Hotele w Cala Ratjada Area

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotel
  Od386złZa noc

  R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotelstars

  Cala Ratjada, Majorka , Avenida floreal sn - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 118 opinii podróżnychNa podstawie 118 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Cala Ratjada, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2015. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotel. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ponadto, R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotel zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Sensimar Aguait Resort and Spa
  Od454złZa noc

  Sensimar Aguait Resort and Spastars

  Cala Ratjada, Majorka , De los pinos 61 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 359 opinii podróżnychNa podstawie 359 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Cala Ratjada. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od posiadłości. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2000. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Sensimar Aguait Resort and Spa nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Sensimar Aguait Resort and Spa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Club Hotel Cala Ratjada
  Od296złZa noc

  Club Hotel Cala Ratjadastars

  Cala Ratjada, Majorka , Esperanza 18 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 102 opinii podróżnychNa podstawie 102 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Cala Ratjada. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 7. 8 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Club Hotel Cala Ratjada został skonstruowany w roku 1990. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Club Hotel Cala Ratjada. Club Hotel Cala Ratjada zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sky Bel Hotel Mallorca
  Od290złZa noc

  Sky Bel Hotel Mallorcastars

  Cala Ratjada, Majorka , Bustamante 40 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Cala Ratjada. Położona w odległości 400 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 550 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 500 metrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Sky Bel Hotel Mallorca. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Sky Bel Hotel Mallorca. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Sky Bel Hotel Mallorca. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bella Playa
  Od432złZa noc

  Bella Playastars

  Cala Ratjada, Majorka , Cala agulla 121 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 265 opinii podróżnychNa podstawie 265 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Cala Ratjada. Usytuowany w odległości 300 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od kwatery. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2012. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Bella Playa nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Bella Playa oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości.

  Pokaż więcej
 • Can Simoneta
  Od1.316złZa noc

  Can Simonetastars

  Canyamel, Majorka , De arta a canyamel km.8 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 259 opinii podróżnychNa podstawie 259 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel wiejski jest położony w Canyamel. Struktura, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od hotelu wiejskiego. Posiadłość znajduje się w pobliżu portu. Ten hotel wiejski został zbudowany w roku 2005. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Can Simoneta. Niektóre z niniejszych usług Can Simoneta mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • S'Entrador Playa
  Od442złZa noc

  S'Entrador Playastars

  Cala Ratjada, Majorka , Avda. cala agulla 123 - Mapa
  2,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 707 opinii podróżnychNa podstawie 707 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cala Ratjada. Usytuowana w odległości 600 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 9 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 40 metrów od posiadłości. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. S'Entrador Playa zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Dla dodatkowej wygody, odwiedzający mogą skorzystać z udogodnień garażu. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Cala Mesquida
  Od248złZa noc

  Zafiro Cala Mesquidastars

  Cala Mesquida, Majorka , Urbanización cala mesquida s/n - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cala Mesquida. W odległości 7. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Zafiro Cala Mesquida został całkowicie odrestaurowany w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ten hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Niektóre z niniejszych usług Zafiro Cala Mesquida mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Park Hyatt Mallorca
  Od1.287złZa noc

  Park Hyatt Mallorcastars

  Canyamel, Majorka , Urb atalaya de canyamel, vial a 12 12 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 680 opinii podróżnychNa podstawie 680 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Canyamel. Posiadłość, usytuowana w odległości 4. 8 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 690 metrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 8 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 3 kilometrów od kwatery. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Park Hyatt Mallorca nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Park Hyatt Mallorca.

  Pokaż więcej
 • Canyamel Sunrise Apartments
  Od224złZa noc

  Canyamel Sunrise Apartmentsstars

  Canyamel, Majorka , Via dels arquers s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 13 opinii podróżnychNa podstawie 13 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Canyamel. W odległości 2. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od kwatery. Ten apartament został całkowicie odnowiony w roku 2004. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Ten apartament oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ten apartament nie akceptuje zwierząt. Canyamel Sunrise Apartments oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   16  Hotele w Cala Ratjada Area
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Cala Ratjada Area

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj