Hotele w Cala Mesquida

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Viva Cala Mesquida Resort & Spa
  Od211złZa noc

  Viva Cala Mesquida Resort & Spastars

  Cala Mesquida, Majorka , Urbanización cala mesquida s/n - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ten czarujący hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Cala Mesquida. Usytuowany w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel apartamentowy umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2017. Viva Cala Mesquida Resort & Spa jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Viva Cala Mesquida Resort & Spa. Ten hotel apartamentowy oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu apartamentowym gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Cala Mesquida
  Od268złZa noc

  Zafiro Cala Mesquidastars

  Cala Mesquida, Majorka , Urbanización cala mesquida s/n - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cala Mesquida. W odległości 7. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Zafiro Cala Mesquida został całkowicie odrestaurowany w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ten hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Niektóre z niniejszych usług Zafiro Cala Mesquida mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Vanity Hotel Suite & Spa
  Od548złZa noc

  Vanity Hotel Suite & Spastars

  Cala Mesquida, Majorka , Urbanización cala mesquida s/n - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 973 opinii podróżnychNa podstawie 973 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Cala Mesquida. Usytuowana w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 320 metrów od hotelu. Vanity Hotel Suite & Spa został całkowicie odnowiony w roku 2009. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Vanity Hotel Suite & Spa. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w nieruchomości. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim odwiedzającym. Niektóre z niniejszych usług Vanity Hotel Suite & Spa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Cala Mesquida

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj