Hotele w Illetas

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Bon Sol
  Od1.430złZa noc

  Bon SolstarsGreenProgram Icon

  Illetas, Majorka , Paseo de illetas 30 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 802 opinii podróżnychNa podstawie 802 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Illetas, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 5 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 5 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2013. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Bon Sol nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ten zrównoważony pod względem środowiskowym hotel, uzyskał certyfikat Travelife. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Europe Playa Marina
  Od646złZa noc

  Europe Playa Marinastars

  Illetas, Majorka , Illetas, 68 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 484 opinii podróżnychNa podstawie 484 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Illetas. W odległości 2. 2 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 2 kilometrów. Europe Playa Marina został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Europe Playa Marina oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Roc Illetas
  Od621złZa noc

  Roc Illetasstars

  Illetas, Majorka , Passeig illetes 62 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów14 Opinie

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Illetas, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel położony jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 1999. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Gran Melia de Mar
  Od1.958złZa noc

  Gran Melia de Marstars

  Illetas, Majorka , Illetas 7 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1156 opinii podróżnychNa podstawie 1156 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Illetas. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Gran Melia de Mar oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Tylko małe zwierzęta są dozwolone w tej nieruchomości. Gran Melia de Mar zapewnia parking dla wygody gości. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim podróżującym. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Illetas

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj