Hotele w Porreras

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Sa Bassa Rotja Ecoturisme
  Od528złZa noc

  Sa Bassa Rotja Ecoturismestars

  Porreras, Majorka , Camino sa pedrera - finca son orell s/n - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten komfortowy hotel wiejski jest położony w Porreras. Usytuowany w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel wiejski umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Sa Bassa Rotja Ecoturisme nie oferuje całodobowej recepcji. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Sa Bassa Rotja Ecoturisme posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Sa Bassa Rotja Ecoturisme. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w hotelu wiejskim zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu.

  Pokaż więcej
 • Finca Son Roig
  Od524złZa noc

  Finca Son Roigstars

  Porreras, Majorka , Cami sa torre s/n - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel mieści się w Porreras. Usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Finca Son Roig oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Odwiedzający mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w hotelu. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bou Ros Finca Son Orellet
  Od984złZa noc

  Bou Ros Finca Son Orelletstars

  Porreras, Majorka , Diseminado son orellet 53 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 101 opinii podróżnychNa podstawie 101 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Porreras. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Bou Ros Finca Son Orellet nie oferuje całodobowej recepcji. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Ecoagroturismo Can Feliu
  Od596złZa noc

  Ecoagroturismo Can Feliustars

  Porreras, Majorka , Cami de sa serra, km 1.1 km 1,2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 57 opinii podróżnychNa podstawie 57 opinii podróżnych

  Ten skromny wiejski dom jest położony w Porreras. Posiadłość, usytuowana w odległości 1. 1 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 18. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość jest usytuowana w odległości 20. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 1 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1750, który został w pełni odrestaurowany w roku 2004. Ecoagroturismo Can Feliu oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ecoagroturismo Can Feliu nie obsługuje całodobowej recepcji. Zwierzęta nie są dozwolone w Ecoagroturismo Can Feliu.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Porreras

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj