Hotele w Playa de Muro

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Roc Continental Park
  Od628złZa noc

  Roc Continental Parkstars

  Playa de Muro, Majorka , Calle iola 4 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 76 opinii podróżnychNa podstawie 76 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Playa de Muro. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 60 metrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 1998. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Roc Continental Park oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Roc Continental Park mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Playa Esperanza Resort
  Od784złZa noc

  Playa Esperanza Resortstars

  Playa de Muro, Majorka , Avenida de la albufera 4 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów14 Opinie

  Otoczony pięknym ogrodem o powierzchni 60.000 m2 z sosnami i palmami, przyjazny dla rodzin hotel Playa Esperanza ma doskonałą lokalizację bezpośrednio przy wspaniałej piaszczystej plaży z krystalicznie czystą wodą, zaledwie 200 metrów od pięknego parku przyrody S'Albufera. W hotelu znajduje się znakomity kompleks różnych odkrytych basenów i basen dla dzieci oraz basen kryty. Podczas, gdy dzieci są pod opieką w przedszkolu i klubie dziecięcym, rodzice mogą odprężyć się w doskonałym spa i centrum odnowy biologicznej oferującym saunę, jacuzzi, masaże i zabiegi kosmetyczne. Udogodnienia obejmują dwa place zabaw i kilka obiektów sportowych, takich jak dwa korty do siatkówki plażowej, szkoła żeglarstwa i przechowalnia rowerów. Zarówno Can Picafort, jak i Puerto de Alcudia są oddalone o 5 km. Ten hotel jest idealnym miejscem dla par i rodzin z dziećmi, które chcą spędzić wakacje w słonecznej Playa de Muro.

  Pokaż więcej
 • Valentin Playa de Muro
  Od729złZa noc

  Valentin Playa de Murostars

  Playa de Muro, Majorka , Ctra. arta - puerto de alcudia, km 23.3 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów6 Opinie

  Ten czarujący hotel apartamentowy, znajdujący się w Playa de Muro, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel apartamentowy został założony w roku 2004. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Goście docenią całodobową recepcję. Valentin Playa de Muro zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez tę nieruchomość. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Parc Natural & Spa
  Od1.349złZa noc

  Grupotel Parc Natural & SpastarsGreenProgram Icon

  Playa de Muro, Majorka , Av. platges de muro, alcudia-arta 5 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 355 opinii podróżnychNa podstawie 355 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Playa de Muro, jest optymalny dla rodzin. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed strukturą. Hotel został zbudowany w roku 1995. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Grupotel Parc Natural & Spa. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hotel posiada parking i garaż. Podróżujący mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Grupotel Parc Natural & Spa dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Rei del Mediterrani
  Od905złZa noc

  Rei del Mediterranistars

  Playa de Muro, Majorka , Carrer creuer 14 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 524 opinii podróżnychNa podstawie 524 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Playa de Muro, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został skonstruowany w roku 1988. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Rei del Mediterrani nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim odwiedzającym. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Rei del Mediterrani, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w nieruchomości. Rei del Mediterrani może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Alcudia Suite
  Od604złZa noc

  Grupotel Alcudia SuitestarsGreenProgram Icon

  Playa de Muro, Majorka , C else hetzel 4 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 186 opinii podróżnychNa podstawie 186 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Playa de Muro. Usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2001. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Grupotel Alcudia Suite oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Grupotel Alcudia Suite nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Rural Predio Son Serra
  Od552złZa noc

  Hotel Rural Predio Son Serrastars

  Playa de Muro, Majorka , Carretera muro-can picafort km 7 s/n - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Playa de Muro. Posiadłość, usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel położony jest w odległości 5. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera jest usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości. Posiadłość położona jest w odległości 15. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel Rural Predio Son Serra został całkowicie odnowiony w roku 2011. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Hotel Rural Predio Son Serra oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w Hotel Rural Predio Son Serra. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Odwiedzający mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim odwiedzającym. Niektóre z niniejszych usług Hotel Rural Predio Son Serra mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Eix Lagotel
  Od341złZa noc

  Eix Lagotelstars

  Playa de Muro, Majorka , Circuit del llac s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów17 Opinie

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Playa de Muro. Hotel, usytuowany w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 11. 5 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2016. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Eix Lagotel oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W Eix Lagotel znajduje się parking. Eix Lagotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, goście mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Eix Lagotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Amapola
  Od604złZa noc

  Grupotel Amapolastars

  Playa de Muro, Majorka , Carrer circuit del llac 49 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 277 opinii podróżnychNa podstawie 277 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Playa de Muro. W odległości 20. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 43. 7 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wszystkie pokoje w Grupotel Amapola są dostępne dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim podróżującym. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w hotelu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Bahia
  Od704złZa noc

  Zafiro Bahiastars

  Playa de Muro, Majorka , Avenida playa de muro s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 767 opinii podróżnychNa podstawie 767 opinii podróżnych

  Ten stylowy kompleks apartamentowy ma doskonałą lokalizację na urokliwej wyspie Majorka. Kompleks położony jest przy rozległej, opadającej ku morzu plaży i oferuje gościom doskonałe miejsce na relaksujący wypoczynek. Kompleks usytuowany jest w niewielkiej odległości od obszarów chronionej przyrody i zapewnia atmosferę spokoju i ciszy. Kompleks położony jest w odległości krótkiej jazdy od Can Picafort i od przystani. Obiekt wita odwiedzających gościnnością i obietnicą niezapomnianego pobytu. Apartamenty są pięknie zaprojektowane i oferują relaksującą domową atmosferę, w której można się odprężyć na koniec dnia. Apartamenty są dobrze wyposażone w nowoczesne udogodnienia dla zwiększenia komfortu i wygody. Goście mogą liczyć na naprawdę udany pobyt w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   15  Hotele w Playa de Muro
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Playa de Muro

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj