Hotele w Palma centrum miasta

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • UR Palacio Avenida (adult-only)
  Od602złZa noc

  UR Palacio Avenida (adult-only)stars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer del marques de la fontsanta 2 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów47 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 654 opinii podróżnychNa podstawie 654 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Palma. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W niewielkiej odległości podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 3. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. UR Palacio Avenida (adult-only) nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel M House
  Od1.025złZa noc

  Hotel M Housestars

  Palma centrum miasta, Majorka , Can macanet 1 a - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów42 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 86 opinii podróżnychNa podstawie 86 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Palma. Struktura, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w M house. Niektóre z niniejszych usług M house mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Catalonia Majorica
  Od532złZa noc

  Catalonia Majoricastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de la garita 3 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów111 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2030 opinii podróżnychNa podstawie 2030 opinii podróżnych

  Ten wspaniały hotel jest idealnie położony w dzielnicy El Terreno i ma widok na zatokę Palmy. Hotel znajduje się bardzo blisko od centrum miasta, gdzie jest wiele sklepów, restauracji, barów i lokali rozrywkowych. Centrum handlowe Porto Pi oddalone jest o 10 minut spacerem. W pobliżu hotelu znajduje się również port i dzielnica klubów nocnych. Jest to idealne miejsce, z którego można poznać wspaniałe miasto Palma.

  Pokaż więcej
 • THB Mirador
  Od487złZa noc

  THB Miradorstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Passeig maritim 10 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów38 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 609 opinii podróżnychNa podstawie 609 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Palma. Struktura, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 7. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W niewielkiej odległości podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 50 metrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2019. THB Mirador oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Niektóre z niniejszych usług THB Mirador mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • HM Jaime III
  Od494złZa noc

  HM Jaime IIIstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Passeig de mallorca 14b - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów30 Opinie

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Palma. Usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5. 4 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 3 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 3. 7 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w HM Jaime III. HM Jaime III oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. HM Jaime III szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Goście mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Gran Melia Victoria
  Od1.032złZa noc

  Gran Melia Victoriastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Av. joan miro, 21 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2070 opinii podróżnychNa podstawie 2070 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Palma. Hotel, usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 0 kilometrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Gran Melia Victoria zapewnia całodobową recepcję. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Gran Melia Victoria zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Gran Melia Victoria oferuje usługę transferu na lotnisko. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Podróżujący mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Goście mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Palladium
  Od559złZa noc

  Palladiumstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Passeig de mallorca 40 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 427 opinii podróżnychNa podstawie 427 opinii podróżnych

  Ten ostatnio odnowiony miejski hotel ma bezkonkurencyjną lokalizację w centrum miejscowości Palma de Mallorca. Znajduje się 5 minut od ulicy Jaime III, jednej z najbardziej ekskluzywnych okolic handlowych w mieście, a także miejsc nocnej rozrywki oraz restauracji, takich jak La Lonja i Santa Catalina, gdzie goście mogą skosztować smacznych potraw. Tuż przy budynku znajdują się przystanki transportu publicznego, zapewniające między innymi dojazd na lotnisko i do portu. Budynek ma 65 pokoi i oferuje wybór usług i udogodnień: bezpłatny dostęp do połączenia Wi-Fi w budynku, zapewniający możliwość pozostawania w kontakcie z najbliższymi, sale konferencyjne z wyposażeniem multimedialnym i wideokonferencyjnym dla turystów biznesowych, solarium i siłownię, bar i recepcję czynną przez całą dobę - wszystko po to by pobyt każdego z gości był przyjemny.

  Pokaż więcej
 • Gomila Park
  Od451złZa noc

  Gomila Parkstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Avenida joanmiro 5-7 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 167 opinii podróżnychNa podstawie 167 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament jest zlokalizowany w Palma. Posiadłość jest usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od kwatery. Gomila Park został zbudowany w roku 1984. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Gomila Park oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Tylko małe zwierzęta są dozwolone w tej nieruchomości. Dla dodatkowej wygody, goście mogą skorzystać z udogodnień garażu. Apartament może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Armadams
  Od593złZa noc

  Armadamsstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer del marques de la senia 34 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 470 opinii podróżnychNa podstawie 470 opinii podróżnych

  Hotel został wybudowany w 1945 roku i odnowiony w 2000 roku. Składa się z 80 pokoi rozmieszczonych na 7 piętrach. W hotelu znajduje się 24-godzinna recepcja, kantor wymiany walut oraz winda. Jest tu sala telewizyjna, pokój zabaw, a także klimatyzowana restauracja z krzesełkami dla dzieci. Dostępne dla gości są również: sala konferencyjna, łącze internetowe, bezpłatne Wi-Fi, obsługa pokojowa i usługi pralnicze, pomoc medyczna oraz płatny parking publiczny.

  Pokaż więcej
 • Hotel Palma Bellver, managed by Meliá
  Od621złZa noc
  3,6/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2824 opinii podróżnychNa podstawie 2824 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Palma. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 5 kilometrów od kwatery. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2002. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Hotel Palma Bellver, managed by Meliá. Goście docenią całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotel Palma Bellver, managed by Meliá nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   38  Hotele w Palma centrum miasta
Strona  1  z  4
 

Najpopularniejsze hotele w Palma centrum miasta

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj