Hotele w Porreras

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Agroturisme Ses Vistes
  Od555złZa noc

  Agroturisme Ses Vistesstars

  Porreras, Majorka , Cami de banyeres, poligon 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 38 opinii podróżnychNa podstawie 38 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Porreras. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Agroturisme Ses Vistes nie obsługuje całodobowej recepcji. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Agroturisme Ses Vistes. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Sa Bassa Rotja Ecoturisme
  Od555złZa noc

  Sa Bassa Rotja Ecoturismestars

  Porreras, Majorka , Camino sa pedrera - finca son orell s/n - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten komfortowy hotel wiejski jest położony w Porreras. Usytuowany w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel wiejski umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Sa Bassa Rotja Ecoturisme nie oferuje całodobowej recepcji. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Sa Bassa Rotja Ecoturisme posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Sa Bassa Rotja Ecoturisme. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w hotelu wiejskim zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu.

  Pokaż więcej
 • Finca Son Roig
  Od652złZa noc

  Finca Son Roigstars

  Porreras, Majorka , Cami sa torre s/n - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel mieści się w Porreras. Usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Finca Son Roig oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Odwiedzający mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w hotelu. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bou Ros Finca Son Orellet
  Od984złZa noc

  Bou Ros Finca Son Orelletstars

  Porreras, Majorka , Diseminado son orellet 53 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 110 opinii podróżnychNa podstawie 110 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Porreras. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Bou Ros Finca Son Orellet nie oferuje całodobowej recepcji. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Bou Ros Finca Son Orellet zapewnia parking dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Son Mercadal
  Od524złZa noc

  Son Mercadalstars

  Porreras, Majorka , Cami de son pau s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 72 opinii podróżnychNa podstawie 72 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Porreras. W odległości 12. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została wzniesiona w budynku pochodzącym z roku 1800, który został całkowicie odrestaurowany w roku 1995. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w Son Mercadal są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Son Mercadal. Goście będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ecoagroturismo Can Feliu
  Od528złZa noc

  Ecoagroturismo Can Feliustars

  Porreras, Majorka , Cami de sa serra, km 1.1 km 1,2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 58 opinii podróżnychNa podstawie 58 opinii podróżnych

  Ten skromny wiejski dom jest położony w Porreras. Posiadłość, usytuowana w odległości 1. 1 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 18. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość jest usytuowana w odległości 20. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 1 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1750, który został w pełni odrestaurowany w roku 2004. Ecoagroturismo Can Feliu oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ecoagroturismo Can Feliu nie obsługuje całodobowej recepcji. Zwierzęta nie są dozwolone w Ecoagroturismo Can Feliu.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Porreras

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj