Hotele w Sa Coma

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Palia Sa Coma Playa
  Od387złZa noc

  Palia Sa Coma Playastars

  Sa Coma, Majorka , Calle aritja sn - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1001 opinii podróżnychNa podstawie 1001 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Sa Coma. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2018. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Palia Sa Coma Playa zapewnia parking dla wygody gości. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Palia Sa Coma Playa dla wygody gości. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Odwiedzający mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tej nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Mediterraneo
  Od324złZa noc

  Hipotels Mediterraneostars

  Sa Coma, Majorka , Avenida ses savines s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów54 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 326 opinii podróżnychNa podstawie 326 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Sa Coma. W odległości 9. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od posiadłości. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2007. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Hipotels Mediterraneo zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta nie są dozwolone w Hipotels Mediterraneo. Hipotels Mediterraneo oferuje usługę transferu na lotnisko. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Hipotels Mediterraneo. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Hipotels Mediterraneo dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Hipotels Mediterraneo mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Blue Sea Gran Playa
  Od239złZa noc

  Blue Sea Gran Playastars

  Sa Coma, Majorka , Calle ses estepes 5 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1179 opinii podróżnychNa podstawie 1179 opinii podróżnych

  Hotel ten, leżący przy samej plaży, znajduje się w spokojnej okolicy w Sa Coma, w pobliżu słynnego Cala Millor. Z większości pokoi rozciągają się piękne widoki na morze, a najbliższa plaża jest oddalona o mniej niż 60 m. Goście będą tu mogli znaleźć szeroki wybór sklepów i lokali rozrywkowych, a także bary i restauracje. Goście mogą również wybrać się na miły spacer wokół chronionego obszaru przyrody Punta N'Amer, który jest w pobliżu. Jest to fantastyczne miejsce na spędzenie kilku dni w jasnym słońcu Morza Śródziemnego.

  Pokaż więcej
 • Protur Sa Coma Playa Hotel & Spa
  Od561złZa noc

  Protur Sa Coma Playa Hotel & SpastarsGreenProgram Icon

  Sa Coma, Majorka , Calle liles 6 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1794 opinii podróżnychNa podstawie 1794 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Sa Coma, jest optymalny dla rodzin. Położony w odległości 50 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 8 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od hotelu. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 350 metrów od struktury. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2002. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Protur Sa Coma Playa Hotel & Spa przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Goście mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Mediterraneo Club
  Od493złZa noc

  Hipotels Mediterraneo Clubstars

  Sa Coma, Majorka , Avenida ses savines s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1213 opinii podróżnychNa podstawie 1213 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Sa Coma. W odległości 9. 0 kilometrów od apartamentu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od posiadłości. Ten apartament został ostatnio odnowiony w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Hipotels Mediterraneo Club. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Osoby najbardziej aktywne będą miały możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz aktywności w tej nieruchomości. Goście mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Marfil Playa
  Od292złZa noc

  Hipotels Marfil Playastars

  Sa Coma, Majorka , Cards 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 452 opinii podróżnychNa podstawie 452 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Sa Coma, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 5 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Hipotels Marfil Playa został całkowicie odrestaurowany w roku 2000. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Hipotels Marfil Playa dla wygody gości. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. W tym hotelu dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamento Beauty Sa Coma II
  Od8.556złZa noc

  Apartamento Beauty Sa Coma IIstars

  Sa Coma, Majorka , Av. las palmeras s/n, ed. playsol 4º puerta 7 - Mapa
   

  Ten prosty apartament znajduje się w Sa Coma. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Apartamento Beauty Sa Coma II. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Apartamento Beauty Sa Coma II rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Apartamento Beauty Sa Coma I
  Od8.492złZa noc

  Apartamento Beauty Sa Coma Istars

  Sa Coma, Majorka , Av.las palmeras s/n edificio playsol 3º puerta 4 - Mapa
   

  Ten przytulny apartament mieści się w Sa Coma. Ten apartament jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Apartamento Beauty Sa Coma I nie oferuje całodobowej recepcji. Wszystkie segmenty w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych apartamencie są dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Apartamento Beauty Sa Coma I.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Sa Coma

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj