Hotele w Cala Millor

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Marins Cala Nau
  Od325złZa noc

  Marins Cala Naustars

  Cala Millor, Majorka , Carrer estanyol 7 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 105 opinii podróżnychNa podstawie 105 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest położony w Cala Millor. W odległości 4. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2005. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Marins Cala Nau oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Marins Cala Nau jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Goście mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Marins Cala Nau może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Elegance Vista Blava
  Od168złZa noc

  Elegance Vista Blavastars

  Cala Millor, Majorka , Carrer de ses planes 8 - Mapa
  2,7/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 833 opinii podróżnychNa podstawie 833 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w miejscowości Cala Millor, na wschodnim krańcu wspaniałej Majorki. Goście, po krótkim spacerze, będą mogli dojść do bezkresnej, piaszczystej plaży. W pobliżu znajdują się także wszystkie atrakcje okolicy: lokale astronomiczne, atrakcje turystyczne i tętniące życiem lokale rozrywkowe. Perfekcyjnie usytuowana posiadłość, w pobliżu wiejskiej drogi, łączącej miasteczko Cala Millor z innymi częściami wyspy, jest doskonałą bazą dla tych gości, którzy chcą odkrywać miejscowe tradycje i bogate dziedzictwo historyczne. Goście będą pod wrażeniem komfortu i wspaniałych usług, jakie zapewnia hotel. Pokoje są urządzone ze smakiem i oferują widok na mieniący się w słońcu basen i szumiące palmy. Goście mogą skosztować miejscowych i międzynarodowych specjałów w hotelowej restauracji, serwującej posiłki w formie bufetu. Najmłodsi goście mogą skorzystać z możliwości uczestniczenia w hotelowych rozrywkach, podczas gdy dorośli mogą odświeżyć się pływając w basenie na świeżym powietrzu.

  Pokaż więcej
 • Marins Playa Suites
  Od641złZa noc

  Marins Playa Suitesstars

  Cala Millor, Majorka , Carrer na llambies 41 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 404 opinii podróżnychNa podstawie 404 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Cala Millor, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 5 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w pieszej odległości 200 metrów od portu. Marins Playa Suites przeszedł renowację w roku 2010. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Marins Playa Suites. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Marins Playa Suites oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Marins Playa Suites. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Marins Playa Suites dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Sentido Castell de Mar
  Od533złZa noc

  Sentido Castell de Marstars

  Cala Millor, Majorka , Carrer bonanca 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 520 opinii podróżnychNa podstawie 520 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Cala Millor. W odległości 7. 3 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Sentido Castell de Mar oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Sentido Castell de Mar nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Playa del Moro
  Od746złZa noc

  Playa del Morostars

  Cala Millor, Majorka , Alosa 2 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 399 opinii podróżnychNa podstawie 399 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Cala Millor. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 30 metrów od hotelu. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2002. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Playa del Moro oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Playa del Moro nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Playa del Moro. Playa del Moro oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości.

  Pokaż więcej
 • Caleia Talayot Spa Hotel
  Od506złZa noc

  Caleia Talayot Spa Hotelstars

  Cala Millor, Majorka , Carrer de son sard 2 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 211 opinii podróżnychNa podstawie 211 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Cala Millor. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od kwatery. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Caleia Talayot Spa Hotel. Caleia Talayot Spa Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Nieruchomość zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Niektóre z niniejszych usług Caleia Talayot Spa Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Hipocampo Playa
  Od351złZa noc

  Hipotels Hipocampo Playastars

  Cala Millor, Majorka , Avd. sa coma 45 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 273 opinii podróżnychNa podstawie 273 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Cala Millor. W odległości 8. 6 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od kwatery. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Hipotels Hipocampo Playa zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Biniamar
  Od281złZa noc

  Biniamarstars

  Cala Millor, Majorka , Carrer alosa 11 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 182 opinii podróżnychNa podstawie 182 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Cala Millor. W odległości 14. 1 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Biniamar akceptuje małe zwierzęta. Różnorodna oferta rozrywkowa w Biniamar gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Marins Playa
  Od539złZa noc

  Marins Playastars

  Cala Millor, Majorka , Carrer na llambies 41 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie

  Ten komfortowy hotel apartamentowy, znajdujący się w Cala Millor, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położona w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel apartamentowy położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel apartamentowy został w pełni odnowiony w roku 2016. Ten hotel apartamentowy jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście docenią całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullMałe zwierzęta mogą przebywać w hotelu apartamentowym. Goście przebywający w Marins Playa mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Marins Playa. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w nieruchomości. Różnorodna oferta rozrywkowa w Marins Playa gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Marins Playa. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Niektóre z niniejszych usług Marins Playa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Cala Millor Park
  Od600złZa noc

  Hipotels Cala Millor Parkstars

  Cala Millor, Majorka , S'estanyol s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 688 opinii podróżnychNa podstawie 688 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cala Millor. Położony w odległości 25 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2012. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Hipotels Cala Millor Park może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   27  Hotele w Cala Millor
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Cala Millor

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj