Hotele w Santa Ponsa

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • TRH Jardin del Mar
  Od178złZa noc

  TRH Jardin del Marstars

  Santa Ponsa, Majorka , Huguer des far 1 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów100 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1395 opinii podróżnychNa podstawie 1395 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel wczasowy jest usytuowany w bardzo dobrym miejscu, zapewniającym widok na piękną zatokę i morze, w cichej części Santa Ponsa w południowo-zachodniej części Majorki. Żeby dostać się do centrum miasta z piękną piaszczystą plażą, licznymi restauracjami, barami, kafejkami i sklepami, wystarczy krótki spacer. W zasięgu kilku minut jazdy samochodem goście znajdą wysokiej jakości pola golfowe.

  Pokaż więcej
 • Globales Pionero - Santa Ponsa Park
  Od314złZa noc

  Globales Pionero - Santa Ponsa Parkstars

  Santa Ponsa, Majorka , Carrer gran via puig de teix 5 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów38 Opinie

  Ten hotel, oferujący liczne udogodnienia dla rodzin, znajduje się w samym sercu Santa Ponsa — zaledwie o kilka kroków od dużej, piaszczystej plaży oraz licznych sklepów, restauracji, barów i kawiarni. Można tu uprawiać kilka rodzajów sportu, jest basen i brodzik dla dzieci oraz restauracja i dwa bary. Blisko stąd do kilku wspaniałych pól golfowych, a miasto Palma oraz międzynarodowy port lotniczy są oddalone odpowiednio o 15 i 25 km.

  Pokaż więcej
 • H10 Casa del Mar
  Od304złZa noc

  H10 Casa del Marstars

  Santa Ponsa, Majorka , Carrer gran via puig major 2 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 430 opinii podróżnychNa podstawie 430 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Santa Ponsa. Hotel, usytuowany w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 15. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2017. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Hotel posiada parking i garaż. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. H10 Casa del Mar szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. H10 Casa del Mar może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • ONA Surfing Playa
  Od200złZa noc

  ONA Surfing Playastars

  Santa Ponsa, Majorka , Rey jaime i 83 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 283 opinii podróżnychNa podstawie 283 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest położony w Santa Ponsa. Położona w odległości 300 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 1 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od posiadłości. ONA Surfing Playa został całkowicie odnowiony w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Hotel apartamentowy zapewnia całodobową recepcję. Ten hotel apartamentowy nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Senses Santa Ponsa - Adults Only
  Od326złZa noc

  Senses Santa Ponsa - Adults Onlystars

  Santa Ponsa, Majorka , Carrer lisboa 4 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów5 Opinie

  "Ten apartamentowy hotel ma doskonałą lokalizację, oferującą fantastyczny widok na morze z większości pokoi. Położony jest w odległości około 150 metrów od najbliższej lokalnej, piaszczystej plaży. Promenada wiodąca wzdłuż plaży, gdzie goście mogą znaleźć szeroki wybór różnorodnych restauracji, barów i sklepów również znajduje się w odległości spaceru od hotelu. Centrum Santa Ponça i przystanki środków komunikacji publicznej są w odległości krótkiego spaceru od hotelu. To idealny hotel dla rodzin z dziećmi lub grup przyjaciół, spędzających wspólne wakacje pod śródziemnomorskim słońcem. "

  Pokaż więcej
 • Plazamar Serenity Resort Apartments
  Od256złZa noc

  Plazamar Serenity Resort Apartmentsstars

  Santa Ponsa, Majorka , Avenida del golf 4 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 979 opinii podróżnychNa podstawie 979 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Santa Ponsa. Struktura, usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 5 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 22 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 350 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ten apartament został całkowicie odnowiony w roku 2015. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Apartament zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wszystkie łazienki w Plazamar Serenity Resort Apartments są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Plazamar Serenity Resort Apartments. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Plazamar Serenity Resort Apartments. Plazamar Serenity Resort Apartments szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Podróżujący mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Pirates Village
  Od454złZa noc

  Pirates Villagestars

  Santa Ponsa, Majorka , Av rey jaime i 114 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów5 Opinie

  Ten uroczy apartament, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Santa Ponsa. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 4 kilometrów od apartamentu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 450 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 16. 0 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2015. Pirates Village jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Pirates Village oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pirates Village oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Wszystkie pokoje w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych apartamencie są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Pirates Village oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Niektóre z niniejszych usług Pirates Village mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Jutlandia
  Od366złZa noc

  Jutlandiastars

  Santa Ponsa, Majorka , Golf 1 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1253 opinii podróżnychNa podstawie 1253 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Santa Ponsa. Apartament położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Ten apartament został w pełni odrestaurowany w roku 2015. Jutlandia oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ten apartament oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Jutlandia rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Jutlandia. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Apartament może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Delfin Casa Vida
  Od230złZa noc

  Delfin Casa Vidastars

  Santa Ponsa, Majorka , Carrer gran via rei sanxo 10 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 71 opinii podróżnychNa podstawie 71 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament mieści się w Santa Ponsa. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1. 2 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 225 metrów od posiadłości. Delfin Casa Vida został całkowicie odnowiony w roku 2007. Apartament oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Apartament może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • IBEROSTAR Jardin del Sol Suites
  Od454złZa noc

  IBEROSTAR Jardin del Sol Suitesstars

  Santa Ponsa, Majorka , Huguet de's far s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów33 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2620 opinii podróżnychNa podstawie 2620 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Santa Ponsa. Położony w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od kwatery. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 33 metrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 21 metrów od portu. IBEROSTAR Jardin del Sol Suites został całkowicie odnowiony w roku 2013. IBEROSTAR Jardin del Sol Suites zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Goście docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. IBEROSTAR Jardin del Sol Suites nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Santa Ponsa

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj