Hotele w Illetas

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Barcelo Illetas Albatros
  Od289złZa noc

  Barcelo Illetas Albatrosstars

  Illetas, Majorka , passeig illetes 15 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów23 Opinie

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Illetas. W odległości 1. 2 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od hotelu. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2010. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Barcelo Illetas Albatros oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Barcelo Illetas Albatros nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Różnorodna oferta rozrywkowa w Barcelo Illetas Albatros gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Europe Playa Marina
  Od491złZa noc

  Europe Playa Marinastars

  Illetas, Majorka , Illetas, 68 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 481 opinii podróżnychNa podstawie 481 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Illetas. W odległości 2. 2 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 2 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Europe Playa Marina. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Europe Playa Marina szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tym hotelu, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Europe Playa Marina może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Roc Illetas
  Od311złZa noc

  Roc Illetasstars

  Illetas, Majorka , Passeig illetes 62 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów14 Opinie

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Illetas, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1999. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Roc Illetas nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Gran Melia de Mar
  Od1.051złZa noc

  Gran Melia de Marstars

  Illetas, Majorka , Illetas 7 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1134 opinii podróżnychNa podstawie 1134 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Illetas. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Gran Melia de Mar oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Tylko małe zwierzęta są dozwolone w tej nieruchomości. Gran Melia de Mar zapewnia parking dla wygody gości. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim podróżującym. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Illetas

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj