Hotele w Lluchmajor

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Ona Cala Pi Club
  Od513złZa noc

  Ona Cala Pi Clubstars

  Lluchmajor, Majorka , Urbanizacion torre cala pi 7 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów14 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Llucmajor area. Kwatera położona jest w odległości 15 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2005. Ona Cala Pi Club zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w Ona Cala Pi Club. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sa Bassa Plana
  Od379złZa noc

  Sa Bassa Planastars

  Lluchmajor, Majorka , Ctra. cap blanc, km 25, hm 4 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 61 opinii podróżnychNa podstawie 61 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski znajduje się w Llucmajor area. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Zbudowana w roku 1850, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Sa Bassa Plana. Goście docenią całodobową recepcję. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Finca Son Guardiola
  Od466złZa noc

  Finca Son Guardiolastars

  Lluchmajor, Majorka , Carretera llucmajor a s' estanyol s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 22 opinii podróżnychNa podstawie 22 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Llucmajor area. Położona w odległości 2. 4 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Finca Son Guardiola posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Agroturismo Son Perdiu
  Od605złZa noc

  Agroturismo Son Perdiustars

  Lluchmajor, Majorka , Carretera pm-v6014 km. 32 ag-087-bal - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 8 opinii podróżnychNa podstawie 8 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom jest położony w Llucmajor area. W odległości 18. 2 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 39. 0 kilometrów. Wiejski dom położony jest w odległości 45. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Agroturismo Son Perdiu nie oferuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Niektóre z niniejszych usług Agroturismo Son Perdiu mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Son Julia Country House Hotel & Spa
  Od1.008złZa noc

  Son Julia Country House Hotel & Spastars

  Lluchmajor, Majorka , Carretera s'arenal a llucmajor s/n - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 358 opinii podróżnychNa podstawie 358 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Llucmajor area. W odległości 4. 4 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 3. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 23. 0 kilometrów od portu. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Son Julia Country House Hotel & Spa zapewnia całodobową recepcję. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tym hotelu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w nieruchomości. Podróżujący mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Son Julia Country House Hotel & Spa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Be Live Collection Son Antem
  Od837złZa noc

  Be Live Collection Son Antemstars

  Lluchmajor, Majorka , Carretera ma-19, salida 20a s/n - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1762 opinii podróżnychNa podstawie 1762 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Llucmajor area. Hotel, usytuowany w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4 metrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od hotelu. Be Live Collection Son Antem został skonstruowany w roku 1999. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Be Live Collection Son Antem. Obecny jest parking. W przypadku pragnienia pieszczot, goście mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Be Live Collection Son Antem oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Goście mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Puig de Ros d Alt
  Od790złZa noc

  Puig de Ros d Altstars

  Lluchmajor, Majorka , Camino sa torre a llucmajor - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten prosty wiejski dom mieści się w Llucmajor area. Posiadłość, usytuowana w odległości 12 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 8. 3 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 24 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 12 metrów od struktury. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Puig de Ros d Alt został całkowicie odnowiony w roku 2004. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Puig de Ros d Alt nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Puig de Ros d Alt. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Puig de Ros d Alt. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Puig de Ros d Alt może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Son Sama
  Od475złZa noc

  Son Samastars

  Lluchmajor, Majorka , Lluchamjor-porreres km.3,5 0 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 47 opinii podróżnychNa podstawie 47 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom mieści się w Llucmajor area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została założona w roku 1531. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Son Sama oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Som Espanya
  Od270złZa noc

  Som Espanyastars

  Lluchmajor, Majorka , Calle melia 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 45 opinii podróżnychNa podstawie 45 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Llucmajor area. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2015. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Casa Cook Sa Torre Mallorca
  Od792złZa noc

  Casa Cook Sa Torre Mallorcastars

  Lluchmajor, Majorka , Cami de sa torre km 8.7 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 961 opinii podróżnychNa podstawie 961 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Llucmajor area, jest optymalny dla rodzin. Usytuowany w odległości 32 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 1 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 8 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od struktury. Casa Cook Sa Torre Mallorca został skonstruowany w roku 2008. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Ten hotel został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Ponadto, ta nieruchomość zezwala na obecność dużych zwierząt. Obecny jest parking. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Casa Cook Sa Torre Mallorca, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Lluchmajor

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj