Hotele w Ca'n Picafort

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Hotel & Spa Ferrer Janeiro
  Od289złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 558 opinii podróżnychNa podstawie 558 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Ca'n Picafort, jest optymalny dla rodzin. W odległości 12. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 80 metrów od hotelu. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2015. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullNie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Hotel & Spa Ferrer Janeiro. Różnorodna oferta rozrywkowa w Hotel & Spa Ferrer Janeiro gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Odwiedzający mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. W tym czarującym hotelu oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Hotel & Spa Ferrer Janeiro może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Som Llaüt Boutique Hotel
  Od329złZa noc

  Som Llaüt Boutique Hotelstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Carrer residencia 1 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 104 opinii podróżnychNa podstawie 104 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Ca'n Picafort. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 16. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 600 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 250 metrów od hotelu. Hotel położony jest w pieszej odległości 150 metrów od portu. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2016. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Som Llaüt Boutique Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Som Llaüt Boutique Hotel. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Ferrer Concord Adults Only
  Od311złZa noc
  4,3/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Ca'n Picafort. Usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 12. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 30 metrów od kwatery. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2006. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Różnorodna oferta rozrywkowa w Hotel & Spa Ferrer Concord gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • BQ Can Picafort
  Od282złZa noc

  BQ Can Picafortstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Arenal 24 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 396 opinii podróżnychNa podstawie 396 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Ca'n Picafort. Kwatera, usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2000. BQ Can Picafort zapewnia całodobową recepcję. BQ Can Picafort zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w BQ Can Picafort. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Hotel zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Es Baulo Petit Hotel
  Od397złZa noc

  Es Baulo Petit HotelstarsGreenProgram Icon

  Ca'n Picafort, Majorka , Carretera santa margalida 28 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 130 opinii podróżnychNa podstawie 130 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Ca'n Picafort. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 17. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 600 metrów od najbliższej plaży. Hotel apartamentowy położony jest w pieszej odległości 600 metrów od portu. Es Baulo Petit Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel apartamentowy oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Es Baulo Petit Hotel przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu apartamentowym. Es Baulo Petit Hotel oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Goście mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Es Baulo Petit Hotel. Niektóre z niniejszych usług Es Baulo Petit Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Picafort Beach
  Od504złZa noc

  Grupotel Picafort Beachstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Colon 130 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 39 opinii podróżnychNa podstawie 39 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Ca'n Picafort. Posiadłość charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 1999. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Grupotel Picafort Beach nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Mallorca
  Od355złZa noc

  Zafiro Mallorcastars

  Ca'n Picafort, Majorka , Avenida santa eulàlia s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 838 opinii podróżnychNa podstawie 838 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Ca'n Picafort. Kwatera położona jest w odległości 450 metrów od najbliższej plaży. Zafiro Mallorca został skonstruowany w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Zafiro Mallorca nie oferuje całodobowej recepcji. Ponadto, Zafiro Mallorca oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Zafiro Mallorca. Zafiro Mallorca oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Hotel apartamentowy oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Odwiedzający mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Ten hotel apartamentowy oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu.

  Pokaż więcej
 • The Sea Hotel by Grupotel
  Od455złZa noc

  The Sea Hotel by Grupotelstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Paseo de colon 132 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 247 opinii podróżnychNa podstawie 247 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Ca'n Picafort. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2016. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Niektóre z niniejszych usług The Sea Hotel by Grupotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Ca'n Picafort
  Od2.324złZa noc

  Zafiro Ca'n Picafortstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Camp d’avall s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2031 opinii podróżnychNa podstawie 2031 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Ca'n Picafort. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość położona jest w odległości 700 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2005. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Zafiro Ca'n Picafort oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Zafiro Ca'n Picafort. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Zafiro Ca'n Picafort dla wygody gości. Zafiro Ca'n Picafort oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Podróżujący mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tej nieruchomości. Zafiro Ca'n Picafort może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • THB Gran Playa
  Od369złZa noc

  THB Gran Playastars

  Ca'n Picafort, Majorka , Passeig colon 126 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 464 opinii podróżnychNa podstawie 464 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Ca'n Picafort. Położona w odległości 10 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Kwatera położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 60 metrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 150 metrów od portu. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2016. THB Gran Playa zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, podróżujący mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Niektóre z niniejszych usług THB Gran Playa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   11  Hotele w Ca'n Picafort
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Ca'n Picafort

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj