Hotele w Puerto de Alcudia

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Solecito Alcudia
  Od205złZa noc

  Solecito Alcudiastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Avenida tucan 31 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 173 opinii podróżnychNa podstawie 173 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament jest usytuowany w Puerto de Alcudia. Usytuowana w odległości 700 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 4. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 20 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 900 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Solecito Alcudia oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Solecito Alcudia nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Solecito Alcudia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Roc Hotel Boccaccio
  Od474złZa noc

  Roc Hotel Boccacciostars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Avenida pedro mas i reus 3 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 518 opinii podróżnychNa podstawie 518 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel położony jest w odległości zaledwie 100 metrów od dużej piaszczystej plaży, obok jeziora Lago Esperanza w popularnym kurorcie Puerto de Alcudia w północno-wschodniej części Majorki. Oferuje on basen, plac zabaw dla najmłodszych oraz restaurację na plaży. Sklepy, restauracje, bary i kawiarnie znajdują się zaledwie kilka kroków od hotelu, a do miasta Palmy można dojechać w 45 minut samochodem.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Sol de Alcudia
  Od218złZa noc

  Apartamentos Sol de Alcudiastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de la tortora s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów8 Opinie

  Ten komfortowy apartament, znajdujący się w Puerto de Alcudia, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 5 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2014. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Apartament zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci apartament oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Apartamentos Sol de Alcudia oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Odwiedzający będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Niektóre z niniejszych usług Apartamentos Sol de Alcudia mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • ONA Garden Lago
  Od232złZa noc

  ONA Garden Lagostars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Amsterdam , urb lago menor 3 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 448 opinii podróżnychNa podstawie 448 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Puerto de Alcudia. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od apartamentu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Ten apartament został zbudowany w roku 1993. Osoby przebywające w tym apartamencie mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci apartament oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Goście mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Eix Alcudia Hotel
  Od220złZa noc

  Eix Alcudia Hotelstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , C teodoro canet 43 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1700 opinii podróżnychNa podstawie 1700 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Puerto de Alcudia. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 450 metrów od struktury. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2014. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Eix Alcudia Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Odwiedzający mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Tropic
  Od194złZa noc

  Zafiro Tropicstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer d anselm turmeda 1 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1283 opinii podróżnychNa podstawie 1283 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Puerto de Alcudia. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Hotel położony jest w pieszej odległości 500 metrów od portu. Zafiro Tropic został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Zafiro Tropic oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Zafiro Tropic. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. W tym hotelu dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Niektóre z niniejszych usług Zafiro Tropic mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • BelleVue Club
  Od134złZa noc

  BelleVue Clubstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Avinguda de pere mas i reus 21 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów224 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 8929 opinii podróżnychNa podstawie 8929 opinii podróżnych

  Położony na północnym wschodzie słonecznej wyspy Majorka, ten popularny klub wakacyjny usytuowany jest w urokliwym miejscu nad jeziorem, zaledwie kilka kroków od pięknej piaszczystej plaży Puerto de Alcúdia w zatoce Alcúdia. W pobliżu hotelu znaleźć można duży wybór restauracji, barów i sklepów. W zasięgu ręki jest również centrum miasta Alcúdia z budynkami w stylu romańskim i ciekawymi wykopaliskami.

  Pokaż więcej
 • JS Sol de Alcudia
  Od308złZa noc

  JS Sol de Alcudiastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Via venecia, 3 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1163 opinii podróżnychNa podstawie 1163 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Puerto de Alcudia tuż przy jeziorze Menor. Jest otoczony 500 metrami kwadratowymi ogrodów z bujną roślinnością i rozciągają się z niego widoki na góry. W okolicy dostępne są liczne sklepy i bary. Hotel jest oddalony o 2 km od historycznej Alcudii, gdzie można podziwiać ciekawe zabytki. Pokoje są przestronne i komfortowe, a wewnątrz i na zewnątrz hotelu są liczne udogodnienia. To doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy chcą odkryć tę stronę wyspy.

  Pokaż więcej
 • Astoria Playa
  Od350złZa noc

  Astoria Playastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de l astoria s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3031 opinii podróżnychNa podstawie 3031 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Puerto de Alcudia. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2013. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Astoria Playa oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, goście mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Podróżujący mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w hotelu. Astoria Playa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Elegance Diana
  Od160złZa noc

  Elegance Dianastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de teodor canet 25 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 105 opinii podróżnychNa podstawie 105 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel mieści się w Puerto de Alcudia. Położona w odległości 10 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 7 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Elegance Diana został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Ponadto, w hostelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Elegance Diana. Elegance Diana rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Elegance Diana oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby najbardziej aktywne będą miały możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz aktywności w tym hostelu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   13  Hotele w Puerto de Alcudia
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Puerto de Alcudia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj