Hotele w Majorcan Rural Hotels

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Can Solé Petit Hotel
  Od325złZa noc

  Can Solé Petit Hotelstars

  Binissalem, Majorka , L'esglèsia 8 - Mapa
   

  Ten przytulny hotel jest zlokalizowany w Binissalem. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została wzniesiona w budynku pochodzącym z roku 1810, który został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Can Solé Petit Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Niektóre z niniejszych usług Can Solé Petit Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Segles
  Od384złZa noc

  Hotel Seglesstars

  Campos, Majorka , Calle santanyi 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 96 opinii podróżnychNa podstawie 96 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel wiejski mieści się w Campos area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel Segles został zbudowany w roku 1551 i został całkowicie odnowiony w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Hotel Segles nie oferuje całodobowej recepcji. Hotel Segles nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Son Cosmet
  Od599złZa noc

  Son Cosmetstars

  Campos, Majorka , Ctra. campos-sa ràpita km2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 35 opinii podróżnychNa podstawie 35 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Campos area. Położona w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 12. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 2. 0 kilometrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został zbudowany w roku 1560 i został całkowicie odnowiony w roku 2000. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Goście przebywający w Son Cosmet mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. W tym hotelu dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Son Cosmet może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Finca Hotel Son Pont
  Od545złZa noc

  Finca Hotel Son Pontstars

  Puigpunyent, Majorka , Carretera palma puigpunyent km 12,3 km 12,3 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 102 opinii podróżnychNa podstawie 102 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski jest położony w Puigpunyent. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 800 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 16. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Ten hotel wiejski nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Hotel wiejski może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Son Mercadal
  Od404złZa noc

  Son Mercadalstars

  Porreras, Majorka , Cami de son pau s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 70 opinii podróżnychNa podstawie 70 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Porreras. W odległości 12. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został ukończony w roku 1800 i odnowiony w roku 1995. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Son Mercadal. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. nullŻadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Son Mercadal zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Torrent Fals
  Od638złZa noc

  Torrent Falsstars

  Binissalem, Majorka , Carretera santa maría - sencelles, km 4,5 sn - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 47 opinii podróżnychNa podstawie 47 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Binissalem. Kwatera znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 4. 0 kilometrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 18. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Torrent Fals pochodzi z roku 1600 i został całkowicie odnowiony w roku 2010. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Torrent Fals zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta mogą przebywać w nieruchomości. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sa Bassa Rotja Ecoturisme
  Od422złZa noc

  Sa Bassa Rotja Ecoturismestars

  Porreras, Majorka , Camino sa pedrera - finca son orell s/n - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten uroczy hotel wiejski jest usytuowany w Porreras. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel wiejski oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Sa Bassa Rotja Ecoturisme nie obsługuje całodobowej recepcji. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Sa Bassa Rotja Ecoturisme posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to hotel wiejski przyjazny dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. Ten hotel wiejski oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Podróżujący mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. Ten hotel wiejski zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Sa Bassa Rotja Ecoturisme mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels
  Od616złZa noc

  New Can Furios Hotel By Can Calco Hotelsstars

  Selva, Majorka , Cami vell binibona 11 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 237 opinii podróżnychNa podstawie 237 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Selva, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został zbudowany w roku 1860. New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten hotel nie obsługuje całodobowej recepcji. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Na Martina
  Od481złZa noc

  Na Martinastars

  Santanyi, Majorka , ctra. porto petro s/n - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 77 opinii podróżnychNa podstawie 77 opinii podróżnych

  Ten przytulny wiejski dom, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Santanyi. Położony w odległości 1000 metrów od centrum miasta, wiejski dom umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Na Martina pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Podróżujący pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dozwolone w Na Martina. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Finca Son Guardiola
  Od391złZa noc

  Finca Son Guardiolastars

  Lluchmajor, Majorka , Carretera llucmajor a s' estanyol s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 22 opinii podróżnychNa podstawie 22 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Llucmajor area. Usytuowana w odległości 2. 4 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Finca Son Guardiola nie oferuje całodobowej recepcji. Finca Son Guardiola nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   31  Hotele w Majorcan Rural Hotels
Strona  1  z  4
 

Najpopularniejsze hotele w Majorcan Rural Hotels

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj