Hotele w Sa Coma

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Palia Sa Coma Playa
  Od396złZa noc

  Palia Sa Coma Playastars

  Sa Coma, Majorka , Calle aritja sn - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1015 opinii podróżnychNa podstawie 1015 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Sa Coma. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2018. Palia Sa Coma Playa zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Palia Sa Coma Playa posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Palia Sa Coma Playa. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Goście mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Ta nieruchomość oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Globales Apartotel Bouganvilla
  Od461złZa noc

  Globales Apartotel Bouganvillastars

  Sa Coma, Majorka , Margaritas. urbanizacion sa coma 21 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1196 opinii podróżnychNa podstawie 1196 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Sa Coma. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od struktury. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2016. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Globales Apartotel Bouganvilla posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Globales Apartotel Bouganvilla przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Blue Sea Gran Playa
  Od335złZa noc

  Blue Sea Gran Playastars

  Sa Coma, Majorka , Calle ses estepes 5 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1202 opinii podróżnychNa podstawie 1202 opinii podróżnych

  Hotel ten, leżący przy samej plaży, znajduje się w spokojnej okolicy w Sa Coma, w pobliżu słynnego Cala Millor. Z większości pokoi rozciągają się piękne widoki na morze, a najbliższa plaża jest oddalona o mniej niż 60 m. Goście będą tu mogli znaleźć szeroki wybór sklepów i lokali rozrywkowych, a także bary i restauracje. Goście mogą również wybrać się na miły spacer wokół chronionego obszaru przyrody Punta N'Amer, który jest w pobliżu. Jest to fantastyczne miejsce na spędzenie kilku dni w jasnym słońcu Morza Śródziemnego.

  Pokaż więcej
 • Aptos. Club Sa Coma
  Od226złZa noc

  Aptos. Club Sa Comastars

  Sa Coma, Majorka , Carrer card 9 - Mapa
  2,4/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 221 opinii podróżnychNa podstawie 221 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament jest zlokalizowany w Sa Coma. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 1 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Aptos. Club Sa Coma został całkowicie odnowiony w roku 2017. Aptos. Club Sa Coma oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten apartament oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Apartament może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Mediterraneo Club
  Od464złZa noc

  Hipotels Mediterraneo Clubstars

  Sa Coma, Majorka , Avenida ses savines s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1235 opinii podróżnychNa podstawie 1235 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Sa Coma. W odległości 9. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Apartament położony jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Ten apartament został zmodernizowany w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Hipotels Mediterraneo Club. Goście przebywający w tym apartamencie mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. W tej nieruchomości dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Podróżujący będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Hipotels Mediterraneo Club. Niektóre z niniejszych usług Hipotels Mediterraneo Club mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Mediterraneo
  Od436złZa noc

  Hipotels Mediterraneostars

  Sa Coma, Majorka , Avenida ses savines s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów54 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 328 opinii podróżnychNa podstawie 328 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Sa Coma, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. W odległości 9. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2007. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Hipotels Mediterraneo. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Hipotels Mediterraneo zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Goście mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Protur Sa Coma Playa Hotel & Spa
  Od632złZa noc

  Protur Sa Coma Playa Hotel & SpastarsGreenProgram Icon

  Sa Coma, Majorka , Calle liles 6 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1807 opinii podróżnychNa podstawie 1807 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Sa Coma. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 8 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 350 metrów od posiadłości. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2002. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Protur Sa Coma Playa Hotel & Spa zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Temu hotelowi został przyznany certyfikat Travelife. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Marfil Playa
  Od462złZa noc

  Hipotels Marfil Playastars

  Sa Coma, Majorka , Cards 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 457 opinii podróżnychNa podstawie 457 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Sa Coma. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 5 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Hotel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Hipotels Marfil Playa został całkowicie odnowiony w roku 2000. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Hipotels Marfil Playa zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim odwiedzającym. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Hipotels Marfil Playa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Protur Vista Badia
  Od633złZa noc

  Protur Vista Badiastars

  Sa Coma, Majorka , Xiprers s/n - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 853 opinii podróżnychNa podstawie 853 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Sa Coma. Hotel, usytuowany w odległości 30 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 5 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Protur Vista Badia. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Protur Vista Badia zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. W tej nieruchomości dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Różnorodna oferta rozrywkowa w Protur Vista Badia gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Protur Vista Badia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Protur Palmeras Playa
  Od610złZa noc

  Protur Palmeras Playastars

  Sa Coma, Majorka , Avd. de les savines s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1790 opinii podróżnychNa podstawie 1790 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Sa Coma, jest optymalny dla rodzin. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2011. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Protur Palmeras Playa zapewnia całodobową recepcję. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Goście mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Podróżujący mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   15  Hotele w Sa Coma
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Sa Coma

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj