Hotele w Camp de Mar

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Gran Camp de Mar Hotel
  Od316złZa noc

  Gran Camp de Mar HotelstarsGreenProgram Icon

  Camp de Mar, Majorka , Avenida gabriel covas alemany 2 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 150 opinii podróżnychNa podstawie 150 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Camp de Mar. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 5 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2010. Gran Camp de Mar Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Gran Camp de Mar Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Gran Camp de Mar Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Gran Camp de Mar Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Odwiedzający mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Steigenberger Golf & Spa Resort Camp de Mar
  Od460złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 509 opinii podróżnychNa podstawie 509 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Camp de Mar, jest optymalny dla rodzin. Struktura, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 100 metrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2011. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Steigenberger Golf & Spa Resort Camp de Mar posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Steigenberger Golf & Spa Resort Camp de Mar nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość posiada parking i garaż. Ta nieruchomość posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Steigenberger Golf & Spa Resort Camp de Mar oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Steigenberger Golf & Spa Resort Camp de Mar może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Villa Real
  Od306złZa noc

  Villa Realstars

  Camp de Mar, Majorka , Avda. francisca capllonch plomer 6 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 267 opinii podróżnychNa podstawie 267 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament jest położony w Camp de Mar. W odległości 400 metrów od apartamentu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Ten apartament został ostatnio odnowiony w roku 2007. Łóżeczka nie są dostępne w Villa Real. Villa Real nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z niniejszych usług Villa Real mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Camp de Mar

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj