Hotele w Ca'n Picafort-Playa de Muro

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Hotel & Spa Ferrer Janeiro
  Od289złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 558 opinii podróżnychNa podstawie 558 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Ca'n Picafort, jest optymalny dla rodzin. W odległości 12. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 80 metrów od hotelu. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2015. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullNie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Hotel & Spa Ferrer Janeiro. Różnorodna oferta rozrywkowa w Hotel & Spa Ferrer Janeiro gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Odwiedzający mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. W tym czarującym hotelu oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Hotel & Spa Ferrer Janeiro może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eix Lagotel Club
  Od195złZa noc

  Eix Lagotel Clubstars

  Playa de Muro, Majorka , Circuit del llac s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2636 opinii podróżnychNa podstawie 2636 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa de Muro. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 11. 5 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Eix Lagotel Club został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Eix Lagotel Club. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Eix Lagotel Club. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Podróżujący mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • JS Alcudi-Mar
  Od270złZa noc

  JS Alcudi-Marstars

  Playa de Muro, Majorka , Carretera alcudia arta s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 434 opinii podróżnychNa podstawie 434 opinii podróżnych

  Ten atrakcyjny hotel przy plaży znajduje się w ekscytującej miejscowości turystycznej Playa de Muro na wyspie Majorka. Hotel położony jest zaledwie 100 metrów od plaży oraz w odległości 4 km od tętniącego życiem centrum miasta. W pobliżu hotelu znajduje się wielu sklepów, restauracji i pubów, a najbliższe kluby nocne są w odległości 3,5 km od hotelu. Hotel oferuje idealne warunki na relaksujący urlop na plaży. Pokoje są pięknie urządzone, z jasnym wystrojem i wyposażone w nowoczesne meble. Hotel zapewnia gościom szeroki wybór najwyższej klasy obiektów rekreacyjnych. Goście mogą poddać się ożywczym zabiegom w spa, a bardziej aktywni mogą korzystać z siłowni. Hotel zapewnia również sezonowy program rozrywkowy dla gości.

  Pokaż więcej
 • Som Llaüt Boutique Hotel
  Od329złZa noc

  Som Llaüt Boutique Hotelstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Carrer residencia 1 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 104 opinii podróżnychNa podstawie 104 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Ca'n Picafort. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 16. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 600 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 250 metrów od hotelu. Hotel położony jest w pieszej odległości 150 metrów od portu. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2016. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Som Llaüt Boutique Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Som Llaüt Boutique Hotel. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Ferrer Concord Adults Only
  Od311złZa noc
  4,3/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Ca'n Picafort. Usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 12. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 30 metrów od kwatery. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2006. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Różnorodna oferta rozrywkowa w Hotel & Spa Ferrer Concord gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • BQ Can Picafort
  Od282złZa noc

  BQ Can Picafortstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Arenal 24 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 396 opinii podróżnychNa podstawie 396 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Ca'n Picafort. Kwatera, usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2000. BQ Can Picafort zapewnia całodobową recepcję. BQ Can Picafort zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w BQ Can Picafort. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Hotel zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Es Baulo Petit Hotel
  Od397złZa noc

  Es Baulo Petit HotelstarsGreenProgram Icon

  Ca'n Picafort, Majorka , Carretera santa margalida 28 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 130 opinii podróżnychNa podstawie 130 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Ca'n Picafort. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 17. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 600 metrów od najbliższej plaży. Hotel apartamentowy położony jest w pieszej odległości 600 metrów od portu. Es Baulo Petit Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel apartamentowy oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Es Baulo Petit Hotel przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu apartamentowym. Es Baulo Petit Hotel oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Goście mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Es Baulo Petit Hotel. Niektóre z niniejszych usług Es Baulo Petit Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Picafort Beach
  Od504złZa noc

  Grupotel Picafort Beachstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Colon 130 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 39 opinii podróżnychNa podstawie 39 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Ca'n Picafort. Posiadłość charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 1999. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Grupotel Picafort Beach nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Alcudia Suite
  Od415złZa noc

  Grupotel Alcudia Suitestars

  Playa de Muro, Majorka , C else hetzel 4 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 178 opinii podróżnychNa podstawie 178 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Playa de Muro. Usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Grupotel Alcudia Suite został całkowicie odnowiony w roku 2001. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Różnorodna oferta rozrywkowa w Grupotel Alcudia Suite gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Viva Blue & Spa
  Od361złZa noc

  Viva Blue & Spastars

  Playa de Muro, Majorka , Carrer passeig de bateman s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1479 opinii podróżnychNa podstawie 1479 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Playa de Muro. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 5. 5 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2018. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Viva Blue & Spa nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Viva Blue & Spa oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Goście będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez tę nieruchomość. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   20  Hotele w Ca'n Picafort-Playa de Muro
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Ca'n Picafort-Playa de Muro

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj