Hotele w Paguera

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • La Concha Soul Boutique Hotel
  Od416złZa noc

  La Concha Soul Boutique Hotelstars

  Paguera, Majorka , Calle romana 3 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 173 opinii podróżnychNa podstawie 173 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Paguera. W odległości 13. 3 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. La Concha Soul Boutique Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Nie jest obecna całodobowa recepcja. La Concha Soul Boutique Hotel zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w La Concha Soul Boutique Hotel. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Odwiedzający mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Niektóre z niniejszych usług La Concha Soul Boutique Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Flor Los Almendros Apartamentos
  Od518złZa noc

  Flor Los Almendros Apartamentosstars

  Paguera, Majorka , Paguera 36 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów8 Opinie

  Ten przytulny apartament jest położony w Paguera. W odległości 3. 2 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2015. Osoby przebywające w tym apartamencie mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym apartamencie, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Universal Hotel Lido Park
  Od644złZa noc

  Universal Hotel Lido Parkstars

  Paguera, Majorka , Carrer jose guevara 4 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Paguera, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 1. 5 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Universal Hotel Lido Park został całkowicie odnowiony w roku 2011. Universal Hotel Lido Park zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Podróżujący mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Goście będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez ten hotel. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Valentin Paguera Hotel & Suites
  Od497złZa noc
   

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Paguera, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 7. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od hotelu. Valentin Paguera Hotel & Suites został całkowicie odrestaurowany w roku 1999. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Continental Don Antonio
  Od581złZa noc

  Continental Don Antoniostars

  Paguera, Majorka , Carrer de bonavida 11 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 148 opinii podróżnychNa podstawie 148 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Paguera. W odległości 7. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 900 metrów od hotelu. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Continental Don Antonio. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Continental Don Antonio nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Continental Don Antonio. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Continental Don Antonio. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Nilo & Spa
  Od666złZa noc

  Grupotel Nilo & Spastars

  Paguera, Majorka , Calle malgrats 9 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów7 Opinie

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Paguera. Usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 5 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od hotelu. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2006. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Grupotel Nilo & Spa szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Grupotel Nilo & Spa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Valentin Park Club Hotel & Aptos
  Od684złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 351 opinii podróżnychNa podstawie 351 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Paguera. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Valentin Park Club Hotel & Aptos został całkowicie odnowiony w roku 1996. Odwiedzający mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych nieruchomości. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Valentin Park Club Hotel & Aptos. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Atalaya Bosque
  Od309złZa noc

  Atalaya Bosquestars

  Paguera, Majorka , Carrer del bosc 18 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 54 opinii podróżnychNa podstawie 54 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament znajduje się w Paguera. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 900 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została założona w roku 1990. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Atalaya Bosque. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Bahia
  Od506złZa noc

  Bahiastars

  Paguera, Majorka , Paguera 81 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 215 opinii podróżnychNa podstawie 215 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Paguera. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od posiadłości. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 1992. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. W przypadku pragnienia pieszczot, goście mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Valentin Reina Paguera
  Od468złZa noc

  Valentin Reina Paguerastars

  Paguera, Majorka , Calle mallorca 1 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 295 opinii podróżnychNa podstawie 295 opinii podróżnych

  Hotel ma doskonałą lokalizację w centrum Pagueras, w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji, barów, pubów i klubów nocnych. Plaża i morze są w odległości ok. 150 m od hotelu. Główna ulica tego kurortu, bulwar, jest oddalona o 50 m od hotelu. Hotel został całkowicie odnowiony w 1998 roku i składa się z 221 pokoi rozmieszczonych w dwóch budynkach. Wszystkie pokoje są urządzone w nowoczesnym stylu i wyposażone są w łazienkę, telewizję satelitarną z kanałem muzycznym, indywidualnie regulowaną klimatyzację i centralne ogrzewanie, a także balkon. W hotelu jest kryty basen, a także odkryty basen, z barem z przekąskami przy basenie. Goście mogą również korzystać z siłowni, sauny i solarium. Miłośnicy sportu mogą zagrać w siatkówkę, tenis stołowy i bilard lub pojechać na wycieczki rowerowe. Dostępny jest program rozrywkowy dla dorosłych.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   23  Hotele w Paguera
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Paguera

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj