dla golfistów w Majorka

Znajdź na mapie
dla golfistów w Majorka

dla golfistów w MajorkaOd  108zł

Polecane dla golfistów w Majorka

Sortuj według
 • Marins Playa
  Od468złZa noc

  Marins Playastars

  Cala Millor, Majorka , Carrer na llambies 41 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie

  Ten czarujący hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Cala Millor. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Marins Playa został całkowicie odnowiony w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Marins Playa. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ponadto, Marins Playa oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullGoście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tej nieruchomości. Goście przebywający w Marins Playa mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tej nieruchomości. Odwiedzający mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Marins Playa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Sentido Cala Viñas
  Od355złZa noc

  Sentido Cala Viñasstars

  Cala Vinas, Majorka , Sirenas 17 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2383 opinii podróżnychNa podstawie 2383 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Cala Viñas, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Struktura położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 5 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2015. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten hotel jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w nieruchomości znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim odwiedzającym. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Barcelo Illetas Albatros
  Od289złZa noc

  Barcelo Illetas Albatrosstars

  Illetas, Majorka , passeig illetes 15 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów23 Opinie

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Illetas. W odległości 1. 2 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od hotelu. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2010. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Barcelo Illetas Albatros oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Barcelo Illetas Albatros nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Różnorodna oferta rozrywkowa w Barcelo Illetas Albatros gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • H10 Casa del Mar
  Od304złZa noc

  H10 Casa del Marstars

  Santa Ponsa, Majorka , Carrer gran via puig major 2 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 430 opinii podróżnychNa podstawie 430 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Santa Ponsa. Hotel, usytuowany w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 15. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2017. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Hotel posiada parking i garaż. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. H10 Casa del Mar szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. H10 Casa del Mar może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cap de Mar
  Od329złZa noc

  Cap de Marstars

  Cala Bona, Majorka , Maritimo 5 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 159 opinii podróżnychNa podstawie 159 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest położony w Cala Bona. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od kwatery. Ten hotel apartamentowy został ostatnio odnowiony w roku 2015. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Cap de Mar. Hotel apartamentowy rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel apartamentowy szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Europe Playa Marina
  Od490złZa noc

  Europe Playa Marinastars

  Illetas, Majorka , Illetas, 68 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 481 opinii podróżnychNa podstawie 481 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Illetas. W odległości 2. 2 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 2 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Europe Playa Marina. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Europe Playa Marina szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający będą cieszyć się miłym pobytem w tym hotelu, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Europe Playa Marina może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Pure Salt Port Adriano
  Od886złZa noc

  Pure Salt Port Adrianostars

  El Toro, Majorka , Carretera de santa ponsa-magalluf 10 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 675 opinii podróżnychNa podstawie 675 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel przeznaczony wyłącznie dla dorosłych jest zlokalizowany we wspaniałych budynkach o kształcie amfiteatru połączonych szklanymi przejściami. Otaczają go ogrody z bujną roślinnością śródziemnomorską, a z okien rozciągają się przepiękne widoki na morze. Hotel znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy El Toro, Port Adriano. Zapewnia gościom prywatność, najwyższy standard obsługi i ekskluzywne warunki do ucieczki od świata.

  Pokaż więcej
 • Senses Santa Ponsa - Adults Only
  Od326złZa noc

  Senses Santa Ponsa - Adults Onlystars

  Santa Ponsa, Majorka , Carrer lisboa 4 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów5 Opinie

  "Ten apartamentowy hotel ma doskonałą lokalizację, oferującą fantastyczny widok na morze z większości pokoi. Położony jest w odległości około 150 metrów od najbliższej lokalnej, piaszczystej plaży. Promenada wiodąca wzdłuż plaży, gdzie goście mogą znaleźć szeroki wybór różnorodnych restauracji, barów i sklepów również znajduje się w odległości spaceru od hotelu. Centrum Santa Ponça i przystanki środków komunikacji publicznej są w odległości krótkiego spaceru od hotelu. To idealny hotel dla rodzin z dziećmi lub grup przyjaciół, spędzających wspólne wakacje pod śródziemnomorskim słońcem. "

  Pokaż więcej
 • Santos Nixe Palace
  Od588złZa noc

  Santos Nixe Palacestars

  Cala Mayor, Majorka , Avda. joan miro 269 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1060 opinii podróżnychNa podstawie 1060 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest zlokalizowany w Cala Mayor. Usytuowany w odległości 8. 1 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 7 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed kwaterą. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 6 kilometrów. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2008. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Santos Nixe Palace zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Santos Nixe Palace oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. W przypadku pragnienia pieszczot, goście mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Odwiedzający rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Plazamar Serenity Resort Apartments
  Od256złZa noc

  Plazamar Serenity Resort Apartmentsstars

  Santa Ponsa, Majorka , Avenida del golf 4 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 979 opinii podróżnychNa podstawie 979 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Santa Ponsa. Struktura, usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 5 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 22 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 350 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ten apartament został całkowicie odnowiony w roku 2015. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Apartament zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wszystkie łazienki w Plazamar Serenity Resort Apartments są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Plazamar Serenity Resort Apartments. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Plazamar Serenity Resort Apartments. Plazamar Serenity Resort Apartments szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Podróżujący mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   29  Hotele w Majorka
Strona  1  z  3
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj