Hotele w Colonia Sant Jordi

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Universal Hotel Marques
  Od644złZa noc

  Universal Hotel Marquesstars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Moli de la sal s/n - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 413 opinii podróżnychNa podstawie 413 opinii podróżnych

  Seeing, feeling, breathing, living the Mediterranean. There is quite probably nowhere you can do this better than in the Marqués. The incomparable situation, directly in front of the beach, and the Mediterranean atmosphere of this hotel delight our guests time and time again.

  Pokaż więcej
 • Universal Hotel Romantica
  Od359złZa noc

  Universal Hotel Romanticastars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Carrer caravel la 4 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 366 opinii podróżnychNa podstawie 366 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Colonia Sant Jordi. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Struktura położona jest w pieszej odległości 400 metrów od portu. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Universal Hotel Romantica oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Universal Hotel Romantica dla wygody gości. Goście mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tej nieruchomości. Odwiedzający mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • THB Sur Mallorca
  Od389złZa noc

  THB Sur Mallorcastars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Carrer cristofol colon s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 779 opinii podróżnychNa podstawie 779 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Colonia Sant Jordi, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Struktura, usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2018. THB Sur Mallorca zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, THB Sur Mallorca oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. THB Sur Mallorca posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w THB Sur Mallorca. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, goście mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Goście będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w hotelu. THB Sur Mallorca może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Blau Colonia Sant Jordi Resort
  Od759złZa noc

  Blau Colonia Sant Jordi Resortstars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Camino de los estanques s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów23 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Colonia Sant Jordi. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 28. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 39. 0 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 1997. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Jest to hotel przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten hotel jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tym hotelu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Universal Hotel Don Leon
  Od886złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 106 opinii podróżnychNa podstawie 106 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Colonia Sant Jordi. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2018. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Universal Hotel Don Leon oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka segmentów dostępnych dla wózków inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Odwiedzający będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Universal Hotel Cabo Blanco
  Od619złZa noc
  2,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 140 opinii podróżnychNa podstawie 140 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Colonia Sant Jordi, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Universal Hotel Cabo Blanco. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Universal Hotel Cabo Blanco mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Andreas
  Od545złZa noc

  Apartamentos Andreasstars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Carrer caravel la 18 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 43 opinii podróżnychNa podstawie 43 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament znajduje się w Colonia Sant Jordi. Struktura, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Apartamentos Andreas został zbudowany w roku 1995. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ten apartament nie obsługuje całodobowej recepcji. Apartamentos Andreas zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hotel Honucai
  Od712złZa noc

  Hotel Honucaistars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Bonanza 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów5 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Colonia Sant Jordi. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 34. 4 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2018. Hotel Honucai jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Hotel Honucai mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Villa Chiquita
  Od912złZa noc

  Villa Chiquitastars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Calle esmeralda, 14 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 82 opinii podróżnychNa podstawie 82 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Colonia Sant Jordi. Posiadłość, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 47. 0 kilometrów. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Villa Chiquita. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 • Fontsanta Thermal Spa
  Od1.634złZa noc

  Fontsanta Thermal Spastars

  Colonia Sant Jordi, Majorka , Carretera campos - Mapa
   

  Ten wyrafinowany hotel jest usytuowany w Colonia Sant Jordi. Posiadłość położona jest w odległości 2. 7 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 32. 5 kilometrów. Goście docenią całodobową recepcję. Fontsanta Thermal Spa nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Fontsanta Thermal Spa oferuje usługę transferu na lotnisko. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Fontsanta Thermal Spa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   11  Hotele w Colonia Sant Jordi
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Colonia Sant Jordi

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj