Hotele w Cala Ratjada

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotel
  Od386złZa noc

  R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotelstars

  Cala Ratjada, Majorka , Avenida floreal sn - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 118 opinii podróżnychNa podstawie 118 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Cala Ratjada, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2015. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotel. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ponadto, R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotel zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Sensimar Aguait Resort and Spa
  Od454złZa noc

  Sensimar Aguait Resort and Spastars

  Cala Ratjada, Majorka , De los pinos 61 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 359 opinii podróżnychNa podstawie 359 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Cala Ratjada. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od posiadłości. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2000. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Sensimar Aguait Resort and Spa nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Sensimar Aguait Resort and Spa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Club Hotel Cala Ratjada
  Od296złZa noc

  Club Hotel Cala Ratjadastars

  Cala Ratjada, Majorka , Esperanza 18 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 102 opinii podróżnychNa podstawie 102 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Cala Ratjada. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 7. 8 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Club Hotel Cala Ratjada został skonstruowany w roku 1990. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Club Hotel Cala Ratjada. Club Hotel Cala Ratjada zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sky Bel Hotel Mallorca
  Od290złZa noc

  Sky Bel Hotel Mallorcastars

  Cala Ratjada, Majorka , Bustamante 40 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Cala Ratjada. Położona w odległości 400 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 550 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 500 metrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Sky Bel Hotel Mallorca. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Sky Bel Hotel Mallorca. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Sky Bel Hotel Mallorca. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bella Playa
  Od432złZa noc

  Bella Playastars

  Cala Ratjada, Majorka , Cala agulla 121 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 265 opinii podróżnychNa podstawie 265 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Cala Ratjada. Usytuowany w odległości 300 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od kwatery. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2012. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Bella Playa nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Bella Playa oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości.

  Pokaż więcej
 • S'Entrador Playa
  Od442złZa noc

  S'Entrador Playastars

  Cala Ratjada, Majorka , Avda. cala agulla 123 - Mapa
  2,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 707 opinii podróżnychNa podstawie 707 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cala Ratjada. Usytuowana w odległości 600 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 9 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 40 metrów od posiadłości. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. S'Entrador Playa zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Dla dodatkowej wygody, odwiedzający mogą skorzystać z udogodnień garażu. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Creu de Tau Only Adults
  Od856złZa noc

  Hotel Creu de Tau Only Adultsstars

  Cala Ratjada, Majorka , Calle gómez ulla 7 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Cala Ratjada. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel Creu de Tau Only Adults. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Amoros
  Od228złZa noc

  Amorosstars

  Cala Ratjada, Majorka , Carrer de ses llegitimes 37 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 220 opinii podróżnychNa podstawie 220 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Cala Ratjada. W odległości 6. 9 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Amoros został całkowicie odrestaurowany w roku 2013. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Goście docenią całodobową recepcję. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Cala Ratjada

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj