Hotele w Ca'n Picafort

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Hotel & Spa Ferrer Janeiro
  Od415złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 558 opinii podróżnychNa podstawie 558 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Ca'n Picafort. W odległości 12. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 80 metrów od kwatery. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2015. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullZwierzęta nie są dozwolone w Hotel & Spa Ferrer Janeiro. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tym hotelu. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Goście nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • JS Miramar
  Od227złZa noc

  JS Miramarstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Magallanes s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 280 opinii podróżnychNa podstawie 280 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Ca'n Picafort. W odległości 15. 1 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od kwatery. JS Miramar przeszedł renowację w roku 1990. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w JS Miramar. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w JS Miramar. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Gran Vista & Spa
  Od288złZa noc

  Grupotel Gran Vista & Spastars

  Ca'n Picafort, Majorka , Ctra. artá - pto. alcudia 68 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1242 opinii podróżnychNa podstawie 1242 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Ca'n Picafort, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od hotelu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wszystkie pokoje gościnne w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Podróżujący będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Podróżujący mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Goście nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • JS Can Picafort
  Od221złZa noc

  JS Can Picafortstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Tn. via alemania 2 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 190 opinii podróżnychNa podstawie 190 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Ca'n Picafort. W odległości 10. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 1990. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w JS Can Picafort. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Eix Platja Daurada
  Od344złZa noc

  Eix Platja Dauradastars

  Ca'n Picafort, Majorka , Avenida colón s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 220 opinii podróżnychNa podstawie 220 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Ca'n Picafort. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 6. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 800 metrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2014. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Eix Platja Daurada posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Eix Platja Daurada. Obecny jest parking. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w nieruchomości zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Eix Platja Daurada. Podróżujący mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Es Baulo Petit Hotel
  Od373złZa noc

  Es Baulo Petit HotelstarsGreenProgram Icon

  Ca'n Picafort, Majorka , Carretera santa margalida 28 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 131 opinii podróżnychNa podstawie 131 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, znajdujący się w Ca'n Picafort, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położony w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel apartamentowy umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 17. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 600 metrów od struktury. Kwatera położona jest w pieszej odległości 600 metrów od portu. Ten hotel apartamentowy został w pełni odrestaurowany w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Es Baulo Petit Hotel. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel apartamentowy posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Goście mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w hotelu apartamentowym. Es Baulo Petit Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Farrutx
  Od313złZa noc

  Grupotel Farrutxstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Miguel de los santos oliver 3 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 151 opinii podróżnychNa podstawie 151 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Ca'n Picafort. W odległości 12. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 250 metrów od posiadłości. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 1991. Grupotel Farrutx zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Grupotel Farrutx oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • JS Sol Can Picafort
  Od227złZa noc

  JS Sol Can Picafortstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Colom 88 - Mapa
  1,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 84 opinii podróżnychNa podstawie 84 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Ca'n Picafort. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2005. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. JS Sol Can Picafort nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Małe zwierzęta są dozwolone w JS Sol Can Picafort. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • JS Horitzo
  Od184złZa noc

  JS Horitzostars

  Ca'n Picafort, Majorka , Via alemania 1 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 107 opinii podróżnychNa podstawie 107 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Ca'n Picafort. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 2 metrów od najbliższej plaży. JS Horitzo został całkowicie odrestaurowany w roku 2003. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Montecarlo
  Od385złZa noc

  Grupotel Montecarlostars

  Ca'n Picafort, Majorka , Jovellanos 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 217 opinii podróżnychNa podstawie 217 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Ca'n Picafort. W odległości 10. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2013. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Odwiedzający mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   13  Hotele w Ca'n Picafort
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Ca'n Picafort

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj