Hotele w Majorcan Rural Hotels

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Petit Sant Miquel
  Od298złZa noc

  Petit Sant Miquelstars

  Santanyi, Majorka , Isaac albeniz, 4 (calonge) - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 10 opinii podróżnychNa podstawie 10 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Santanyi. Kwatera, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Klienci mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 3. 0 kilometrów. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 2. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Petit Sant Miquel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nieruchomość posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W Petit Sant Miquel znajduje się parking. Temu hotelowi został przyznany certyfikat . Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Ona Cala Pi Club
  Od512złZa noc

  Ona Cala Pi Clubstars

  Lluchmajor, Majorka , Urbanizacion torre cala pi 7 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów14 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Llucmajor area. Kwatera położona jest w odległości 15 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2005. Ona Cala Pi Club zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w Ona Cala Pi Club. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sa Bassa Plana
  Od378złZa noc

  Sa Bassa Planastars

  Lluchmajor, Majorka , Ctra. cap blanc, km 25, hm 4 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 61 opinii podróżnychNa podstawie 61 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski znajduje się w Llucmajor area. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Zbudowana w roku 1850, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Sa Bassa Plana. Goście docenią całodobową recepcję. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Agroturisme Ses Vistes
  Od555złZa noc

  Agroturisme Ses Vistesstars

  Porreras, Majorka , Cami de banyeres, poligon 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 38 opinii podróżnychNa podstawie 38 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Porreras. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Agroturisme Ses Vistes nie obsługuje całodobowej recepcji. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Agroturisme Ses Vistes. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Son Cosmet
  Od731złZa noc

  Son Cosmetstars

  Campos, Majorka , Ctra. campos-sa ràpita km2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 36 opinii podróżnychNa podstawie 36 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Campos area. Położona w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 12. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 2. 0 kilometrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 8. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Pomimo że ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1560, została ona odrestaurowana w roku 2000. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Forn Nou
  Od532złZa noc

  Forn Noustars

  Arta, Majorka , Centre 7 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 96 opinii podróżnychNa podstawie 96 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Arta area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Ten hotel nie obsługuje całodobowej recepcji. Zwierzęta nie są dozwolone w Forn Nou.

  Pokaż więcej
 • Hotel Segles
  Od461złZa noc

  Hotel Seglesstars

  Campos, Majorka , Calle santanyi 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 96 opinii podróżnychNa podstawie 96 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski jest położony w Campos area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel wiejski został ukończony w roku 1551 i odnowiony w roku 2008. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Hotel Segles nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel Segles. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Hotel wiejski może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sa Tanqueta de Fornalutx
  Od1.008złZa noc

  Sa Tanqueta de Fornalutxstars

  Fornalutx, Majorka , Sant bernat s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 114 opinii podróżnychNa podstawie 114 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Fornalutx. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Sa Tanqueta de Fornalutx zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Sa Tanqueta de Fornalutx zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Sa Tanqueta de Fornalutx. Zwierzęta nie są dozwolone w Sa Tanqueta de Fornalutx. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Embat Hostel
  Od154złZa noc

  Embat Hostelstars

  Montuiri, Majorka , Carrer rector escarrer 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 12 opinii podróżnychNa podstawie 12 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel znajduje się w Montuiri. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Embat Hostel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hostel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Embat Hostel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Finca Son Guardiola
  Od465złZa noc

  Finca Son Guardiolastars

  Lluchmajor, Majorka , Carretera llucmajor a s' estanyol s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 22 opinii podróżnychNa podstawie 22 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Llucmajor area. Położona w odległości 2. 4 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Finca Son Guardiola posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   63  Hotele w Majorcan Rural Hotels
Strona  1  z  7
 

Najpopularniejsze hotele w Majorcan Rural Hotels

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj