Hotele w Pollensa-Formentor

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Formentor, a Royal Hideaway Hotel
  Od979złZa noc

  Formentor, a Royal Hideaway Hotelstars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Playa de formentor 3 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 951 opinii podróżnychNa podstawie 951 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Pollensa-Formentor. W odległości 20. 3 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od kwatery. Formentor, a Royal Hideaway Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Formentor, a Royal Hideaway Hotel. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Formentor, a Royal Hideaway Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Formentor, a Royal Hideaway Hotel. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tej nieruchomości. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z niniejszych usług Formentor, a Royal Hideaway Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Juma
  Od497złZa noc

  Jumastars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Plaza mayor 9 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel jest położony w Pollensa-Formentor. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od hotelu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Juma przeszedł renowację w roku 1997. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Nieruchomość zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Son Sant Jordi
  Od400złZa noc

  Son Sant Jordistars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Carrer de sant jordi 29 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 65 opinii podróżnychNa podstawie 65 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Pollensa-Formentor. W odległości 1. 0 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Son Sant Jordi. Son Sant Jordi zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Pollensa-Formentor

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj