Hotele w Puerto Soller

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Ona Hotels Sóller Bay - Adults Only
  Od843złZa noc

  Ona Hotels Sóller Bay - Adults Onlystars

  Puerto Soller, Majorka , Carretera d'es faro - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 11 opinii podróżnychNa podstawie 11 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Puerto Soller. Kwatera, usytuowana w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Kwatera położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Hotel położony jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w Ona Hotels Sóller Bay - Adults Only. Niektóre z niniejszych usług Ona Hotels Sóller Bay - Adults Only mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Eden
  Od715złZa noc

  Edenstars

  Puerto Soller, Majorka , Passeig es traves 26 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 507 opinii podróżnychNa podstawie 507 opinii podróżnych

  Ten hotel z przepięknym ogrodem jest doskonale położony obok portu rybackiego i zatoki Sóller, oferując wspaniały widok. Do restauracji, barów i kawiarni położonych w sąsiedztwie oraz do centrum miasteczka Sóller można z łatwością dojechać historycznym pociągiem. Miasto Palma znajduje się w odległości 25 kilometrów od hotelu, a dojechać do niego można również historycznym pociągiem - "Red Flash".

  Pokaż więcej
 • Soller Garden
  Od372złZa noc

  Soller Gardenstars

  Puerto Soller, Majorka , Placa de reis de mallorca 5 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 122 opinii podróżnychNa podstawie 122 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel mieści się w Puerto Soller. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hostel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Soller Garden zapewnia całodobową recepcję. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Nie jest to hostel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Eden Nord
  Od496złZa noc

  Eden Nordstars

  Puerto Soller, Majorka , Mestral 5 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 333 opinii podróżnychNa podstawie 333 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Puerto Soller. Kwatera położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 2 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 1999. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w Eden Nord. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Miramar
  Od373złZa noc

  Miramarstars

  Puerto Soller, Majorka , Carrer de la marina 12 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 289 opinii podróżnychNa podstawie 289 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest położony w Puerto Soller. Usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 50 metrów. Struktura położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2012. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tym hotelu. Obecny jest parking. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Fergus Style Soller Beach
  Od622złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 100 opinii podróżnychNa podstawie 100 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Puerto Soller, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 37. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 500 metrów od portu. Fergus Style Soller Beach został całkowicie odrestaurowany w roku 2019. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Fergus Style Soller Beach nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ten hotel przestrzega zasad ekologicznych. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Puerto Soller

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj