Hotele w Campos

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Son Cosmet
  Od733złZa noc

  Son Cosmetstars

  Campos, Majorka , Ctra. campos-sa ràpita km2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 36 opinii podróżnychNa podstawie 36 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Campos area. Położona w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 12. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 2. 0 kilometrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 8. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Pomimo że ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1560, została ona odrestaurowana w roku 2000. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Segles
  Od462złZa noc

  Hotel Seglesstars

  Campos, Majorka , Calle santanyi 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 96 opinii podróżnychNa podstawie 96 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski jest położony w Campos area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel wiejski został ukończony w roku 1551 i odnowiony w roku 2008. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Hotel Segles nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel Segles. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Hotel wiejski może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Es Revellar Art Resort
  Od669złZa noc

  Es Revellar Art Resortstars

  Campos, Majorka , Cami des revellar km. 3,7 pol.4 parcela 74 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 133 opinii podróżnychNa podstawie 133 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Campos area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Es Revellar Art Resort oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ta nieruchomość zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sa Creu Nova Art Hotel & Spa
  Od1.165złZa noc

  Sa Creu Nova Art Hotel & Spastars

  Campos, Majorka , Carrer nou 10 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 76 opinii podróżnychNa podstawie 76 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, położony w Campos area, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 13. 1 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 31. 5 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 38. 9 kilometrów od portu. Ten hotel został zbudowany w roku 2017. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Sa Creu Nova Art Hotel & Spa został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Sa Creu Nova Art Hotel & Spa oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Can Canals
  Od786złZa noc

  Can Canalsstars

  Campos, Majorka , Carretera campos sa rapita s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 78 opinii podróżnychNa podstawie 78 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament znajduje się w Campos area. Położona w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 25. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 0 kilometrów od kwatery. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. Ten apartament został w pełni odrestaurowany w roku 2010. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Can Canals oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Can Canals nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Can Canals mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Es Lloquet-The Secret Place
  Od581złZa noc

  Es Lloquet-The Secret Placestars

  Campos, Majorka , Ctra. campos - sa rapita, km 5.5 s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 67 opinii podróżnychNa podstawie 67 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Campos area. W odległości 15. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 0 kilometrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 21. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 25. 0 kilometrów od portu. Es Lloquet-The Secret Place przeszedł renowację w roku 2017. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Es Lloquet-The Secret Place. Nieruchomość zezwala na obecność dużych zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług Es Lloquet-The Secret Place mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Campos

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj