Hotele w Puerto Pollensa

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Illa d'Or Club
  Od415złZa noc

  Illa d'Or Clubstars

  Puerto Pollensa, Majorka , Colon 265 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1520 opinii podróżnychNa podstawie 1520 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Puerto Pollensa. Kwatera położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2007. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Illa d'Or Club zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hostal Borras
  Od180złZa noc

  Hostal Borrasstars

  Puerto Pollensa, Majorka , Plaça miquel capllonch 13 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 99 opinii podróżnychNa podstawie 99 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel jest zlokalizowany w Puerto Pollensa. W odległości 120 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 120 metrów od portu. Hostal Borras przeszedł renowację w roku 2017. Ponadto, w hostelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Hostal Borras nie obsługuje całodobowej recepcji. Hostal Borras nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hostal Borras oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Galeon Suites
  Od466złZa noc

  Galeon Suitesstars

  Puerto Pollensa, Majorka , Passeig de londres 84-86 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 201 opinii podróżnychNa podstawie 201 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest położony w Puerto Pollensa. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od apartamentu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2012. Galeon Suites jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Galeon Suites oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Galeon Suites nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Panorama
  Od285złZa noc

  Panoramastars

  Puerto Pollensa, Majorka , Carrer corb marí 4 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 117 opinii podróżnychNa podstawie 117 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Puerto Pollensa. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od struktury. Panorama przeszedł renowację w roku 2000. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Panorama. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hoposa Villaconcha Aptos
  Od469złZa noc

  Hoposa Villaconcha Aptosstars

  Puerto Pollensa, Majorka , C/ de la nansa 5 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1317 opinii podróżnychNa podstawie 1317 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Puerto Pollensa. Hotel, usytuowany w odległości 700 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 8. 5 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2016. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Hoposa Villaconcha Aptos oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Hoposa Villaconcha Aptos szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Hoposa Villaconcha Aptos oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Hoposa Villaconcha Aptos może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hoposa Montelin
  Od257złZa noc

  Hoposa Montelinstars

  Puerto Pollensa, Majorka , C/ palangre s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 263 opinii podróżnychNa podstawie 263 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest zlokalizowany w Puerto Pollensa. Apartament, usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 8. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2013. Hoposa Montelin jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Hoposa Montelin zapewnia całodobową recepcję. Hoposa Montelin zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • FERGUS Style Pollensa Park SPA
  Od506złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2678 opinii podróżnychNa podstawie 2678 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Puerto Pollensa, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od hotelu. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2015. FERGUS Style Pollensa Park SPA oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. FERGUS Style Pollensa Park SPA rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Nieruchomość zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Odwiedzający mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Duva
  Od342złZa noc

  Duvastars

  Puerto Pollensa, Majorka , 220, km 58 (pollença al puerto) - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 841 opinii podróżnychNa podstawie 841 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Puerto Pollensa. Struktura, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 6. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od hotelu apartamentowego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 850 metrów od struktury. Duva został zbudowany w roku 2000. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Duva. Odwiedzający będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Goście mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Odwiedzający będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Duva. Duva oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Duvabitat Apartaments
  Od427złZa noc

  Duvabitat Apartamentsstars

  Puerto Pollensa, Majorka , Crta. port de pollensa a pollensa, km 58 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 33 opinii podróżnychNa podstawie 33 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament jest położony w Puerto Pollensa. Apartament, usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 1. 5 kilometrów od struktury. W odległości 8. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 850 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 1. 2 kilometrów od portu. Duvabitat Apartaments został zbudowany w roku 1992. Duvabitat Apartaments nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Puerto Pollensa

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj