Hotele w Ca'n Picafort

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Hotel & Spa Ferrer Janeiro
  Od300złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 569 opinii podróżnychNa podstawie 569 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Ca'n Picafort. W odległości 12. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 80 metrów od kwatery. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2015. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullZwierzęta nie są dozwolone w Hotel & Spa Ferrer Janeiro. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tym hotelu. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Goście nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Ferrer Concord Adults Only
  Od519złZa noc
  4,3/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 319 opinii podróżnychNa podstawie 319 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Ca'n Picafort. Struktura, usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 12. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 30 metrów od najbliższej plaży. Struktura położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2006. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście docenią całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Hotel Ferrer Concord Adults Only posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. W przypadku potrzeby, odwiedzający mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tym hotelu, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Hotel Ferrer Concord Adults Only może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Exagon Park
  Od325złZa noc

  Exagon Parkstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Ronda de la pleta 46 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1127 opinii podróżnychNa podstawie 1127 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Ca'n Picafort. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 16. 8 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 250 metrów od struktury. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 1997. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Exagon Park zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Jest to hotel przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Podróżujący przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Podróżujący naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Niektóre z niniejszych usług Exagon Park mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Som Llaüt Boutique Hotel
  Od478złZa noc

  Som Llaüt Boutique Hotelstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Carrer residencia 1 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 106 opinii podróżnychNa podstawie 106 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Ca'n Picafort. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 16. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 600 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 250 metrów od hotelu. Hotel położony jest w pieszej odległości 150 metrów od portu. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2016. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Som Llaüt Boutique Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Som Llaüt Boutique Hotel. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • JS Can Picafort
  Od259złZa noc

  JS Can Picafortstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Tn. via alemania 2 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 192 opinii podróżnychNa podstawie 192 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Ca'n Picafort. W odległości 10. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 1990. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w JS Can Picafort. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Vista Park
  Od288złZa noc

  Vista Parkstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Avinguda del romani 10 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 140 opinii podróżnychNa podstawie 140 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Ca'n Picafort. Kwatera, usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 16. 8 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od hotelu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 60 metrów. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Goście mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Gran Vista & Spa
  Od330złZa noc

  Grupotel Gran Vista & Spastars

  Ca'n Picafort, Majorka , Ctra. artá - pto. alcudia 68 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów39 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1277 opinii podróżnychNa podstawie 1277 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Ca'n Picafort, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od hotelu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wszystkie pokoje gościnne w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Podróżujący będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Podróżujący mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Goście nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • JS Miramar
  Od380złZa noc

  JS Miramarstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Magallanes s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 282 opinii podróżnychNa podstawie 282 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Ca'n Picafort. W odległości 15. 1 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od kwatery. JS Miramar przeszedł renowację w roku 1990. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w JS Miramar. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w JS Miramar. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Fergus Club Vell Marí
  Od494złZa noc

  Fergus Club Vell Marístars

  Ca'n Picafort, Majorka , Carretera arta alcudia 127 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 254 opinii podróżnychNa podstawie 254 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Ca'n Picafort, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. W odległości 6. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 0 kilometrów od kwatery. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od kwatery. Hotel położony jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Fergus Club Vell Marí przeszedł renowację w roku 2014. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wszystkie segmenty w Fergus Club Vell Marí są dostępne dla wózków inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Fergus Club Vell Marí zapewnia parking dla wygody gości. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Odwiedzający mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • BQ Can Picafort
  Od410złZa noc

  BQ Can Picafortstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Arenal 24 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 409 opinii podróżnychNa podstawie 409 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Ca'n Picafort, jest optymalny dla rodzin. Posiadłość, usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od hotelu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. BQ Can Picafort został całkowicie odrestaurowany w roku 2000. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, BQ Can Picafort oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z niniejszych usług BQ Can Picafort mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   31  Hotele w Ca'n Picafort
Strona  1  z  4
 

Najpopularniejsze hotele w Ca'n Picafort

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj