Hotele w Puerto de Soller Area

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Ona Hotels Sóller Bay - Adults Only
  Od845złZa noc

  Ona Hotels Sóller Bay - Adults Onlystars

  Puerto Soller, Majorka , Carretera d'es faro - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 11 opinii podróżnychNa podstawie 11 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Puerto Soller. Kwatera, usytuowana w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Kwatera położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Hotel położony jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w Ona Hotels Sóller Bay - Adults Only. Niektóre z niniejszych usług Ona Hotels Sóller Bay - Adults Only mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Gran Hotel Soller
  Od830złZa noc

  Gran Hotel Sollerstars

  Soller, Majorka , Carrer de sa romaguera 18 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 135 opinii podróżnychNa podstawie 135 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Soller. W odległości 25. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 5 kilometrów. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1750, który został w pełni odrestaurowany w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Ponadto, Gran Hotel Soller zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. W przypadku pragnienia pieszczot, podróżujący mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Goście mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Eden
  Od716złZa noc

  Edenstars

  Puerto Soller, Majorka , Passeig es traves 26 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 507 opinii podróżnychNa podstawie 507 opinii podróżnych

  Ten hotel z przepięknym ogrodem jest doskonale położony obok portu rybackiego i zatoki Sóller, oferując wspaniały widok. Do restauracji, barów i kawiarni położonych w sąsiedztwie oraz do centrum miasteczka Sóller można z łatwością dojechać historycznym pociągiem. Miasto Palma znajduje się w odległości 25 kilometrów od hotelu, a dojechać do niego można również historycznym pociągiem - "Red Flash".

  Pokaż więcej
 • Soller Garden
  Od373złZa noc

  Soller Gardenstars

  Puerto Soller, Majorka , Placa de reis de mallorca 5 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 122 opinii podróżnychNa podstawie 122 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel mieści się w Puerto Soller. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hostel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Soller Garden zapewnia całodobową recepcję. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Nie jest to hostel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Eden Nord
  Od497złZa noc

  Eden Nordstars

  Puerto Soller, Majorka , Mestral 5 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 333 opinii podróżnychNa podstawie 333 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Puerto Soller. Kwatera położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 2 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 1999. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w Eden Nord. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hoposa Costa d'Or
  Od938złZa noc

  Hoposa Costa d'Orstars

  Deya, Majorka , Carrer lluch alcari s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 389 opinii podróżnychNa podstawie 389 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Deia. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od struktury. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2004. Hoposa Costa d'Or oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Hoposa Costa d'Or nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Hoposa Costa d'Or szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • El Guia
  Od588złZa noc

  El Guiastars

  Soller, Majorka , Castanyer 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 148 opinii podróżnychNa podstawie 148 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Soller. Zbudowany w roku 1880, hotel został w pełni odrestaurowany i odnowiony w roku 2018. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w El Guia, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. El Guia nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście przebywający w El Guia mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tej nieruchomości, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Miramar
  Od373złZa noc

  Miramarstars

  Puerto Soller, Majorka , Carrer de la marina 12 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 289 opinii podróżnychNa podstawie 289 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest położony w Puerto Soller. Usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 50 metrów. Struktura położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2012. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tym hotelu. Obecny jest parking. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mirabó De Valldemossa
  Od1.507złZa noc

  Mirabó De Valldemossastars

  Valldemosa, Majorka , Ctra valldemossa km 16 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 197 opinii podróżnychNa podstawie 197 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel wiejski jest położony w Valldemossa. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Sa Vall
  Od2.305złZa noc

  Sa Vallstars

  Valldemosa, Majorka , Camino de son escanelles 19 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 61 opinii podróżnychNa podstawie 61 opinii podróżnych

  Ten prosty bed and breakfast mieści się w Valldemossa. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1800. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Sa Vall nie oferuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Miłośnicy zwierząt mogą cieszyć się swoim pobytem w tej nieruchomości, ponieważ jest ona przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście przebywający w Sa Vall mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Sa Vall może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   12  Hotele w Puerto de Soller Area
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Puerto de Soller Area

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj