Hotele w Inca

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Sa Vinya des Convent Agroturismo
  Od509złZa noc

  Sa Vinya des Convent Agroturismostars

  Inca, Majorka , Ctra. inca-sineu - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 75 opinii podróżnychNa podstawie 75 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Inca. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Virrey Prime Boutique Hotel
  Od403złZa noc

  Virrey Prime Boutique Hotelstars

  Inca, Majorka , Carretera inca sencelles km 2.4 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 61 opinii podróżnychNa podstawie 61 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski jest zlokalizowany w Inca. Położony w odległości 2. 4 kilometrów od centrum miasta, hotel wiejski umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 0 kilometrów od hotelu wiejskiego goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość leży w odległości 2. 4 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 4 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2018. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Virrey Prime Boutique Hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Virrey Prime Boutique Hotel zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu wiejskim. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel wiejski nie zezwala na obecność zwierząt. W Virrey Prime Boutique Hotel znajduje się parking. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sa Rota den Palerm
  Od704złZa noc

  Sa Rota den Palermstars

  Inca, Majorka , Lloret de vistalegre s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 152 opinii podróżnychNa podstawie 152 opinii podróżnych

  Ten skromny wiejski dom znajduje się w Inca. Kwatera, usytuowana w odległości 7. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 23. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 7. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten wiejski dom został w pełni odnowiony w roku 2010. Ponadto, w wiejskim domu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Sa Rota den Palerm posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym wiejskim domu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Sa Rota den Palerm może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Inca

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj