Hotele w Marratxi

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Casa Gran (Son Nebot)
  Od1.070złZa noc

  Casa Gran (Son Nebot)stars

  Marratxi, Majorka , Cami vell de bunyola, km 4,7 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Marratxi. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Casa Gran (Son Nebot) jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta różnej wielkości. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cas Padrins (Son Nebot)
  Od933złZa noc

  Cas Padrins (Son Nebot)stars

  Marratxi, Majorka , Cami vell de bunyola, km 4,7 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Marratxi. Usytuowana w odległości 8. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości 9. 5 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 12. 3 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 0 kilometrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 0 kilometrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta różnej wielkości. Cas Padrins (Son Nebot) zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Casa Dels Regans (Son Nebot)
  Od1.017złZa noc

  Casa Dels Regans (Son Nebot)stars

  Marratxi, Majorka , Cami vell de bunyola, km 4,7 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Marratxi. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Wszystkie łazienki w Casa Dels Regans (Son Nebot) są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Na terenie obiektu są dozwolone nie tylko małe zwierzęta, lecz również duże. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Marratxi

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj