Hotele w Sa Coma

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Globales Apartotel Bouganvilla
  Od381złZa noc

  Globales Apartotel Bouganvillastars

  Sa Coma, Majorka , Margaritas. urbanizacion sa coma 21 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1182 opinii podróżnychNa podstawie 1182 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Sa Coma. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od struktury. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2016. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Globales Apartotel Bouganvilla posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Globales Apartotel Bouganvilla przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Palia Sa Coma Playa
  Od385złZa noc

  Palia Sa Coma Playastars

  Sa Coma, Majorka , Calle aritja sn - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1001 opinii podróżnychNa podstawie 1001 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Sa Coma. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2018. Palia Sa Coma Playa zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Palia Sa Coma Playa posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Palia Sa Coma Playa. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Goście mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Ta nieruchomość oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Blue Sea Gran Playa
  Od198złZa noc

  Blue Sea Gran Playastars

  Sa Coma, Majorka , Calle ses estepes 5 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1179 opinii podróżnychNa podstawie 1179 opinii podróżnych

  Hotel ten, leżący przy samej plaży, znajduje się w spokojnej okolicy w Sa Coma, w pobliżu słynnego Cala Millor. Z większości pokoi rozciągają się piękne widoki na morze, a najbliższa plaża jest oddalona o mniej niż 60 m. Goście będą tu mogli znaleźć szeroki wybór sklepów i lokali rozrywkowych, a także bary i restauracje. Goście mogą również wybrać się na miły spacer wokół chronionego obszaru przyrody Punta N'Amer, który jest w pobliżu. Jest to fantastyczne miejsce na spędzenie kilku dni w jasnym słońcu Morza Śródziemnego.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Mediterraneo
  Od297złZa noc

  Hipotels Mediterraneostars

  Sa Coma, Majorka , Avenida ses savines s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów54 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 327 opinii podróżnychNa podstawie 327 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Sa Coma, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. W odległości 9. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2007. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Hipotels Mediterraneo. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Hipotels Mediterraneo zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Goście mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Protur Biomar Gran Hotel & Spa
  Od667złZa noc

  Protur Biomar Gran Hotel & SpastarsGreenProgram Icon

  Sa Coma, Majorka , De baladres 5 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1116 opinii podróżnychNa podstawie 1116 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Sa Coma, jest optymalny dla rodzin. Struktura, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 12. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 350 metrów od najbliższej plaży. Hotel został zbudowany w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Protur Biomar Gran Hotel & Spa. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Hotel stosuje zasady zrównoważonej polityki. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Protur Biomar Gran Hotel & Spa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamento Beauty Sa Coma II
  Od8.492złZa noc

  Apartamento Beauty Sa Coma IIstars

  Sa Coma, Majorka , Av. las palmeras s/n, ed. playsol 4º puerta 7 - Mapa
   

  Ten skromny apartament jest zlokalizowany w Sa Coma. Apartamento Beauty Sa Coma II jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Wszystkie pokoje w Apartamento Beauty Sa Coma II są dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery.

  Pokaż więcej
 • Apartamento Beauty Sa Coma I
  Od8.492złZa noc

  Apartamento Beauty Sa Coma Istars

  Sa Coma, Majorka , Av.las palmeras s/n edificio playsol 3º puerta 4 - Mapa
   

  Ten skromny apartament jest położony w Sa Coma. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Wszystkie segmenty w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Sa Coma

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj