Hotele w Camp de Mar

Znajdź na mapie
Sortuj według
  • Gran Camp de Mar Hotel
    Od362złZa noc

    Gran Camp de Mar HotelstarsGreenProgram Icon

    Camp de Mar, Majorka , Avenida gabriel covas alemany 2 - Mapa
    3,5/5
    Oceny klientów5 Opinie
    Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 166 opinii podróżnychNa podstawie 166 opinii podróżnych

    Ten czarujący hotel, znajdujący się w Camp de Mar, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 5 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2010. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Gran Camp de Mar Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ta zrównoważona pod względem środowiskowym nieruchomość, uzyskała certyfikat Travelife. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Odwiedzający mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Goście mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

    Pokaż więcej
  • H10 Blue Mar
    Od696złZa noc

    H10 Blue Marstars

    Camp de Mar, Majorka , Camino del salinar 8 - Mapa
    4,4/5
    Oceny klientów2 Opinie
    Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 759 opinii podróżnychNa podstawie 759 opinii podróżnych

    Ten czarujący hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Camp de Mar. W odległości 220 metrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 3. 0 kilometrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2015. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w H10 Blue Mar. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ten hotel jest przyjazny dla środowiska. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Odwiedzający mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w hotelu. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Różnorodna oferta rozrywkowa w H10 Blue Mar gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

    Pokaż więcej
  • Steigenberger Golf & Spa Resort Camp de Mar
    Od1.013złZa noc
    4,2/5
    Oceny klientów1 Opinie
    Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 524 opinii podróżnychNa podstawie 524 opinii podróżnych

    Ten wyrafinowany hotel, położony w Camp de Mar, jest optymalny dla rodzin. Usytuowany w odległości 200 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2011. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Steigenberger Golf & Spa Resort Camp de Mar. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Steigenberger Golf & Spa Resort Camp de Mar oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Nieruchomość stosuje zasady zrównoważonej polityki. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Ta nieruchomość szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Podróżujący mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

    Pokaż więcej
  • Villa Real
    Od307złZa noc

    Villa Realstars

    Camp de Mar, Majorka , Avda. francisca capllonch plomer 6 - Mapa
    3,4/5
    Oceny klientów7 Opinie
    Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 267 opinii podróżnychNa podstawie 267 opinii podróżnych

    Ten prosty apartament jest położony w Camp de Mar. W odległości 400 metrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Apartament położony jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2007. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ten apartament nie akceptuje zwierząt. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

    Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Camp de Mar

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj