Hotele w Paguera

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Ponent Apartments
  Od298złZa noc

  Ponent Apartmentsstars

  Paguera, Majorka , Sebel-lí, 4 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 47 opinii podróżnychNa podstawie 47 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Paguera, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Ponent Apartments przeszedł renowację w roku 2018. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Ponent Apartments nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Niektóre z niniejszych usług Ponent Apartments mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Creta Paguera
  Od242złZa noc

  Hotel Creta Paguerastars

  Paguera, Majorka , Carrer eucaliptus 2 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 119 opinii podróżnychNa podstawie 119 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Paguera. Hotel, położony bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 7 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od hotelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hotel Creta Paguera oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Villa Columbus
  Od289złZa noc

  Hotel Villa Columbusstars

  Paguera, Majorka , Carrer dels pins 13 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 166 opinii podróżnychNa podstawie 166 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest położony w Paguera. Położona w odległości 30 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 120 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2014. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych Hotel Villa Columbus. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Hotel Villa Columbus oferuje usługę transferu na lotnisko. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Hotel zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Valentin Park Apartamentos
  Od556złZa noc

  Valentin Park Apartamentosstars

  Paguera, Majorka , Calle eucalipto 20 - Mapa
   

  Ten uroczy apartament znajduje się w Paguera. Położona w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 7 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Apartament został zbudowany w roku 1996. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Goście mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. W tej nieruchomości dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Niektóre z niniejszych usług Valentin Park Apartamentos mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bella Colina I Vintage Hotel 1953
  Od340złZa noc

  Bella Colina I Vintage Hotel 1953stars

  Paguera, Majorka , Carrer de la talaia 4 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 142 opinii podróżnychNa podstawie 142 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Paguera. Posiadłość, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1. 5 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 300 metrów od portu. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2016. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Bella Colina I Vintage Hotel 1953 zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Bella Colina I Vintage Hotel 1953. Bella Colina I Vintage Hotel 1953 może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Atalaya Bosque
  Od289złZa noc

  Atalaya Bosquestars

  Paguera, Majorka , Carrer del bosc 18 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 53 opinii podróżnychNa podstawie 53 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament jest zlokalizowany w Paguera. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 900 metrów od apartamentu. Ten apartament został założony w roku 1990. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ten apartament oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w Atalaya Bosque.

  Pokaż więcej
 • Hotel Cupidor
  Od371złZa noc

  Hotel Cupidorstars

  Paguera, Majorka , Carretera capdella 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 94 opinii podróżnychNa podstawie 94 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Paguera. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2015. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Hotel Cupidor zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta nie są dozwolone w Hotel Cupidor. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Paguera

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj