Hotele w Magaluf

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Globales Honolulu
  Od893złZa noc

  Globales Honolulustars

  Magaluf, Majorka , C/alta esquina - c/pineda, urb torrenova,magalluf s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 514 opinii podróżnychNa podstawie 514 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Magaluf, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. W odległości 4. 5 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 0 kilometrów. Globales Honolulu został całkowicie odnowiony w roku 2014. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Globales Honolulu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • HSM Atlantic Park
  Od299złZa noc

  HSM Atlantic Parkstars

  Magaluf, Majorka , Calle calderon de la barca 2 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1372 opinii podróżnychNa podstawie 1372 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Magaluf. Położona w odległości 400 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 3 kilometrów. HSM Atlantic Park został całkowicie odnowiony w roku 2007. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. HSM Atlantic Park oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w HSM Atlantic Park. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Hotel zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • HM Martinique
  Od256złZa noc

  HM Martiniquestars

  Magaluf, Majorka , Calle de tirso de molina 1 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 288 opinii podróżnychNa podstawie 288 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament, położony w Magaluf, jest optymalny dla rodzin. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Apartament położony jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 8 kilometrów. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. HM Martinique zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Obecny jest parking. Ten apartament oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Ten apartament szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Vistasol Apartments
  Od267złZa noc

  Vistasol Apartmentsstars

  Magaluf, Majorka , Calle alta, 5 5 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów9 Opinie

  Obiekt jest położony wysoko na wzgórzu, zapewniając zapierające dech w piersi widoki, zaledwie kilka metrów od plaży i około 17 kilometrów od centrum miasta Palma de Mallorca. Do lotniska można dojechać w 22 minuty. Ten obiekt w miasteczku Magalluf oferuje wybór w pełni wyposażonych apartamentów, zapewniających wszystkie niezbędne usługi i udogodnienia do spełnienia potrzeb klientów, takie jak przestronne części mieszkalne i łazienki. Goście z pewnością docenią supernowoczesne SPA z sauną i łaźnią turecką. Idealny dla rodzin i podróżujących razem grup przyjaciół, ten komfortowy obiekt, z zakwaterowaniem z własnym wyżywieniem, jest idealnym miejscem, z którego można odkrywać tę wspaniałą wyspę.

  Pokaż więcej
 • Flamboyan - Caribe
  Od321złZa noc

  Flamboyan - Caribestars

  Magaluf, Majorka , Calle martin ros garcia 16 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1082 opinii podróżnychNa podstawie 1082 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Magaluf. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed strukturą. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 1 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2009. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Flamboyan - Caribe. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w nieruchomości zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • HSM Don Juan
  Od240złZa noc

  HSM Don Juanstars

  Magaluf, Majorka , Calderon de la barca 4 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 851 opinii podróżnychNa podstawie 851 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Magaluf. W odległości 2. 5 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2007. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w HSM Don Juan. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • HSM Sándalo Beach
  Od434złZa noc

  HSM Sándalo Beachstars

  Magaluf, Majorka , Torrenova 37 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 480 opinii podróżnychNa podstawie 480 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament znajduje się w Magaluf. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 6 kilometrów. HSM Sándalo Beach został całkowicie odnowiony w roku 2016. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, HSM Sándalo Beach oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. HSM Sándalo Beach stosuje zasady zrównoważonej polityki. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Apartament może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sotavento Club Apartments
  Od414złZa noc

  Sotavento Club Apartmentsstars

  Magaluf, Majorka , Carrer torrenova 34 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów7 Opinie

  Ten komfortowy kurort jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Magaluf. W odległości 5. 5 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Ten kurort został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Sotavento Club Apartments. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ten kurort nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Sotavento Club Apartments. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez kurort. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sunlight Bahia Principe Coral Playa
  Od751złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 715 opinii podróżnychNa podstawie 715 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Magaluf. Usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od kwatery. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Sunlight Bahia Principe Coral Playa został całkowicie odrestaurowany w roku 1999. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Sunlight Bahia Principe Coral Playa zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Sunlight Bahia Principe Coral Playa. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Sunlight Bahia Principe Coral Playa. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Sunlight Bahia Principe Coral Playa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Universal Hotel Florida
  Od304złZa noc

  Universal Hotel Floridastars

  Magaluf, Majorka , Carrer torrenova 33 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1300 opinii podróżnychNa podstawie 1300 opinii podróżnych

  Położony w spektakularnym miejscu hotel cieszy się fantastycznymi widokami na morze. Znajduje się w znanej miejscowości wypoczynkowej Magaluf, w której jest mnóstwo barów, klubów nocnych, restauracji i sklepów. Najbliższa plaża znajduje się w niewielkiej odległości. Do miejscowości Palmanova można dojść po krótkim spacerze. Hotel ma przyjemny basen z tarasem i widokami na morze. Do miasta Palma można bez problemu dojechać autobusem.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   17  Hotele w Magaluf
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Magaluf

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj