Hotele w Canyamel

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Can Simoneta
  Od1.316złZa noc

  Can Simonetastars

  Canyamel, Majorka , De arta a canyamel km.8 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 259 opinii podróżnychNa podstawie 259 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel wiejski jest położony w Canyamel. Struktura, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od hotelu wiejskiego. Posiadłość znajduje się w pobliżu portu. Ten hotel wiejski został zbudowany w roku 2005. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Can Simoneta. Niektóre z niniejszych usług Can Simoneta mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Park Hyatt Mallorca
  Od1.287złZa noc

  Park Hyatt Mallorcastars

  Canyamel, Majorka , Urb atalaya de canyamel, vial a 12 12 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 680 opinii podróżnychNa podstawie 680 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Canyamel. Posiadłość, usytuowana w odległości 4. 8 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 690 metrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 8 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 3 kilometrów od kwatery. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Park Hyatt Mallorca nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Park Hyatt Mallorca.

  Pokaż więcej
 • Canyamel Sunrise Apartments
  Od224złZa noc

  Canyamel Sunrise Apartmentsstars

  Canyamel, Majorka , Via dels arquers s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 13 opinii podróżnychNa podstawie 13 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Canyamel. W odległości 2. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od kwatery. Ten apartament został całkowicie odnowiony w roku 2004. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Ten apartament oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ten apartament nie akceptuje zwierząt. Canyamel Sunrise Apartments oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Canyamel

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj