Hotele w Majorka Pólnocna

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Elegance Diana
  Od203złZa noc

  Elegance Dianastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de teodor canet 25 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 105 opinii podróżnychNa podstawie 105 opinii podróżnych

  Ten skromny hostel znajduje się w Puerto de Alcudia. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od hostelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 7 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Ten hostel został zmodernizowany w roku 2018. Hostel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Elegance Diana oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hostelu. Wszystkie segmenty w Elegance Diana są dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Elegance Diana. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hostel. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w hostelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel & Spa Ferrer Janeiro
  Od416złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 558 opinii podróżnychNa podstawie 558 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Ca'n Picafort. W odległości 12. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 80 metrów od kwatery. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2015. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullZwierzęta nie są dozwolone w Hotel & Spa Ferrer Janeiro. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tym hotelu. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Goście nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Tropic
  Od319złZa noc

  Zafiro Tropicstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer d anselm turmeda 1 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1288 opinii podróżnychNa podstawie 1288 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Puerto de Alcudia, jest optymalny dla rodzin. Hotel, usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od hotelu. Struktura położona jest w pieszej odległości 500 metrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2010. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Zafiro Tropic. Niektóre z niniejszych usług Zafiro Tropic mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Globales Condes de Alcudia
  Od324złZa noc

  Globales Condes de Alcudiastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Avinguda de la platja 4 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1472 opinii podróżnychNa podstawie 1472 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel ma centralne położenie w miejscowości wypoczynkowej Alcudia. Goście po przejściu kilku kroków znajdą się na długiej, piaszczystej plaży. Ten zachwycający hotel znajduje się w niewielkiej odległości od przystanków transportu publicznego. Obiekt przyjmuje gości z ciepłą gościnnością i najwyższej jakości obsługą. Pokoje są urządzone współcześnie i ze smakiem - dla dodatkowego komfortu i wygody. Hotel zapewnia szeroki wybór nowoczesnych udogodnień i usług, odpowiadających potrzebom wszystkich podróżujących.

  Pokaż więcej
 • BelleVue Lagomonte
  Od384złZa noc

  BelleVue Lagomontestars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de estany petit 8 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2099 opinii podróżnychNa podstawie 2099 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Puerto de Alcudia. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 1. 2 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 2 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2001. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dozwolone w BelleVue Lagomonte. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tym hotelu. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Różnorodna oferta rozrywkowa w BelleVue Lagomonte gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Botel Alcudiamar
  Od501złZa noc

  Botel Alcudiamarstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Paseo maritimo 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 343 opinii podróżnychNa podstawie 343 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Puerto de Alcudia. Botel Alcudiamar został zbudowany w roku 1999. Botel Alcudiamar jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Botel Alcudiamar nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Botel Alcudiamar szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Hotel zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Botel Alcudiamar. Różnorodna oferta rozrywkowa w Botel Alcudiamar gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Som Far Hotel
  Od372złZa noc

  Som Far Hotelstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Plaza pompeu fabra 7 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 227 opinii podróżnychNa podstawie 227 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Puerto de Alcudia, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 3. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 950 metrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 580 metrów od struktury. Posiadłość położona jest w odległości 2. 7 kilometrów od portu. Som Far Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2016. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Goście docenią całodobową recepcję. Som Far Hotel zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Podróżujący mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Goście nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • JS Miramar
  Od228złZa noc

  JS Miramarstars

  Ca'n Picafort, Majorka , Magallanes s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 280 opinii podróżnychNa podstawie 280 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Ca'n Picafort. W odległości 15. 1 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od kwatery. JS Miramar przeszedł renowację w roku 1990. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w JS Miramar. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w JS Miramar. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Gran Vista & Spa
  Od288złZa noc

  Grupotel Gran Vista & Spastars

  Ca'n Picafort, Majorka , Ctra. artá - pto. alcudia 68 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1242 opinii podróżnychNa podstawie 1242 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Ca'n Picafort, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od hotelu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wszystkie pokoje gościnne w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Podróżujący będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Podróżujący mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Goście nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Maritimo
  Od450złZa noc

  Grupotel Maritimostars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Avda. rey juan carlos i s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 818 opinii podróżnychNa podstawie 818 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Puerto de Alcudia. W odległości 8. 3 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Grupotel Maritimo został całkowicie odnowiony w roku 2015. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Grupotel Maritimo posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Grupotel Maritimo. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Grupotel Maritimo dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Grupotel Maritimo mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   62  Hotele w Majorka Pólnocna
Strona  1  z  7
 

Najpopularniejsze hotele w Majorka Pólnocna

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj