Hotele w Soller

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Gran Hotel Soller
  Od828złZa noc

  Gran Hotel Sollerstars

  Soller, Majorka , Carrer de sa romaguera 18 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 135 opinii podróżnychNa podstawie 135 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Soller. W odległości 25. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 5 kilometrów. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1750, który został w pełni odrestaurowany w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Ponadto, Gran Hotel Soller zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. W przypadku pragnienia pieszczot, podróżujący mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Goście mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Hotel Finca Ca's Curial
  Od1.174złZa noc

  Hotel Finca Ca's Curialstars

  Soller, Majorka , Camino de la villalonga 21 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 520 opinii podróżnychNa podstawie 520 opinii podróżnych

  Ten komfortowy wiejski dom, znajdujący się w Soller, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nieruchomość została zbudowana w roku 1600. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym wiejskim domu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Hotel Finca Ca's Curial może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • El Guia
  Od587złZa noc

  El Guiastars

  Soller, Majorka , Castanyer 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 148 opinii podróżnychNa podstawie 148 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Soller. Zbudowany w roku 1880, hotel został w pełni odrestaurowany i odnowiony w roku 2018. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w El Guia, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. El Guia nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście przebywający w El Guia mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tej nieruchomości, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Soller

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj