Hotele w Pollensa-Formentor

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Son Sant Jordi
  Od490złZa noc

  Son Sant Jordistars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Carrer de sant jordi 29 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 73 opinii podróżnychNa podstawie 73 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Pollensa-Formentor. W odległości 1. 0 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Son Sant Jordi został całkowicie odnowiony w roku 2016. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Son Sant Jordi może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Formentor, a Royal Hideaway Hotel
  Od992złZa noc

  Formentor, a Royal Hideaway Hotelstars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Playa de formentor 3 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1009 opinii podróżnychNa podstawie 1009 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Pollensa-Formentor. W odległości 20. 3 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Formentor, a Royal Hideaway Hotel. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Formentor, a Royal Hideaway Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Podróżujący będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Formentor, a Royal Hideaway Hotel. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim odwiedzającym. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • L'Hostal
  Od301złZa noc

  L'Hostalstars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Mercat 18 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 150 opinii podróżnychNa podstawie 150 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Pollensa-Formentor. W odległości 2. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Posiadłość położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2004. Goście mogą skorzystać z dostępu do Internetu. L'Hostal nie obsługuje całodobowej recepcji. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Juma
  Od475złZa noc

  Jumastars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Plaza mayor 9 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Pollensa-Formentor. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 1997. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Juma może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Pollensa-Formentor

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj