Hotele w Cala Ratjada

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Beach Club Font de Sa Cala
  Od361złZa noc

  Beach Club Font de Sa Calastars

  Cala Ratjada, Majorka , Avenida canyamel 48 48 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1005 opinii podróżnychNa podstawie 1005 opinii podróżnych

  Ten atrakcyjny kompleks plażowy ma znakomitą lokalizację w Canyamel. Kompleks położony jest pośród pięknie zadbanych ogrodów i aromatycznych drzew sosnowych. Jest on położony w odległości krótkiego spaceru wzdłuż nadmorskiej drogi od płytkiej piaszczystej zatoki Font de Sa Cala. Goście mogą również łatwo dotrzeć do innych obszarów w tym regionie autobusem, którego przystanek znajduje się tuż obok hotelu. Ten wspaniały hotel wtapia się w naturalne otoczenie, roztaczając aurę spokoju i ciszy, w której można zrelaksować się i odpocząć w komfortowych warunkach. Hotel ma doskonały nowoczesny styl z królewskimi elementami w wystroju wnętrz, które sprawiają, że goście czują się jak członkowie rodziny królewskiej. Apartamenty są elegancko urządzone i oferują miłą ucieczkę od rutyny codziennego życia.

  Pokaż więcej
 • R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotel
  Od391złZa noc

  R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotelstars

  Cala Ratjada, Majorka , Avenida floreal sn - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 124 opinii podróżnychNa podstawie 124 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Cala Ratjada, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2015. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotel. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ponadto, R2 Bahia Cala Ratjada Design Hotel zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Sensimar Aguait Resort and Spa
  Od671złZa noc

  Sensimar Aguait Resort and Spastars

  Cala Ratjada, Majorka , De los pinos 61 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 368 opinii podróżnychNa podstawie 368 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Cala Ratjada. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od posiadłości. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2000. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Sensimar Aguait Resort and Spa nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Sensimar Aguait Resort and Spa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • S'Entrador Playa
  Od781złZa noc

  S'Entrador Playastars

  Cala Ratjada, Majorka , Avda. cala agulla 123 - Mapa
  2,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 713 opinii podróżnychNa podstawie 713 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cala Ratjada. Usytuowana w odległości 600 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 9 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 40 metrów od posiadłości. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. S'Entrador Playa zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Dla dodatkowej wygody, odwiedzający mogą skorzystać z udogodnień garażu. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Na Taconera
  Od387złZa noc

  Na Taconerastars

  Cala Ratjada, Majorka , Carretera de sa font de sa gala s/n - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 169 opinii podróżnychNa podstawie 169 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Cala Ratjada. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 9 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest usytuowany w odległości 3. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od hotelu. Kwatera położona jest w pieszej odległości 150 metrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2018. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Na Taconera oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bella Mar
  Od495złZa noc

  Bella Marstars

  Cala Ratjada, Majorka , Mendez nuñez 11 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Cala Ratjada. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2015. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Bella Mar oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • THB Guya Playa
  Od654złZa noc

  THB Guya Playastars

  Cala Ratjada, Majorka , Secret s/n - Mapa
  2,9/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 259 opinii podróżnychNa podstawie 259 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cala Ratjada. Posiadłość, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 6. 8 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 900 metrów od apartamentu. Ten apartament został zmodernizowany w roku 2018. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. THB Guya Playa oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. THB Guya Playa nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Odwiedzający mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. THB Guya Playa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Amoros
  Od285złZa noc

  Amorosstars

  Cala Ratjada, Majorka , Carrer de ses llegitimes 37 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 225 opinii podróżnychNa podstawie 225 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Cala Ratjada. W odległości 6. 9 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Amoros został całkowicie odrestaurowany w roku 2013. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Goście docenią całodobową recepcję. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Cala Gat
  Od614złZa noc

  Cala Gatstars

  Cala Ratjada, Majorka , Carretera del faro 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 66 opinii podróżnychNa podstawie 66 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Cala Ratjada. Cala Gat zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Sky Bel Hotel Mallorca
  Od471złZa noc

  Sky Bel Hotel Mallorcastars

  Cala Ratjada, Majorka , Bustamante 40 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel, położony w Cala Ratjada, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Usytuowany w odległości 400 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 550 metrów od struktury. Struktura położona jest w pieszej odległości 500 metrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Sky Bel Hotel Mallorca. Sky Bel Hotel Mallorca zapewnia całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   21  Hotele w Cala Ratjada
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Cala Ratjada

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj