Hotele w Puerto de Alcudia

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Elegance Diana
  Od202złZa noc

  Elegance Dianastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de teodor canet 25 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 105 opinii podróżnychNa podstawie 105 opinii podróżnych

  Ten skromny hostel znajduje się w Puerto de Alcudia. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od hostelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 7 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Ten hostel został zmodernizowany w roku 2018. Hostel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Elegance Diana oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hostelu. Wszystkie segmenty w Elegance Diana są dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Elegance Diana. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hostel. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w hostelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Tropic
  Od319złZa noc

  Zafiro Tropicstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer d anselm turmeda 1 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1288 opinii podróżnychNa podstawie 1288 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Puerto de Alcudia, jest optymalny dla rodzin. Hotel, usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od hotelu. Struktura położona jest w pieszej odległości 500 metrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2010. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Zafiro Tropic. Niektóre z niniejszych usług Zafiro Tropic mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Globales Condes de Alcudia
  Od323złZa noc

  Globales Condes de Alcudiastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Avinguda de la platja 4 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1472 opinii podróżnychNa podstawie 1472 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel ma centralne położenie w miejscowości wypoczynkowej Alcudia. Goście po przejściu kilku kroków znajdą się na długiej, piaszczystej plaży. Ten zachwycający hotel znajduje się w niewielkiej odległości od przystanków transportu publicznego. Obiekt przyjmuje gości z ciepłą gościnnością i najwyższej jakości obsługą. Pokoje są urządzone współcześnie i ze smakiem - dla dodatkowego komfortu i wygody. Hotel zapewnia szeroki wybór nowoczesnych udogodnień i usług, odpowiadających potrzebom wszystkich podróżujących.

  Pokaż więcej
 • BelleVue Lagomonte
  Od383złZa noc

  BelleVue Lagomontestars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de estany petit 8 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2099 opinii podróżnychNa podstawie 2099 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Puerto de Alcudia. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 1. 2 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 2 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2001. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dozwolone w BelleVue Lagomonte. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tym hotelu. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Różnorodna oferta rozrywkowa w BelleVue Lagomonte gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Botel Alcudiamar
  Od499złZa noc

  Botel Alcudiamarstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Paseo maritimo 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 343 opinii podróżnychNa podstawie 343 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Puerto de Alcudia. Botel Alcudiamar został zbudowany w roku 1999. Botel Alcudiamar jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Botel Alcudiamar nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Botel Alcudiamar szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Hotel zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Botel Alcudiamar. Różnorodna oferta rozrywkowa w Botel Alcudiamar gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Som Far Hotel
  Od371złZa noc

  Som Far Hotelstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Plaza pompeu fabra 7 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 227 opinii podróżnychNa podstawie 227 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Puerto de Alcudia, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 3. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 950 metrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 580 metrów od struktury. Posiadłość położona jest w odległości 2. 7 kilometrów od portu. Som Far Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2016. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Goście docenią całodobową recepcję. Som Far Hotel zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Podróżujący mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Goście nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Maritimo
  Od449złZa noc

  Grupotel Maritimostars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Avda. rey juan carlos i s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 818 opinii podróżnychNa podstawie 818 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Puerto de Alcudia. W odległości 8. 3 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Grupotel Maritimo został całkowicie odnowiony w roku 2015. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Grupotel Maritimo posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Grupotel Maritimo. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Grupotel Maritimo dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Grupotel Maritimo mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Eix Alcudia Hotel
  Od205złZa noc

  Eix Alcudia Hotelstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , C teodoro canet 43 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1702 opinii podróżnychNa podstawie 1702 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Puerto de Alcudia. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 450 metrów od struktury. Eix Alcudia Hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Eix Alcudia Hotel. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Astoria Playa
  Od455złZa noc

  Astoria Playastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de l astoria s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3031 opinii podróżnychNa podstawie 3031 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Puerto de Alcudia. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2013. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Astoria Playa oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, goście mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Podróżujący mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w hotelu. Astoria Playa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • HSM President
  Od281złZa noc

  HSM Presidentstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Camino de aucanada 65 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1138 opinii podróżnychNa podstawie 1138 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Puerto de Alcudia. W odległości 1. 1 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 25 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 48. 7 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2005. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w HSM President. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Podróżujący będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez tę nieruchomość. Ten hotel szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   20  Hotele w Puerto de Alcudia
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Puerto de Alcudia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj