Hotele w Pollensa-Formentor

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Son Brull
  Od2.731złZa noc

  Son Brullstars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Crta. palma- pollença pm 220, km 49.8 km. 50 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 424 opinii podróżnychNa podstawie 424 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Pollensa-Formentor. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zbudowany w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Son Brull oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Son Brull oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. W Son Brull znajduje się parking. Son Brull stosuje zasady zrównoważonej polityki. Goście przebywający w Son Brull mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Son Brull. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Ta nieruchomość oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. W tym czarującym hotelu oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Juma
  Od591złZa noc

  Jumastars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Plaza mayor 9 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel mieści się w Pollensa-Formentor. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Juma przeszedł renowację w roku 1997. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Juma nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ponadto, ten hotel zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • L'Hostal
  Od486złZa noc

  L'Hostalstars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Mercat 18 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 149 opinii podróżnychNa podstawie 149 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Pollensa-Formentor. W odległości 2. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od hotelu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// L'Hostal został skonstruowany w roku 2004. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. L'Hostal nie obsługuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Pollensa-Formentor

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj