Hotele w Puerto de Soller Area

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Es Moli
  Od466złZa noc

  Es Molistars

  Deya, Majorka , carretera valldemossa-deiá s/n - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 566 opinii podróżnychNa podstawie 566 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Deia. Usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 18. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 5 kilometrów od kwatery. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Es Moli zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ca's Papa
  Od572złZa noc

  Ca's Papastars

  Valldemosa, Majorka , Carrer de jovellanos 8 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 144 opinii podróżnychNa podstawie 144 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Valldemossa. W odległości 9. 1 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 21. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 21. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hoposa Costa d'Or
  Od705złZa noc

  Hoposa Costa d'Orstars

  Deya, Majorka , Carrer lluch alcari s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 384 opinii podróżnychNa podstawie 384 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Deia. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od struktury. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2004. Hoposa Costa d'Or oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Hoposa Costa d'Or nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Hoposa Costa d'Or szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • El Guia
  Od461złZa noc

  El Guiastars

  Soller, Majorka , Castanyer 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 136 opinii podróżnychNa podstawie 136 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Soller. Ta nieruchomość została ukończona w roku 1880 i odnowiona w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. El Guia nie oferuje całodobowej recepcji. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Odwiedzający mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. El Guia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ona Hotels Sóller Bay
  Od385złZa noc

  Ona Hotels Sóller Baystars

  Puerto Soller, Majorka , Carretera d'es faro - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten czarujący hotel znajduje się w Puerto Soller. Położona w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto, Ona Hotels Sóller Bay oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sa Vall
  Od2.276złZa noc

  Sa Vallstars

  Valldemosa, Majorka , Camino de son escanelles 19 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 60 opinii podróżnychNa podstawie 60 opinii podróżnych

  Ten prosty bed and breakfast mieści się w Valldemossa. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1800. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Sa Vall nie obsługuje całodobowej recepcji. Sa Vall nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta są dozwolone w Sa Vall. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Sa Vall oferuje usługę transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług Sa Vall mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Finca Ca's Curial
  Od608złZa noc

  Hotel Finca Ca's Curialstars

  Soller, Majorka , Camino de la villalonga 21 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 510 opinii podróżnychNa podstawie 510 opinii podróżnych

  Ten komfortowy wiejski dom, znajdujący się w Soller, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nieruchomość została zbudowana w roku 1600. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym wiejskim domu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Hotel Finca Ca's Curial może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Miramar
  Od247złZa noc

  Miramarstars

  Puerto Soller, Majorka , Carrer de la marina 12 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 278 opinii podróżnychNa podstawie 278 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Puerto Soller. Usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 50 metrów. Struktura położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2012. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Puerto de Soller Area

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj