Hotele w Cala Millor

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Sentido Castell de Mar
  Od327złZa noc

  Sentido Castell de Marstars

  Cala Millor, Majorka , Carrer bonanca 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 501 opinii podróżnychNa podstawie 501 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Cala Millor. W odległości 7. 3 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od struktury. Sentido Castell de Mar został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Goście docenią całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Playa del Moro
  Od388złZa noc

  Playa del Morostars

  Cala Millor, Majorka , Alosa 2 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 388 opinii podróżnychNa podstawie 388 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Cala Millor. Hotel położony jest w odległości 30 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Playa del Moro. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Playa del Moro nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tym hotelu, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych.

  Pokaż więcej
 • Marins Playa
  Od468złZa noc

  Marins Playastars

  Cala Millor, Majorka , Carrer na llambies 41 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie

  Ten czarujący hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Cala Millor. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Marins Playa został całkowicie odnowiony w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Marins Playa. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ponadto, Marins Playa oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullGoście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tej nieruchomości. Goście przebywający w Marins Playa mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tej nieruchomości. Odwiedzający mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Marins Playa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Universal Hotel Bikini
  Od294złZa noc

  Universal Hotel Bikinistars

  Cala Millor, Majorka , Carrer caravel les 9 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 153 opinii podróżnychNa podstawie 153 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Cala Millor, jest optymalny dla rodzin. W odległości 6. 4 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 70 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Universal Hotel Bikini przeszedł renowację w roku 2015. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Universal Hotel Bikini oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Universal Hotel Bikini. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Universal Hotel Bikini mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Cala Millor Park
  Od269złZa noc

  Hipotels Cala Millor Parkstars

  Cala Millor, Majorka , S'estanyol s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 662 opinii podróżnychNa podstawie 662 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Cala Millor. Położona w odległości 25 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Niektóre z niniejszych usług Hipotels Cala Millor Park mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Elegance Vista Blava
  Od169złZa noc

  Elegance Vista Blavastars

  Cala Millor, Majorka , Carrer de ses planes 8 - Mapa
  2,6/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 817 opinii podróżnychNa podstawie 817 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w miejscowości Cala Millor, na wschodnim krańcu wspaniałej Majorki. Goście, po krótkim spacerze, będą mogli dojść do bezkresnej, piaszczystej plaży. W pobliżu znajdują się także wszystkie atrakcje okolicy: lokale astronomiczne, atrakcje turystyczne i tętniące życiem lokale rozrywkowe. Perfekcyjnie usytuowana posiadłość, w pobliżu wiejskiej drogi, łączącej miasteczko Cala Millor z innymi częściami wyspy, jest doskonałą bazą dla tych gości, którzy chcą odkrywać miejscowe tradycje i bogate dziedzictwo historyczne. Goście będą pod wrażeniem komfortu i wspaniałych usług, jakie zapewnia hotel. Pokoje są urządzone ze smakiem i oferują widok na mieniący się w słońcu basen i szumiące palmy. Goście mogą skosztować miejscowych i międzynarodowych specjałów w hotelowej restauracji, serwującej posiłki w formie bufetu. Najmłodsi goście mogą skorzystać z możliwości uczestniczenia w hotelowych rozrywkach, podczas gdy dorośli mogą odświeżyć się pływając w basenie na świeżym powietrzu.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Hipocampo Playa
  Od297złZa noc

  Hipotels Hipocampo Playastars

  Cala Millor, Majorka , Avd. sa coma 45 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 270 opinii podróżnychNa podstawie 270 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Cala Millor, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 8. 6 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2012. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Hipotels Hipocampo Playa. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Goście mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Sabina Playa
  Od345złZa noc

  Hotel Sabina Playastars

  Cala Millor, Majorka , Es rafal 4 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 104 opinii podróżnychNa podstawie 104 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Cala Millor. W odległości 4. 5 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 1999. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Flamenco
  Od351złZa noc

  Hipotels Flamencostars

  Cala Millor, Majorka , Avda. sa coma 13 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 248 opinii podróżnychNa podstawie 248 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Cala Millor. W odległości 7. 5 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od kwatery. Hipotels Flamenco został całkowicie odnowiony w roku 1995. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hipotels Flamenco. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Hipotels Flamenco szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. W odniesieniu do relaksu, goście będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Hipotels Flamenco dla wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Hipocampo Palace
  Od342złZa noc

  Hipotels Hipocampo Palacestars

  Cala Millor, Majorka , S'estanyol 13 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 739 opinii podróżnychNa podstawie 739 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, znajdujący się w Cala Millor, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został skonstruowany w roku 1997. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   18  Hotele w Cala Millor
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Cala Millor

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj