Hotele w Cala Millor

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Blue Sea Cala Millor
  Od189złZa noc

  Blue Sea Cala Millorstars

  Cala Millor, Majorka , Carrer caravel les 4 - Mapa
  2,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 920 opinii podróżnychNa podstawie 920 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Cala Millor. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Blue Sea Cala Millor został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Goście docenią całodobową recepcję. Ponadto, Blue Sea Cala Millor oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Obecny jest parking. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Playa del Moro
  Od428złZa noc

  Playa del Morostars

  Cala Millor, Majorka , Alosa 2 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 390 opinii podróżnychNa podstawie 390 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Cala Millor. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 30 metrów od hotelu. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2002. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Playa del Moro oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Playa del Moro nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Playa del Moro. Playa del Moro oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości.

  Pokaż więcej
 • Marins Playa
  Od301złZa noc

  Marins Playastars

  Cala Millor, Majorka , Carrer na llambies 41 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie

  Ten komfortowy hotel apartamentowy, znajdujący się w Cala Millor, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położona w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel apartamentowy położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel apartamentowy został w pełni odnowiony w roku 2016. Ten hotel apartamentowy jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście docenią całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullMałe zwierzęta mogą przebywać w hotelu apartamentowym. Goście przebywający w Marins Playa mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Marins Playa. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w nieruchomości. Różnorodna oferta rozrywkowa w Marins Playa gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Marins Playa. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Niektóre z niniejszych usług Marins Playa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Marins Playa Suites
  Od319złZa noc

  Marins Playa Suitesstars

  Cala Millor, Majorka , Carrer na llambies 41 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 393 opinii podróżnychNa podstawie 393 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Cala Millor, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 5 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w pieszej odległości 200 metrów od portu. Marins Playa Suites przeszedł renowację w roku 2010. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Marins Playa Suites. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Marins Playa Suites oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Marins Playa Suites. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Marins Playa Suites dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Hipocampo Playa
  Od319złZa noc

  Hipotels Hipocampo Playastars

  Cala Millor, Majorka , Avd. sa coma 45 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 272 opinii podróżnychNa podstawie 272 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Cala Millor. W odległości 8. 6 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od kwatery. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Hipotels Hipocampo Playa zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Dunas
  Od295złZa noc

  Hipotels Dunasstars

  Cala Millor, Majorka , Avda. sa coma 47 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 148 opinii podróżnychNa podstawie 148 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cala Millor. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu apartamentowego goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od kwatery. Hipotels Dunas został całkowicie odrestaurowany w roku 2015. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Hipotels Dunas oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). nullZwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu apartamentowym. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Sentido Castell de Mar
  Od429złZa noc

  Sentido Castell de Marstars

  Cala Millor, Majorka , Carrer bonanca 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 509 opinii podróżnychNa podstawie 509 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Cala Millor. W odległości 7. 3 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Sentido Castell de Mar oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Sentido Castell de Mar nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Cala Millor Park
  Od321złZa noc

  Hipotels Cala Millor Parkstars

  Cala Millor, Majorka , S'estanyol s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 665 opinii podróżnychNa podstawie 665 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cala Millor. Położony w odległości 25 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2012. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Hipotels Cala Millor Park może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Blue Sea Hotel Don Jaime
  Od192złZa noc

  Blue Sea Hotel Don Jaimestars

  Cala Millor, Majorka , Carrer de sa jordana 20 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1213 opinii podróżnychNa podstawie 1213 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Cala Millor, jest optymalny dla rodzin. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2000. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Blue Sea Hotel Don Jaime zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Sabina Playa
  Od294złZa noc

  Hotel Sabina Playastars

  Cala Millor, Majorka , Es rafal 4 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 104 opinii podróżnychNa podstawie 104 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Cala Millor. W odległości 4. 5 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 1999. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   18  Hotele w Cala Millor
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Cala Millor

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj