dla golfistów w Majorka

Znajdź na mapie
dla golfistów w Majorka

dla golfistów w MajorkaOd  99zł

Polecane dla golfistów w Majorka

Sortuj według
 • Apartamentos Globales Verdemar
  Od436złZa noc

  Apartamentos Globales VerdemarstarsGreenProgram Icon

  Santa Ponsa, Majorka , Ramon de moncada 14 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 728 opinii podróżnychNa podstawie 728 opinii podróżnych

  Te przyjazne rodzinie apartamenty mają wspaniałą lokalizację nad brzegiem morza ze wspaniałymi widokami na zatokę Santa Ponsa. W pobliżu goście mogą znaleźć wiele sklepów, restauracji, barów i tawern. Niedaleko hotelu znajdują się przystanki transportu publicznego, idealne dla tych z gości, którzy są zainteresowani podróżowaniem po wyspie. Do miasta Palma de Mallorca można dojechać w 15 minut, a lotnisko jest oddalone o 30 kilometrów.

  Pokaż więcej
 • BelleVue Lagomonte
  Od486złZa noc

  BelleVue Lagomontestars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de estany petit 8 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2141 opinii podróżnychNa podstawie 2141 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Puerto de Alcudia. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 1. 2 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 2 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2001. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dozwolone w BelleVue Lagomonte. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tym hotelu. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Różnorodna oferta rozrywkowa w BelleVue Lagomonte gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Eurotel Punta Rotja
  Od615złZa noc

  Hipotels Eurotel Punta Rotjastars

  Costa de los Pinos, Majorka , Avenida del pinar 32 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów57 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 774 opinii podróżnychNa podstawie 774 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Costa de los Pinos, jest optymalny dla rodzin. W odległości 800 metrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2010. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto, Hipotels Eurotel Punta Rotja oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nieruchomość zezwala na obecność dużych zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Hipotels Eurotel Punta Rotja. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w hotelu zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tym hotelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Globales Cala Viñas
  Od903złZa noc

  Hotel Globales Cala ViñasstarsGreenProgram Icon

  Cala Vinas, Majorka , Sirenas 17 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2489 opinii podróżnychNa podstawie 2489 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Cala Viñas. Posiadłość znajduje się w odległości 4. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 4. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 5 kilometrów. Hotel Globales Cala Viñas został całkowicie odnowiony w roku 2015. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Ta nieruchomość przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Goście mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lago Garden Apart-suites & Spa Hotel
  Od794złZa noc

  Lago Garden Apart-suites & Spa Hotelstars

  Cala Ratjada, Majorka , Av buen paseo s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 177 opinii podróżnychNa podstawie 177 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cala Ratjada. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 5 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Struktura położona jest w odległości 200 metrów od portu. Lago Garden Apart-suites & Spa Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Lago Garden Apart-suites & Spa Hotel. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Lago Garden Apart-suites & Spa Hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Lago Garden Apart-suites & Spa Hotel dla wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Plazamar Serenity Resort Apartments
  Od523złZa noc

  Plazamar Serenity Resort Apartmentsstars

  Santa Ponsa, Majorka , Avenida del golf 4 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1016 opinii podróżnychNa podstawie 1016 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament, znajdujący się w Santa Ponsa, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położona w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 5 kilometrów od apartamentu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 22 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 350 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten apartament został w pełni odnowiony w roku 2015. Apartament zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Plazamar Serenity Resort Apartments. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Saratoga
  Od736złZa noc

  Saratogastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Paseo mallorca, 6 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1312 opinii podróżnychNa podstawie 1312 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Palma. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 4. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 2. 0 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2019. Saratoga jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Saratoga zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Saratoga zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Podróżujący docenią również parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Saratoga. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Odwiedzający mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Casa Vida
  Od383złZa noc

  Apartamentos Casa Vidastars

  Santa Ponsa, Majorka , Carrer gran via rei sanxo 10 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 73 opinii podróżnychNa podstawie 73 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament jest usytuowany w Santa Ponsa. Położony w odległości 200 metrów od centrum miasta, apartament umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1. 2 kilometrów od apartamentu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 27. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Ten apartament został ostatnio odnowiony w roku 2019. Apartamentos Casa Vida oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Apartamentos Casa Vida oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Apartamentos Casa Vida. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Obecny jest parking. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym apartamencie gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Apartamentos Casa Vida oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Punta del Mar Hotel & Spa - Only Adults
  Od726złZa noc

  Punta del Mar Hotel & Spa - Only AdultsstarsGreenProgram Icon

  Santa Ponsa, Majorka , Huguet d'es far. urb. son castellot 11 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2181 opinii podróżnychNa podstawie 2181 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Santa Ponsa. Usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. W odległości 4. 9 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 23. 0 kilometrów. Punta del Mar Hotel & Spa - Only Adults został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Punta del Mar Hotel & Spa - Only Adults oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Odwiedzający mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Punta del Mar Hotel & Spa - Only Adults oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Punta del Mar Hotel & Spa - Only Adults zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Różnorodna oferta rozrywkowa w Punta del Mar Hotel & Spa - Only Adults gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Santos Nixe Palace
  Od770złZa noc

  Santos Nixe Palacestars

  Cala Mayor, Majorka , Avda. joan miro 269 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1104 opinii podróżnychNa podstawie 1104 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Cala Mayor. Położony w odległości 8. 1 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 7 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Hotel charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 6 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2008. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Santos Nixe Palace oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Dla dodatkowej wygody, goście mogą skorzystać z udogodnień garażu. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Podróżujący przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Niektóre z niniejszych usług Santos Nixe Palace mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   40  Hotele w Majorka
Strona  1  z  4
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj