Hotele w Canyamel

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Canyamel Park Hotel & Spa
  Od404złZa noc

  Canyamel Park Hotel & Spastars

  Canyamel, Majorka , Via melesigeni s/n - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 259 opinii podróżnychNa podstawie 259 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Canyamel, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 6. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2004. Canyamel Park Hotel & Spa jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, podróżujący mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Podróżujący mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Park Hyatt Mallorca
  Od1.012złZa noc

  Park Hyatt Mallorcastars

  Canyamel, Majorka , Urb atalaya de canyamel, vial a 12 12 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 662 opinii podróżnychNa podstawie 662 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest usytuowany w Canyamel. Usytuowana w odległości 4. 8 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 690 metrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 8 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 3 kilometrów od kwatery. Ten hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Park Hyatt Mallorca nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hotel Pleta de Mar
  Od1.532złZa noc

  Hotel Pleta de Marstars

  Canyamel, Majorka , Via de les cales - Mapa
   

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Canyamel, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Hotel Pleta de Mar nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Melbeach Hotel & Spa
  Od811złZa noc

  Melbeach Hotel & Spastars

  Canyamel, Majorka , Costa i llobera s/n - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 108 opinii podróżnychNa podstawie 108 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Canyamel. Położona w odległości 300 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 5 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od portu. Melbeach Hotel & Spa został zbudowany w roku 2013. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Melbeach Hotel & Spa. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. nullOdwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Melbeach Hotel & Spa zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Melbeach Hotel & Spa, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Canyamel

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj