Hotele w Orient

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • S'Olivaret
  Od622złZa noc

  S'Olivaretstars

  Orient, Majorka , Ctra. alaro-orient, km 3 km 3 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów8 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Orient. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 24. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 3. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ukończona w roku 1600 i odnowiona w roku 2000. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. S'Olivaret zapewnia całodobową recepcję. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. S'Olivaret może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ca n Beia
  Od545złZa noc

  Ca n Beiastars

  Orient, Majorka , Plaça nova - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 22 opinii podróżnychNa podstawie 22 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Orient. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dozwolone w Ca n Beia. Ta nieruchomość posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym.

  Pokaż więcej
 • Dalt Muntanya
  Od550złZa noc

  Dalt Muntanyastars

  Orient, Majorka , Carretera bunyola orient km 10 km 10 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 104 opinii podróżnychNa podstawie 104 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Orient, jest optymalny dla rodzin. W odległości 29. 2 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 8. 0 kilometrów. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 22. 0 kilometrów od portu. Dalt Muntanya został całkowicie odrestaurowany w roku 2000. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łóżeczka nie są dostępne w Dalt Muntanya. Dalt Muntanya akceptuje małe zwierzęta. Obecny jest parking. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Niektóre z niniejszych usług Dalt Muntanya mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • L´Hermitage
  Od1.106złZa noc

  L´Hermitagestars

  Orient, Majorka , Carretera alaró - bunyola . - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 176 opinii podróżnychNa podstawie 176 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Orient. Położony w odległości 200 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2013. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. L´Hermitage zapewnia całodobową recepcję. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Podróżujący mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Orient

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj