Hotele w Colonia Sant Jordi

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Universal Hotel Romantica
  Od320złZa noc

  Universal Hotel Romanticastars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Carrer caravel la 4 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 362 opinii podróżnychNa podstawie 362 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Colonia Sant Jordi. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od kwatery. Kwatera położona jest w odległości 400 metrów od portu. Universal Hotel Romantica przeszedł renowację w roku 2014. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Universal Hotel Romantica szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Różnorodna oferta rozrywkowa w Universal Hotel Romantica gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. W tym hotelu dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • THB Sur Mallorca
  Od379złZa noc

  THB Sur Mallorcastars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Carrer cristofol colon s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 774 opinii podróżnychNa podstawie 774 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Colonia Sant Jordi. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2018. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. THB Sur Mallorca nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Odwiedzający będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Andreas
  Od219złZa noc

  Apartamentos Andreasstars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Carrer caravel la 18 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 43 opinii podróżnychNa podstawie 43 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest zlokalizowany w Colonia Sant Jordi. Położony w odległości 200 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1995. Apartament zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Ten apartament oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Universal Hotel Cabo Blanco
  Od375złZa noc
  2,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 139 opinii podróżnychNa podstawie 139 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Colonia Sant Jordi, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Universal Hotel Cabo Blanco. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Universal Hotel Cabo Blanco mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Villa Chiquita
  Od656złZa noc

  Villa Chiquitastars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Calle esmeralda, 14 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 81 opinii podróżnychNa podstawie 81 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Colonia Sant Jordi. Posiadłość, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 47. 0 kilometrów. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Villa Chiquita. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Colonia Sant Jordi

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj