Hotele w Porto Cristo

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • THB Felip
  Od340złZa noc

  THB Felipstars

  Porto Cristo, Majorka , Carrer d en bordils 41 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów21 Opinie

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Porto Cristo, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Usytuowana w odległości 20 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 18. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od struktury. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 60 metrów. Hotel położony jest w odległości 50 metrów od portu. Ta nieruchomość pochodzi z roku 1890 i została całkowicie odnowiona w roku 2018. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Hotel zapewnia całodobową recepcję. THB Felip nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Porto Drach aparthotel
  Od294złZa noc

  Porto Drach aparthotelstars

  Porto Cristo, Majorka , Passeig des cap des toi 25 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 764 opinii podróżnychNa podstawie 764 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament, znajdujący się w Porto Cristo, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 6 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 6 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Porto Drach aparthotel przeszedł renowację w roku 2013. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Porto Drach aparthotel. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Goście będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych.

  Pokaż więcej
 • Mandisur Apartments
  Od268złZa noc

  Mandisur Apartmentsstars

  Porto Cristo, Majorka , Carrer de cala falcó, 69 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel apartamentowy mieści się w Porto Cristo. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od hotelu apartamentowego podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Mandisur Apartments został skonstruowany w roku 1993. Hotel apartamentowy oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Mandisur Apartments zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ten hotel apartamentowy nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu apartamentowym gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Es Nautico Suites
  Od246złZa noc

  Es Nautico Suitesstars

  Porto Cristo, Majorka , Coves 1 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest położony w Porto Cristo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Es Nautico Suites zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Es Nautico Suites zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Som Dona Women Only
  Od267złZa noc

  Som Dona Women Onlystars

  Porto Cristo, Majorka , De'n joan servera camps, 11 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel znajduje się w Porto Cristo. Som Dona Women Only zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Porto Cristo

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj