Hotele w Cala D'Or Area

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Dor
  Od205złZa noc

  Dorstars

  Cala d'Or, Majorka , Avenida calonge s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 118 opinii podróżnychNa podstawie 118 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel znajduje się w Cala d'Or. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od kwatery. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2015. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Osoby, które nie mogą rozstawać się ze swoimi zwierzętami, docenią możliwość zabrania ich ze sobą do nieruchomości. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Dor szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Różnorodna oferta rozrywkowa w Dor gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Sol Naixent-Bonaire
  Od108złZa noc

  Sol Naixent-Bonairestars

  Cala d'Or, Majorka , De sa sitge 4 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 14 opinii podróżnychNa podstawie 14 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel apartamentowy, położony w Cala d'Or, jest optymalny dla rodzin. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 47. 4 kilometrów. Sol Naixent-Bonaire przeszedł renowację w roku 2001. Hotel apartamentowy oferuje dostęp do Internetu dla wygody gości. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Palia Hotel Dolce Farniente
  Od285złZa noc

  Palia Hotel Dolce Farnientestars

  Cala d'Or, Majorka , Cala egos s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1324 opinii podróżnychNa podstawie 1324 opinii podróżnych

  Prawdziwie przyjemne miejsce w południowo-wschodniej części Majorki, zaledwie 3 km od Cala d'Or i 200 metrów od plaży, hotel ten oferuje szeroki wachlarz rozrywek i usług potrzebnych by zapewnić idealny letni pobyt w Hiszpanii. Aktywni turyści mogą zagrać w tenisa lub w bocce na terenie hotelu, a miłośnicy golfa docenią dogodne położenie pol golfowych znajdujących się zaledwie 5 kilometrów. Kompleks ma również na względzie komfort najmłodszych gości, oferując brodzik dla dzieci w basenie, a także klub dla dzieci. Wieczorem, goście mogą skosztować pysznych dań przy lampce lokalnego wina serwowanych w restauracji, podziwiając wspaniały program rozrywkowy.

  Pokaż więcej
 • Las Rocas Aparthotel
  Od318złZa noc

  Las Rocas Aparthotelstars

  Cala d'Or, Majorka , Es forti 107 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1300 opinii podróżnychNa podstawie 1300 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy, znajdujący się w Cala d'Or, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położony w odległości 3. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel apartamentowy umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 9 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 400 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 450 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Ten hotel apartamentowy został odrestaurowany w roku 2013. Las Rocas Aparthotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel apartamentowy oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Las Rocas Aparthotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu apartamentowym gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Odwiedzający będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez tę nieruchomość. Las Rocas Aparthotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Blue Sea Club Martha’s
  Od186złZa noc

  Blue Sea Club Martha’sstars

  Cala d'Or, Majorka , Carrer d'es parc de la mar 6 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów59 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1879 opinii podróżnychNa podstawie 1879 opinii podróżnych

  Położony o kilka kroków od białej, piaszczystej plaży, ten przyjazny dla rodzin kompleks hotelowy znajduje się w popularnym kurorcie Cala d'Or, na południowo-wschodnim cyplu śródziemnomorskiej wyspy Majorka. Szeroki wybór restauracji i barów znajduje się w odległości krótkiego spaceru od hotelu, a przystanie jachtowe: Cala d'Or i Portopetro są od niego oddalone o godzinę jazdy samochodem.

  Pokaż więcej
 • Sentido Tucan
  Od295złZa noc

  Sentido Tucanstars

  Cala d'Or, Majorka , Carrer boulevard 4 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1179 opinii podróżnychNa podstawie 1179 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Cala d'Or. Struktura, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2015. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Łóżeczka nie są dostępne w Sentido Tucan. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. W tej czarującej nieruchomości oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Podróżujący mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Universal Hotel Romantica
  Od319złZa noc

  Universal Hotel Romanticastars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Carrer caravel la 4 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 362 opinii podróżnychNa podstawie 362 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Colonia Sant Jordi. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od kwatery. Kwatera położona jest w odległości 400 metrów od portu. Universal Hotel Romantica przeszedł renowację w roku 2014. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Universal Hotel Romantica szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Różnorodna oferta rozrywkowa w Universal Hotel Romantica gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. W tym hotelu dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Blue Sea Ses Cases D'Or
  Od205złZa noc

  Blue Sea Ses Cases D'Orstars

  Cala d'Or, Majorka , Carrer d'es parc de la mar 6 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 99 opinii podróżnychNa podstawie 99 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Cala d'Or. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 65 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 350 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2005. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Blue Sea Ses Cases D'Or oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Blue Sea Ses Cases D'Or. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Nie ma czasu na nudę w tym apartamencie, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z niniejszych usług Blue Sea Ses Cases D'Or mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cala Ferrera
  Od207złZa noc

  Cala Ferrerastars

  Cala d'Or, Majorka , Avinguda felanitx 4 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 879 opinii podróżnychNa podstawie 879 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Cala d'Or. W odległości 4. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 30 metrów od hotelu. Cala Ferrera został całkowicie odnowiony w roku 2001. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Cala Ferrera. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Hotel zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cala d'Or Playa
  Od269złZa noc

  Cala d'Or Playastars

  Cala d'Or, Majorka , Avinguda punta grossa 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 985 opinii podróżnychNa podstawie 985 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cala d'Or. Struktura, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 7. 9 kilometrów od hotelu apartamentowego podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od struktury. Struktura położona jest w odległości 1. 2 kilometrów od portu. Ten hotel apartamentowy został w pełni odrestaurowany w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Hotel apartamentowy zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel apartamentowy nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Goście mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   28  Hotele w Cala D'Or Area
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Cala D'Or Area

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj