Hotele w Lluchmajor

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Ona Cala Pi Club
  Od262złZa noc

  Ona Cala Pi Clubstars

  Lluchmajor, Majorka , Urbanizacion torre cala pi 7 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów13 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Llucmajor area. Kwatera położona jest w odległości 15 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2005. Ona Cala Pi Club zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w Ona Cala Pi Club. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sa Bassa Plana
  Od341złZa noc

  Sa Bassa Planastars

  Lluchmajor, Majorka , Ctra. cap blanc, km 25, hm 4 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 60 opinii podróżnychNa podstawie 60 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski znajduje się w Llucmajor area. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Zbudowana w roku 1850, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Sa Bassa Plana. Goście docenią całodobową recepcję. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Agroturismo Son Perdiu
  Od388złZa noc

  Agroturismo Son Perdiustars

  Lluchmajor, Majorka , Carretera pm-v6015 km. 32 ag-087-bal - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 8 opinii podróżnychNa podstawie 8 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom jest usytuowany w Llucmajor area. W odległości 18. 2 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 39. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 45. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łóżeczka nie są dostępne w Agroturismo Son Perdiu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Puig de Ros d Alt
  Od628złZa noc

  Puig de Ros d Altstars

  Lluchmajor, Majorka , Camino sa torre a llucmajor - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten prosty wiejski dom mieści się w Llucmajor area. Posiadłość, usytuowana w odległości 12 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 8. 3 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 24 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 12 metrów od struktury. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Puig de Ros d Alt został całkowicie odnowiony w roku 2004. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Puig de Ros d Alt nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Puig de Ros d Alt. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Puig de Ros d Alt. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Puig de Ros d Alt może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Be Live Collection Son Antem
  Od728złZa noc

  Be Live Collection Son Antemstars

  Lluchmajor, Majorka , Carretera ma-19, salida 20a s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1708 opinii podróżnychNa podstawie 1708 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Llucmajor area. Kwatera, usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4 metrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 2. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Be Live Collection Son Antem został skonstruowany w roku 1999. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Be Live Collection Son Antem nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Be Live Collection Son Antem dla wygody gości. W tym hotelu dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Son Sama
  Od498złZa noc

  Son Samastars

  Lluchmajor, Majorka , Lluchamjor-porreres km.3,5 0 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 46 opinii podróżnychNa podstawie 46 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom mieści się w Llucmajor area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została założona w roku 1531. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Son Sama oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Som Espanya
  Od255złZa noc

  Som Espanyastars

  Lluchmajor, Majorka , Calle melia 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 44 opinii podróżnychNa podstawie 44 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Llucmajor area. Som Espanya został całkowicie odnowiony w roku 2015. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Som Espanya nie obsługuje całodobowej recepcji. Ponadto, Som Espanya oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Som Espanya jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Lluchmajor

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj