Hotele w Felanitx

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador
  Od221złZa noc

  Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvadorstars

  Felanitx, Majorka , monasterio de sant salvador, puig san salvador s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 119 opinii podróżnychNa podstawie 119 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel wiejski, położony w Felanitx, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Położona w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 6. 0 kilometrów od struktury. W odległości 4. 5 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 6. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Hotel wiejski położony jest w odległości 7. 0 kilometrów od portu. Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador pochodzi z roku 1640 i został całkowicie odnowiony w roku 2008. Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador nie obsługuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel wiejski przyjazny dla zwierząt. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Hotel wiejski posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Goście będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Hotel wiejski może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Rural Sa Galera
  Od609złZa noc

  Hotel Rural Sa Galerastars

  Felanitx, Majorka , Ctra. santanyi cas concos km 6.3 km 6,3 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 122 opinii podróżnychNa podstawie 122 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Felanitx. Wiejski dom, usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od wiejskiego domu. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1999. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hotel Rural Sa Galera. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Hotel Rural Sa Galera oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Bou Ros Can Nadal
  Od1.596złZa noc

  Bou Ros Can Nadalstars

  Felanitx, Majorka , Diseminado primera volta 1143 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel mieści się w Felanitx. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Bou Ros Can Nadal nie oferuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Bou Ros Can Nadal nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery.

  Pokaż więcej
 • Bou Ros Finca Can Veritat
  Od1.596złZa noc

  Bou Ros Finca Can Veritatstars

  Felanitx, Majorka , Diseminado tercera volta 36 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Felanitx. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Bou Ros Finca Can Veritat zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Bou Ros Finca Can Veritat. Bou Ros Finca Can Veritat zapewnia parking dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Felanitx

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj