Hotele w Majorcan Rural Hotels

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Ona Cala Pi Club
  Od263złZa noc

  Ona Cala Pi Clubstars

  Lluchmajor, Majorka , Urbanizacion torre cala pi 7 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów14 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Llucmajor area. Kwatera położona jest w odległości 15 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2005. Ona Cala Pi Club zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w Ona Cala Pi Club. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sa Bassa Plana
  Od342złZa noc

  Sa Bassa Planastars

  Lluchmajor, Majorka , Ctra. cap blanc, km 25, hm 4 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 60 opinii podróżnychNa podstawie 60 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski znajduje się w Llucmajor area. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Zbudowana w roku 1850, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Sa Bassa Plana. Goście docenią całodobową recepcję. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Hotel Segles
  Od411złZa noc

  Hotel Seglesstars

  Campos, Majorka , Calle santanyi 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 97 opinii podróżnychNa podstawie 97 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski jest położony w Campos area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel wiejski został ukończony w roku 1551 i odnowiony w roku 2008. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Hotel Segles nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel Segles. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Hotel wiejski może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sa Tanqueta de Fornalutx
  Od782złZa noc

  Sa Tanqueta de Fornalutxstars

  Fornalutx, Majorka , Sant bernat s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 113 opinii podróżnychNa podstawie 113 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Fornalutx. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Sa Tanqueta de Fornalutx zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Sa Tanqueta de Fornalutx zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Sa Tanqueta de Fornalutx. Zwierzęta nie są dozwolone w Sa Tanqueta de Fornalutx. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Ca n Beia
  Od668złZa noc

  Ca n Beiastars

  Orient, Majorka , Plaça nova - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 22 opinii podróżnychNa podstawie 22 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Orient. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dozwolone w Ca n Beia. Ta nieruchomość posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym.

  Pokaż więcej
 • Na Martina
  Od490złZa noc

  Na Martinastars

  Santanyi, Majorka , ctra. porto petro s/n - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 77 opinii podróżnychNa podstawie 77 opinii podróżnych

  Ten skromny wiejski dom, znajdujący się w Santanyi, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Na Martina pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten wiejski dom nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Wiejski dom posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Goście przebywający w Na Martina mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Na Martina mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Finca Hotel Son Pont
  Od590złZa noc

  Finca Hotel Son Pontstars

  Puigpunyent, Majorka , Carretera palma puigpunyent km 12,3 km 12,3 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 102 opinii podróżnychNa podstawie 102 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski jest położony w Puigpunyent. Położony w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel wiejski umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 800 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 16. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel wiejski przyjazny dla zwierząt. Obecny jest parking. Finca Hotel Son Pont może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Agroturismo Son Perdiu
  Od389złZa noc

  Agroturismo Son Perdiustars

  Lluchmajor, Majorka , Carretera pm-v6015 km. 32 ag-087-bal - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 8 opinii podróżnychNa podstawie 8 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom jest usytuowany w Llucmajor area. W odległości 18. 2 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 39. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 45. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łóżeczka nie są dostępne w Agroturismo Son Perdiu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Sa Torre De Santa Eugenia
  Od515złZa noc

  Hotel Sa Torre De Santa Eugeniastars

  Binissalem, Majorka , Carretera santa maria -sencelles km. 7 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 153 opinii podróżnychNa podstawie 153 opinii podróżnych

  Ten luksusowy wiejski dom jest zlokalizowany w Binissalem. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 7. 0 kilometrów. W odległości 7. 0 kilometrów od wiejskiego domu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 7. 0 kilometrów. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 25. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel Sa Torre De Santa Eugenia został całkowicie odnowiony w roku 2010. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia nie oferuje całodobowej recepcji. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Torrent Fals
  Od639złZa noc

  Torrent Falsstars

  Binissalem, Majorka , Carretera santa maría - sencelles, km 4,5 sn - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 47 opinii podróżnychNa podstawie 47 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Binissalem. Hotel znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 15. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 4. 0 kilometrów. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 18. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Torrent Fals został zbudowany w roku 1600 i został całkowicie odnowiony w roku 2010. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Torrent Fals nie oferuje całodobowej recepcji. Torrent Fals zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Torrent Fals, w którym znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta mogą przebywać w hotelu. Obecny jest parking. Torrent Fals oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   48  Hotele w Majorcan Rural Hotels
Strona  1  z  5
 

Najpopularniejsze hotele w Majorcan Rural Hotels

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj