Apartamenty i aparthotele w Majorka

Znajdź na mapie
Apartamenty i aparthotele w Majorka

Apartamenty i aparthotele w MajorkaOd  108zł

Polecane Apartamenty i aparthotele w Majorka

Sortuj według
 • Sol Naixent-Bonaire
  Od108złZa noc

  Sol Naixent-Bonairestars

  Cala d'Or, Majorka , De sa sitge 4 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 14 opinii podróżnychNa podstawie 14 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel apartamentowy, położony w Cala d'Or, jest optymalny dla rodzin. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 47. 4 kilometrów. Sol Naixent-Bonaire przeszedł renowację w roku 2001. Hotel apartamentowy oferuje dostęp do Internetu dla wygody gości. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Marins Playa
  Od469złZa noc

  Marins Playastars

  Cala Millor, Majorka , Carrer na llambies 41 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie

  Ten czarujący hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Cala Millor. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Marins Playa został całkowicie odnowiony w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Marins Playa. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ponadto, Marins Playa oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullGoście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tej nieruchomości. Goście przebywający w Marins Playa mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tej nieruchomości. Odwiedzający mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Marins Playa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Solecito Alcudia
  Od205złZa noc

  Solecito Alcudiastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Avenida tucan 31 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 173 opinii podróżnychNa podstawie 173 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament jest usytuowany w Puerto de Alcudia. Usytuowana w odległości 700 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 4. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 20 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 900 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Solecito Alcudia oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Solecito Alcudia nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Solecito Alcudia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Las Rocas Aparthotel
  Od318złZa noc

  Las Rocas Aparthotelstars

  Cala d'Or, Majorka , Es forti 107 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1300 opinii podróżnychNa podstawie 1300 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy, znajdujący się w Cala d'Or, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położony w odległości 3. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel apartamentowy umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 9 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 400 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 450 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Ten hotel apartamentowy został odrestaurowany w roku 2013. Las Rocas Aparthotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel apartamentowy oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Las Rocas Aparthotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu apartamentowym gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Odwiedzający będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez tę nieruchomość. Las Rocas Aparthotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Blue Sea Ses Cases D'Or
  Od206złZa noc

  Blue Sea Ses Cases D'Orstars

  Cala d'Or, Majorka , Carrer d'es parc de la mar 6 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 99 opinii podróżnychNa podstawie 99 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Cala d'Or. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 65 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 350 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2005. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Blue Sea Ses Cases D'Or oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Blue Sea Ses Cases D'Or. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Nie ma czasu na nudę w tym apartamencie, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z niniejszych usług Blue Sea Ses Cases D'Or mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Gomila Park
  Od428złZa noc

  Gomila Parkstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Avenida joanmiro 5-7 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 165 opinii podróżnychNa podstawie 165 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament mieści się w Palma. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 2. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ten apartament został założony w roku 1984. Gomila Park zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Gomila Park zapewnia całodobową recepcję. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Apartament zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Sol de Alcudia
  Od218złZa noc

  Apartamentos Sol de Alcudiastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de la tortora s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów8 Opinie

  Ten komfortowy apartament, znajdujący się w Puerto de Alcudia, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 5 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2014. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Apartament zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci apartament oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Apartamentos Sol de Alcudia oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Odwiedzający będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Niektóre z niniejszych usług Apartamentos Sol de Alcudia mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cap de Mar
  Od330złZa noc

  Cap de Marstars

  Cala Bona, Majorka , Maritimo 5 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 159 opinii podróżnychNa podstawie 159 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest położony w Cala Bona. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od kwatery. Ten hotel apartamentowy został ostatnio odnowiony w roku 2015. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Cap de Mar. Hotel apartamentowy rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel apartamentowy szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • ONA Garden Lago
  Od232złZa noc

  ONA Garden Lagostars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Amsterdam , urb lago menor 3 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 448 opinii podróżnychNa podstawie 448 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Puerto de Alcudia. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od apartamentu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Ten apartament został zbudowany w roku 1993. Osoby przebywające w tym apartamencie mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci apartament oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Goście mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Isla del Sol
  Od201złZa noc

  Isla del Solstars

  Ca'n Pastilla, Majorka , Carrer dels pins 5 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 128 opinii podróżnychNa podstawie 128 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament znajduje się w Ca'n Pastilla. Usytuowana w odległości 9. 6 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Apartament położony jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 1999. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, Isla del Sol oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   36  Hotele w Majorka
Strona  1  z  4
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj