Hotele w Palma centrum miasta

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Hotel M House
  Od603złZa noc

  Hotel M Housestars

  Palma centrum miasta, Majorka , Can macanet 1 a - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 86 opinii podróżnychNa podstawie 86 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Palma. Struktura, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w M house. Niektóre z niniejszych usług M house mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • HM Balanguera
  Od413złZa noc

  HM Balanguerastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de la balanguera 37 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1191 opinii podróżnychNa podstawie 1191 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Palma. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. W odległości 22. 1 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest usytuowany w odległości 1. 6 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 5 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2012. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, HM Balanguera oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, HM Balanguera zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • UR Palacio Avenida (adult-only)
  Od317złZa noc

  UR Palacio Avenida (adult-only)stars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer del marques de la fontsanta 2 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów49 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 654 opinii podróżnychNa podstawie 654 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Palma. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W niewielkiej odległości podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 3. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. UR Palacio Avenida (adult-only) nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • HM Jaime III
  Od467złZa noc

  HM Jaime IIIstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Passeig de mallorca 14b - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów30 Opinie

  Ten uroczy hotel jest położony w Palma. Usytuowany w odległości 10 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5. 4 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 3 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 3. 7 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w HM Jaime III. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. HM Jaime III oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Som Ars Magna Bleisure Hotel
  Od371złZa noc

  Som Ars Magna Bleisure Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de blanquerna 12 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel znajduje się w Palma. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Goście przebywający w Som Ars Magna Bleisure Hotel mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Palma Suites Hotel Residence
  Od534złZa noc

  Palma Suites Hotel Residencestars

  Palma centrum miasta, Majorka , Placa del mercadal 8 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 419 opinii podróżnychNa podstawie 419 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Palma. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 8 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 30 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 600 metrów. Kwatera położona jest w odległości 1. 2 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1864 i została całkowicie odnowiona w roku 2013. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nieruchomość posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Es Princep
  Od813złZa noc

  Es Princepstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Bala roja 1 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 293 opinii podróżnychNa podstawie 293 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest położony w Palma. Kwatera, usytuowana w odległości 900 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 950 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 4. 6 kilometrów od portu. Es Princep został zbudowany w roku 2017. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Es Princep zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Es Princep, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Armadams
  Od357złZa noc

  Armadamsstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer del marques de la senia 34 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 470 opinii podróżnychNa podstawie 470 opinii podróżnych

  Hotel został wybudowany w 1945 roku i odnowiony w 2000 roku. Składa się z 80 pokoi rozmieszczonych na 7 piętrach. W hotelu znajduje się 24-godzinna recepcja, kantor wymiany walut oraz winda. Jest tu sala telewizyjna, pokój zabaw, a także klimatyzowana restauracja z krzesełkami dla dzieci. Dostępne dla gości są również: sala konferencyjna, łącze internetowe, bezpłatne Wi-Fi, obsługa pokojowa i usługi pralnicze, pomoc medyczna oraz płatny parking publiczny.

  Pokaż więcej
 • Catalonia Majorica
  Od256złZa noc

  Catalonia Majoricastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de la garita 3 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów115 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2030 opinii podróżnychNa podstawie 2030 opinii podróżnych

  Ten wspaniały hotel jest idealnie położony w dzielnicy El Terreno i ma widok na zatokę Palmy. Hotel znajduje się bardzo blisko od centrum miasta, gdzie jest wiele sklepów, restauracji, barów i lokali rozrywkowych. Centrum handlowe Porto Pi oddalone jest o 10 minut spacerem. W pobliżu hotelu znajduje się również port i dzielnica klubów nocnych. Jest to idealne miejsce, z którego można poznać wspaniałe miasto Palma.

  Pokaż więcej
 • Amic Horizonte
  Od272złZa noc

  Amic Horizontestars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de vista alegre 1 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów96 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1165 opinii podróżnychNa podstawie 1165 opinii podróżnych

  Z tego przyjemnego hotelu — ulokowanego w cichej dzielnicy mieszkaniowej Bonanova — rozciągają się widoki na Palmę, Zatokę Palma, port oraz otwarte morze. W pobliżu znajduje się jedyny w swoim rodzaju zamek Bellver z przepięknym lasem, a także centrum handlowe Porto Pi z licznymi sklepami, restauracjami i kinami. Do centrum Palmy można łatwo dojechać autobusem. Goście hotelowi mają do dyspozycji panoramiczny taras z otwartym basenem, 2 restauracjami oraz 2 barami.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   39  Hotele w Palma centrum miasta
Strona  1  z  4
 

Najpopularniejsze hotele w Palma centrum miasta

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj