Hotele w Porto Cristo

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • THB Felip
  Od257złZa noc

  THB Felipstars

  Porto Cristo, Majorka , Carrer d en bordils 41 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów21 Opinie

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Porto Cristo, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Usytuowana w odległości 20 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 18. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od struktury. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 60 metrów. Hotel położony jest w odległości 50 metrów od portu. Ta nieruchomość pochodzi z roku 1890 i została całkowicie odnowiona w roku 2018. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Hotel zapewnia całodobową recepcję. THB Felip nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Porto Drach aparthotel
  Od315złZa noc

  Porto Drach aparthotelstars

  Porto Cristo, Majorka , Passeig des cap des toi 25 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 747 opinii podróżnychNa podstawie 747 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Porto Cristo. Kwatera, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 7. 6 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 6 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od struktury. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2013. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Goście mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Porto Drach aparthotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Mandisur Apartments
  Od578złZa noc

  Mandisur Apartmentsstars

  Porto Cristo, Majorka , Carrer de cala falcó, 69 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel apartamentowy mieści się w Porto Cristo. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od hotelu apartamentowego podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Mandisur Apartments został skonstruowany w roku 1993. Hotel apartamentowy oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Mandisur Apartments zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ten hotel apartamentowy nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu apartamentowym gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Porto Cristo

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj