Hotele w Selva

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels
  Od618złZa noc

  New Can Furios Hotel By Can Calco Hotelsstars

  Selva, Majorka , Cami vell binibona 11 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 243 opinii podróżnychNa podstawie 243 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Selva. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 1860. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels dla wygody gości. New Can Furios Hotel By Can Calco Hotels może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Can Calco
  Od398złZa noc

  Can Calcostars

  Selva, Majorka , C/ campanet 1 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 52 opinii podróżnychNa podstawie 52 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel wiejski jest zlokalizowany w Selva. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Can Calco nie oferuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Can Calco mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • S´Hort de Cas Missèr Boutique Hotel
  Od651złZa noc

  S´Hort de Cas Missèr Boutique Hotelstars

  Selva, Majorka , Camí de diumenges 2 - Mapa
   

  Ten uroczy wiejski dom jest położony w Selva. W odległości 240 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 41. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 35. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. S´Hort de Cas Missèr Boutique Hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Selva

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj