Hotele w Cala San Vicente

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Globales Simar
  Od784złZa noc

  Globales Simarstars

  Cala San Vicente, Majorka , Carrer temporal s/n - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 507 opinii podróżnychNa podstawie 507 opinii podróżnych

  Ten fantastyczny hotel ma strategiczne położenie na północno-wschodnim wybrzeżu Majorki i jest najlepszą opcją zakwaterowania dla każdego, kto chce się zrelaksować na wakacjach. Obiekt znajduje się na plaży Cala San Vicente, która jest przepiękna i pozwala odwiedzającym relaksować się pływając w kryształowo czystych wodach w otoczeniu prawdziwego, naturalnego raju. Goście w pobliżu znajdą także inne, przyjemne plaże i zatoczki, na przykład Cala Barques czy Cala Carbo. Wszystkie pokoje są kompletnie wyposażone w wiele współczesnych udogodnień, niektóre mają przyjemne tarasy, z których rozciągają się imponujące widoki. Są przestronne i wypełnione światłem. Hotel zapewnia wspaniałe, współczesne udogodnienia, takie jak witające gości przestronne i pełne światła lobby, fantastyczny basen na świeżym powietrzu z tarasem do opalania i restauracja serwująca przepyszne dania.

  Pokaż więcej
 • Boutique Hotel La Moraleja
  Od872złZa noc

  Boutique Hotel La Moralejastars

  Cala San Vicente, Majorka , Los encinares s/n - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 156 opinii podróżnychNa podstawie 156 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Cala San Vicente. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od portu. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Boutique Hotel La Moraleja nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Boutique Hotel La Moraleja. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Boutique Hotel La Moraleja. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten hotel jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Podróżujący mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Oriola
  Od466złZa noc

  Oriolastars

  Cala San Vicente, Majorka , Carrer torrent de can botana 35 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 78 opinii podróżnychNa podstawie 78 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel jest zlokalizowany w Cala San Vicente. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 3 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 230 metrów od struktury. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hostel został w pełni odnowiony w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Oriola. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dozwolone w Oriola. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Molins
  Od633złZa noc

  Grupotel Molinsstars

  Cala San Vicente, Majorka , Cala molins s/n - Mapa
  2,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 625 opinii podróżnychNa podstawie 625 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Cala San Vicente. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 6 metrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2002. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hoposa Niu
  Od836złZa noc

  Hoposa Niustars

  Cala San Vicente, Majorka , C/ cala barques 5 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 360 opinii podróżnychNa podstawie 360 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Cala San Vicente. Usytuowany w odległości 100 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od portu. Hoposa Niu został całkowicie odrestaurowany w roku 2015. Hoposa Niu oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Ta nieruchomość oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Cala San Vicente

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj