Hotele w Magaluf-Palmanova Area

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Globales Honolulu
  Od264złZa noc

  Globales Honolulustars

  Magaluf, Majorka , C/alta esquina - c/pineda, urb torrenova,magalluf s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 507 opinii podróżnychNa podstawie 507 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Magaluf, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. W odległości 4. 5 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 0 kilometrów. Globales Honolulu został całkowicie odnowiony w roku 2014. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Globales Honolulu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Globales Mimosa
  Od379złZa noc

  Globales Mimosastars

  Palmanova, Majorka , Avinguda de cas saboners 28 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 697 opinii podróżnychNa podstawie 697 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Palmanova, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 500 metrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 2 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2018. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Globales Mimosa. Globales Mimosa stosuje zasady zrównoważonej polityki. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Globales Mimosa oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Globales Mimosa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Playas Cas Saboners
  Od357złZa noc

  Playas Cas Sabonersstars

  Palmanova, Majorka , Avenida ca's saboners 7 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1176 opinii podróżnychNa podstawie 1176 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy znajduje się w Palmanova. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu apartamentowego klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Hotel apartamentowy położony jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Ten hotel apartamentowy został ostatnio odnowiony w roku 2016. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. W Playas Cas Saboners znajduje się parking. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Playas Cas Saboners może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Roc Portonova
  Od270złZa noc

  Roc Portonovastars

  Palmanova, Majorka , Passeig mar 2 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 485 opinii podróżnychNa podstawie 485 opinii podróżnych

  Ten hotel apartamentowy znajduje się w spokojnej okolicy miasteczka Palmanova. Kompleks chlubi się fantastycznymi widokami na zatokę, ciesząc się wspaniałą lokalizacją, tuż przy małej przystani. Jest położony zaledwie 100 metrów od plaży. W pobliżu obiektu znajduje się wiele restauracji, lokali rozrywkowych i sklepów. Centrum miasta Palma, wraz z intrygującym starym miastem, jest oddalone o 13 kilometrów. Ten wspaniały kompleks przyjmuje gości z ciepłą gościnnością i obietnicą komfortowego, przyjemnego pobytu. Apartamenty są urządzone ze smakiem i oferują relaksującą, komfortową, domową atmosferę, w której można się całkowicie zrelaksować. Zapewniając szeroki wybór pierwszorzędnych udogodnień i usług, kompleks oferuje najwyższy komfort i wygodę, uzupełnione wzorową dbałością o detale i ciepłą gościnnością.

  Pokaż więcej
 • Globales Santa Lucia Hotel
  Od394złZa noc

  Globales Santa Lucia Hotelstars

  Palmanova, Majorka , Calle duque de extremera 6 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2503 opinii podróżnychNa podstawie 2503 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Palmanova. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Globales Santa Lucia Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Globales Santa Lucia Hotel. Globales Santa Lucia Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ten hotel został zaprojektowany ze świadomym wysiłkiem, w celu dostosowania się do najsurowszych norm ekologicznych oraz posiada certyfikat Travelife. Podróżujący mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w hotelu.

  Pokaż więcej
 • Ponent Mar
  Od470złZa noc

  Ponent Marstars

  Palmanova, Majorka , Carrer marques torre 9 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 609 opinii podróżnychNa podstawie 609 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Palmanova. Usytuowany w odległości 200 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od apartamentu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ten apartament został całkowicie odnowiony w roku 2007. Ponent Mar jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, ten przyjazny dla osób niepełnosprawnych apartament zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ponent Mar zapewnia parking dla wygody gości. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Ponent Mar. Apartament zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym apartamencie gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Flamboyan - Caribe
  Od278złZa noc

  Flamboyan - Caribestars

  Magaluf, Majorka , Calle martin ros garcia 16 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1059 opinii podróżnychNa podstawie 1059 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Magaluf. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed strukturą. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 1 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2009. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Flamboyan - Caribe. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w nieruchomości zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Vistasol Apartments
  Od238złZa noc

  Vistasol Apartmentsstars

  Magaluf, Majorka , Calle alta, 5 5 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów9 Opinie

  Obiekt jest położony wysoko na wzgórzu, zapewniając zapierające dech w piersi widoki, zaledwie kilka metrów od plaży i około 17 kilometrów od centrum miasta Palma de Mallorca. Do lotniska można dojechać w 22 minuty. Ten obiekt w miasteczku Magalluf oferuje wybór w pełni wyposażonych apartamentów, zapewniających wszystkie niezbędne usługi i udogodnienia do spełnienia potrzeb klientów, takie jak przestronne części mieszkalne i łazienki. Goście z pewnością docenią supernowoczesne SPA z sauną i łaźnią turecką. Idealny dla rodzin i podróżujących razem grup przyjaciół, ten komfortowy obiekt, z zakwaterowaniem z własnym wyżywieniem, jest idealnym miejscem, z którego można odkrywać tę wspaniałą wyspę.

  Pokaż więcej
 • Cabau Aquasol
  Od240złZa noc

  Cabau Aquasolstars

  Palmanova, Majorka , Carrer germans pinzon 61 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1123 opinii podróżnychNa podstawie 1123 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy, znajdujący się w Palmanova, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od hotelu apartamentowego. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2017. Cabau Aquasol jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Ten hotel apartamentowy nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Cabau Aquasol może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Globales Palmanova
  Od472złZa noc

  Globales Palmanovastars

  Palmanova, Majorka , Miguel de los santos oliver, 13 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1819 opinii podróżnychNa podstawie 1819 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Palmanova. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 250 metrów od struktury. Globales Palmanova przeszedł renowację w roku 2006. Globales Palmanova jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Oprócz tego, Globales Palmanova dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat Travelife. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Globales Palmanova może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   30  Hotele w Magaluf-Palmanova Area
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Magaluf-Palmanova Area

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj