Hotele w Palmanova

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Globales Mimosa
  Od379złZa noc

  Globales Mimosastars

  Palmanova, Majorka , Avinguda de cas saboners 28 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 697 opinii podróżnychNa podstawie 697 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Palmanova, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 500 metrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 2 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2018. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Globales Mimosa. Globales Mimosa stosuje zasady zrównoważonej polityki. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Globales Mimosa oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Globales Mimosa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Playas Cas Saboners
  Od357złZa noc

  Playas Cas Sabonersstars

  Palmanova, Majorka , Avenida ca's saboners 7 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1176 opinii podróżnychNa podstawie 1176 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy znajduje się w Palmanova. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu apartamentowego klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Hotel apartamentowy położony jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Ten hotel apartamentowy został ostatnio odnowiony w roku 2016. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. W Playas Cas Saboners znajduje się parking. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Playas Cas Saboners może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Roc Portonova
  Od270złZa noc

  Roc Portonovastars

  Palmanova, Majorka , Passeig mar 2 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 485 opinii podróżnychNa podstawie 485 opinii podróżnych

  Ten hotel apartamentowy znajduje się w spokojnej okolicy miasteczka Palmanova. Kompleks chlubi się fantastycznymi widokami na zatokę, ciesząc się wspaniałą lokalizacją, tuż przy małej przystani. Jest położony zaledwie 100 metrów od plaży. W pobliżu obiektu znajduje się wiele restauracji, lokali rozrywkowych i sklepów. Centrum miasta Palma, wraz z intrygującym starym miastem, jest oddalone o 13 kilometrów. Ten wspaniały kompleks przyjmuje gości z ciepłą gościnnością i obietnicą komfortowego, przyjemnego pobytu. Apartamenty są urządzone ze smakiem i oferują relaksującą, komfortową, domową atmosferę, w której można się całkowicie zrelaksować. Zapewniając szeroki wybór pierwszorzędnych udogodnień i usług, kompleks oferuje najwyższy komfort i wygodę, uzupełnione wzorową dbałością o detale i ciepłą gościnnością.

  Pokaż więcej
 • Globales Santa Lucia Hotel
  Od394złZa noc

  Globales Santa Lucia Hotelstars

  Palmanova, Majorka , Calle duque de extremera 6 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2503 opinii podróżnychNa podstawie 2503 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Palmanova. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Globales Santa Lucia Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Globales Santa Lucia Hotel. Globales Santa Lucia Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ten hotel został zaprojektowany ze świadomym wysiłkiem, w celu dostosowania się do najsurowszych norm ekologicznych oraz posiada certyfikat Travelife. Podróżujący mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w hotelu.

  Pokaż więcej
 • Ponent Mar
  Od470złZa noc

  Ponent Marstars

  Palmanova, Majorka , Carrer marques torre 9 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 609 opinii podróżnychNa podstawie 609 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Palmanova. Usytuowany w odległości 200 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od apartamentu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ten apartament został całkowicie odnowiony w roku 2007. Ponent Mar jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, ten przyjazny dla osób niepełnosprawnych apartament zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ponent Mar zapewnia parking dla wygody gości. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Ponent Mar. Apartament zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym apartamencie gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cabau Aquasol
  Od240złZa noc

  Cabau Aquasolstars

  Palmanova, Majorka , Carrer germans pinzon 61 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1123 opinii podróżnychNa podstawie 1123 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy, znajdujący się w Palmanova, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od hotelu apartamentowego. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2017. Cabau Aquasol jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Ten hotel apartamentowy nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Cabau Aquasol może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Globales Palmanova
  Od472złZa noc

  Globales Palmanovastars

  Palmanova, Majorka , Miguel de los santos oliver, 13 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1819 opinii podróżnychNa podstawie 1819 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Palmanova. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 250 metrów od struktury. Globales Palmanova przeszedł renowację w roku 2006. Globales Palmanova jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Oprócz tego, Globales Palmanova dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat Travelife. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Globales Palmanova może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Palmanova
  Od357złZa noc

  Zafiro Palmanovastars

  Palmanova, Majorka , Cas saboners s/n - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 956 opinii podróżnychNa podstawie 956 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Palmanova. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od struktury. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2007. Hotel apartamentowy zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Zafiro Palmanova oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel apartamentowy. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu apartamentowym, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Podróżujący mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Son Caliu Hotel Spa Oasis
  Od432złZa noc

  Son Caliu Hotel Spa Oasisstars

  Palmanova, Majorka , Avinguda son caliu 8 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów17 Opinie

  Ten komfortowy hotel mieści się w Palmanova. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 1 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2017. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Son Caliu Hotel Spa Oasis dla wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Elba Sunset Mallorca Thalasso Spa
  Od448złZa noc

  Elba Sunset Mallorca Thalasso Spastars

  Palmanova, Majorka , Torrenova 25-27 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów60 Opinie

  Ten hotel apartamentowy ma doskonałą lokalizację nad linią brzegową w spokojnej części Magaluf. Rozciągają się stąd piękne, panoramiczne widoki, a goście mogą korzystać z uroczego kompleksu basenowego. Hotel spełnia wymagania rodzin — są tu brodzik dla dzieci oraz place zabaw. O kilka minut drogi pieszo znajduje się fantastyczna piaszczysta plaża oraz liczne bary, restauracje, nocne kluby i sklepy. Miasto Palma jest oddalone o 10 km, a międzynarodowy port lotniczy o 29 km.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   17  Hotele w Palmanova
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Palmanova

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj