Hotele w Colonia Sant Jordi

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Universal Hotel Marques
  Od289złZa noc

  Universal Hotel Marquesstars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Moli de la sal s/n - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 400 opinii podróżnychNa podstawie 400 opinii podróżnych

  Seeing, feeling, breathing, living the Mediterranean. There is quite probably nowhere you can do this better than in the Marqués. The incomparable situation, directly in front of the beach, and the Mediterranean atmosphere of this hotel delight our guests time and time again.

  Pokaż więcej
 • THB Sur Mallorca
  Od321złZa noc

  THB Sur Mallorcastars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Carrer cristofol colon s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 775 opinii podróżnychNa podstawie 775 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Colonia Sant Jordi, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Struktura, usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2018. THB Sur Mallorca zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, THB Sur Mallorca oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. THB Sur Mallorca posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w THB Sur Mallorca. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, goście mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Goście będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w hotelu. THB Sur Mallorca może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Blau Colonia Sant Jordi Resort
  Od439złZa noc

  Blau Colonia Sant Jordi Resortstars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Camino de los estanques s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów23 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Colonia Sant Jordi. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 28. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 39. 0 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 1997. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Jest to hotel przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten hotel jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tym hotelu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Universal Hotel Don Leon
  Od628złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 101 opinii podróżnychNa podstawie 101 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Colonia Sant Jordi. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2018. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Universal Hotel Don Leon, w którym znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Universal Hotel Don Leon oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Honucai
  Od482złZa noc

  Hotel Honucaistars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Bonanza 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów5 Opinie

  Ten uroczy hotel znajduje się w Colonia Sant Jordi. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 34. 4 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2018. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Hotel Honucai może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Villa Chiquita
  Od462złZa noc

  Villa Chiquitastars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Calle esmeralda, 14 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 81 opinii podróżnychNa podstawie 81 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Colonia Sant Jordi. Posiadłość, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 47. 0 kilometrów. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Villa Chiquita. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 • Fontsanta Thermal Spa
  Od883złZa noc

  Fontsanta Thermal Spastars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Carretera campos - Mapa
   

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Colonia Sant Jordi. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Fontsanta Thermal Spa. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Lemar Apartments
  Od322złZa noc

  Lemar Apartmentsstars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Carrer gabriel roca 18 - Mapa
   

  Ten skromny apartament jest zlokalizowany w Colonia Sant Jordi. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 30. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Apartament położony jest w odległości 50 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Lemar Apartments zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Apartament może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Colonia Sant Jordi

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj