Hotele w Campos

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Hotel Segles
  Od385złZa noc

  Hotel Seglesstars

  Campos, Majorka , Calle santanyi 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 96 opinii podróżnychNa podstawie 96 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel wiejski mieści się w Campos area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel Segles został zbudowany w roku 1551 i został całkowicie odnowiony w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Hotel Segles nie oferuje całodobowej recepcji. Hotel Segles nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Son Cosmet
  Od601złZa noc

  Son Cosmetstars

  Campos, Majorka , Ctra. campos-sa ràpita km2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 35 opinii podróżnychNa podstawie 35 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Campos area. Położona w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 12. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 2. 0 kilometrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został zbudowany w roku 1560 i został całkowicie odnowiony w roku 2000. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Goście przebywający w Son Cosmet mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. W tym hotelu dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Son Cosmet może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Can Canals
  Od676złZa noc

  Can Canalsstars

  Campos, Majorka , Carretera campos sa rapita s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 74 opinii podróżnychNa podstawie 74 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament znajduje się w Campos area. Położona w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 25. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 0 kilometrów od kwatery. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. Ten apartament został w pełni odrestaurowany w roku 2010. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Can Canals oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Can Canals nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Can Canals mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Es Revellar Art Resort
  Od429złZa noc

  Es Revellar Art Resortstars

  Campos, Majorka , Cami des revellar km. 3,7 pol.4 parcela 74 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 130 opinii podróżnychNa podstawie 130 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Campos area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Campos

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj