Hotele w Pollensa-Formentor

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Son Brull
  Od2.699złZa noc

  Son Brullstars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Crta. palma- pollença pm 220, km 49.8 km. 50 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 429 opinii podróżnychNa podstawie 429 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Pollensa-Formentor. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zbudowany w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Son Brull oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Son Brull oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. W Son Brull znajduje się parking. Son Brull stosuje zasady zrównoważonej polityki. Goście przebywający w Son Brull mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Son Brull. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Ta nieruchomość oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. W tym czarującym hotelu oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Formentor, a Royal Hideaway Hotel
  Od2.063złZa noc

  Formentor, a Royal Hideaway Hotelstars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Playa de formentor 3 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1009 opinii podróżnychNa podstawie 1009 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Pollensa-Formentor. W odległości 20. 3 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od hotelu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2008. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Formentor, a Royal Hideaway Hotel. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Podróżujący będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Formentor, a Royal Hideaway Hotel. Goście będą cieszyć się miłym pobytem w tym hotelu, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Son Sant Jordi
  Od768złZa noc

  Son Sant Jordistars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Carrer de sant jordi 29 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 73 opinii podróżnychNa podstawie 73 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Pollensa-Formentor. W odległości 1. 0 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Son Sant Jordi został całkowicie odnowiony w roku 2016. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Son Sant Jordi może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Juma
  Od510złZa noc

  Jumastars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Plaza mayor 9 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel mieści się w Pollensa-Formentor. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Juma przeszedł renowację w roku 1997. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Juma nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ponadto, ten hotel zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Pollensa-Formentor

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj