Hotele w Canyamel

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Universal Hotel Castell Royal
  Od453złZa noc

  Universal Hotel Castell Royalstars

  Canyamel, Majorka , Via costa i llobera s/n - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 124 opinii podróżnychNa podstawie 124 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Canyamel. Położony w odległości 100 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 2 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Universal Hotel Castell Royal został całkowicie odnowiony w roku 2019. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Universal Hotel Castell Royal oferuje usługę transferu na lotnisko. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Goście będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z niniejszych usług Universal Hotel Castell Royal mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Canyamel Park Hotel & Spa
  Od499złZa noc

  Canyamel Park Hotel & Spastars

  Canyamel, Majorka , Via melesigeni s/n - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 262 opinii podróżnychNa podstawie 262 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Canyamel, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od kwatery. Canyamel Park Hotel & Spa został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Canyamel Park Hotel & Spa posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Canyamel Park Hotel & Spa oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. W tym hotelu dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Can Simoneta
  Od1.768złZa noc

  Can Simonetastars

  Canyamel, Majorka , De arta a canyamel km.8 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 266 opinii podróżnychNa podstawie 266 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel wiejski jest położony w Canyamel. Struktura, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od hotelu wiejskiego. Posiadłość znajduje się w pobliżu portu. Ten hotel wiejski został zbudowany w roku 2005. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Can Simoneta. Niektóre z niniejszych usług Can Simoneta mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Park Hyatt Mallorca
  Od1.729złZa noc

  Park Hyatt Mallorcastars

  Canyamel, Majorka , Urb atalaya de canyamel, vial a 12 12 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 723 opinii podróżnychNa podstawie 723 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Canyamel. Posiadłość, usytuowana w odległości 4. 8 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 690 metrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 8 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 3 kilometrów od kwatery. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Park Hyatt Mallorca nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Park Hyatt Mallorca.

  Pokaż więcej
 • Canyamel Sunrise Apartments
  Od212złZa noc

  Canyamel Sunrise Apartmentsstars

  Canyamel, Majorka , Via dels arquers s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 13 opinii podróżnychNa podstawie 13 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Canyamel. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ten apartament został ostatnio odnowiony w roku 2004. Canyamel Sunrise Apartments zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Canyamel Sunrise Apartments nie obsługuje całodobowej recepcji. Canyamel Sunrise Apartments zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Różnorodna oferta rozrywkowa w Canyamel Sunrise Apartments gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu.

  Pokaż więcej
 • Melbeach Hotel & Spa
  Od1.187złZa noc

  Melbeach Hotel & Spastars

  Canyamel, Majorka , Costa i llobera s/n - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 111 opinii podróżnychNa podstawie 111 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Canyamel. Hotel, usytuowany w odległości 300 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 5 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został skonstruowany w roku 2013. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Melbeach Hotel & Spa posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullZwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Podróżujący mogą skorzystać z garażu. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Melbeach Hotel & Spa. Goście mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Melbeach Hotel & Spa dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Melbeach Hotel & Spa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Pleta de Mar
  Od2.986złZa noc

  Hotel Pleta de Marstars

  Canyamel, Majorka , Via de les cales - Mapa
   

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Canyamel, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Hotel Pleta de Mar nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Canyamel Sun Aparthotel
  Od394złZa noc

  Canyamel Sun Aparthotelstars

  Canyamel, Majorka , Via de la lira s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 72 opinii podróżnychNa podstawie 72 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Canyamel. W odległości 6. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Canyamel Sun Aparthotel. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w tym apartamencie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Ten apartament szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Apartament może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Canyamel

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj