Hotele w Cala Millor Area

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Palia Sa Coma Playa
  Od387złZa noc

  Palia Sa Coma Playastars

  Sa Coma, Majorka , Calle aritja sn - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1001 opinii podróżnychNa podstawie 1001 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Sa Coma. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2018. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Palia Sa Coma Playa zapewnia parking dla wygody gości. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Palia Sa Coma Playa dla wygody gości. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Odwiedzający mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tej nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sentido Castell de Mar
  Od327złZa noc

  Sentido Castell de Marstars

  Cala Millor, Majorka , Carrer bonanca 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 501 opinii podróżnychNa podstawie 501 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Cala Millor. W odległości 7. 3 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od struktury. Sentido Castell de Mar został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Goście docenią całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Som Llevant Suites
  Od255złZa noc

  Som Llevant Suitesstars

  Cala Bona, Majorka , Calle del lliri s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 556 opinii podróżnychNa podstawie 556 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Cala Bona. Hotel, usytuowany w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Som Llevant Suites został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Som Llevant Suites zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. W przypadku życzenia odwiedzających, w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Wszystkie segmenty w Som Llevant Suites są dostępne dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Obecny jest parking. Som Llevant Suites oferuje usługę transferu na lotnisko. Som Llevant Suites szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten hotel jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Playa del Moro
  Od388złZa noc

  Playa del Morostars

  Cala Millor, Majorka , Alosa 2 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 388 opinii podróżnychNa podstawie 388 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Cala Millor. Hotel położony jest w odległości 30 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Playa del Moro. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Playa del Moro nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tym hotelu, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych.

  Pokaż więcej
 • Marins Playa
  Od468złZa noc

  Marins Playastars

  Cala Millor, Majorka , Carrer na llambies 41 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie

  Ten czarujący hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Cala Millor. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Marins Playa został całkowicie odnowiony w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Marins Playa. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ponadto, Marins Playa oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullGoście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tej nieruchomości. Goście przebywający w Marins Playa mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tej nieruchomości. Odwiedzający mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Marins Playa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Universal Hotel Bikini
  Od294złZa noc

  Universal Hotel Bikinistars

  Cala Millor, Majorka , Carrer caravel les 9 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 153 opinii podróżnychNa podstawie 153 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Cala Millor, jest optymalny dla rodzin. W odległości 6. 4 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 70 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Universal Hotel Bikini przeszedł renowację w roku 2015. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Universal Hotel Bikini oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Universal Hotel Bikini. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Universal Hotel Bikini mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Mediterraneo
  Od324złZa noc

  Hipotels Mediterraneostars

  Sa Coma, Majorka , Avenida ses savines s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów54 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 326 opinii podróżnychNa podstawie 326 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Sa Coma. W odległości 9. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od posiadłości. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2007. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Hipotels Mediterraneo zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta nie są dozwolone w Hipotels Mediterraneo. Hipotels Mediterraneo oferuje usługę transferu na lotnisko. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Hipotels Mediterraneo. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Hipotels Mediterraneo dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Hipotels Mediterraneo mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cap de Mar
  Od329złZa noc

  Cap de Marstars

  Cala Bona, Majorka , Maritimo 5 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 159 opinii podróżnychNa podstawie 159 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest położony w Cala Bona. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od kwatery. Ten hotel apartamentowy został ostatnio odnowiony w roku 2015. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Cap de Mar. Hotel apartamentowy rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel apartamentowy szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Cala Millor Park
  Od269złZa noc

  Hipotels Cala Millor Parkstars

  Cala Millor, Majorka , S'estanyol s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 662 opinii podróżnychNa podstawie 662 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Cala Millor. Położona w odległości 25 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Niektóre z niniejszych usług Hipotels Cala Millor Park mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Blue Sea Gran Playa
  Od239złZa noc

  Blue Sea Gran Playastars

  Sa Coma, Majorka , Calle ses estepes 5 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1179 opinii podróżnychNa podstawie 1179 opinii podróżnych

  Hotel ten, leżący przy samej plaży, znajduje się w spokojnej okolicy w Sa Coma, w pobliżu słynnego Cala Millor. Z większości pokoi rozciągają się piękne widoki na morze, a najbliższa plaża jest oddalona o mniej niż 60 m. Goście będą tu mogli znaleźć szeroki wybór sklepów i lokali rozrywkowych, a także bary i restauracje. Goście mogą również wybrać się na miły spacer wokół chronionego obszaru przyrody Punta N'Amer, który jest w pobliżu. Jest to fantastyczne miejsce na spędzenie kilku dni w jasnym słońcu Morza Śródziemnego.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   35  Hotele w Cala Millor Area
Strona  1  z  4
 

Najpopularniejsze hotele w Cala Millor Area

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj