Hostele i schroniska w Majorka

Znajdź na mapie
Hostele i schroniska w Majorka

Hostele i schroniska w MajorkaOd  191zł

Polecane Hostele i schroniska w Majorka

Sortuj według
 • Elegance Playa Arenal III
  Od536złZa noc

  Elegance Playa Arenal IIIstars

  El Arenal, Majorka , Europa 9 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów7 Opinie

  Ten skromny hostel jest zlokalizowany w El Arenal. W odległości 10. 0 kilometrów od hostelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 600 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Ten hostel przeszedł renowację w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Elegance Playa Arenal II
  Od255złZa noc

  Elegance Playa Arenal IIstars

  El Arenal, Majorka , Carrer girona 7 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten przytulny hotel jest położony w El Arenal. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został zbudowany w roku 1975. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Elegance Diana
  Od362złZa noc

  Elegance Dianastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de teodor canet 25 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 106 opinii podróżnychNa podstawie 106 opinii podróżnych

  Ten skromny hostel znajduje się w Puerto de Alcudia. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od hostelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 7 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Ten hostel został zmodernizowany w roku 2018. Hostel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Elegance Diana oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hostelu. Wszystkie segmenty w Elegance Diana są dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Elegance Diana. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hostel. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w hostelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Soller Garden
  Od845złZa noc

  Soller Gardenstars

  Puerto Soller, Majorka , Placa de reis de mallorca 5 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 124 opinii podróżnychNa podstawie 124 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel jest usytuowany w Puerto Soller. W odległości 15. 0 kilometrów od hostelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hostel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2018. Ten hostel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Nie jest to hostel przyjazny dla zwierząt. Ten hostel został zaprojektowany ze świadomym wysiłkiem, w celu dostosowania się do najsurowszych norm ekologicznych oraz posiada certyfikat .

  Pokaż więcej
 • Hostal Borras
  Od376złZa noc

  Hostal Borrasstars

  Puerto Pollensa, Majorka , Plaça miquel capllonch 13 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 103 opinii podróżnychNa podstawie 103 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel jest zlokalizowany w Puerto Pollensa. W odległości 120 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 120 metrów od portu. Hostal Borras przeszedł renowację w roku 2017. Ponadto, w hostelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Hostal Borras nie obsługuje całodobowej recepcji. Hostal Borras nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hostal Borras oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lowcost Ch
  Od292złZa noc

  Lowcost Chstars

  El Arenal, Majorka , Carretera militar 246 - Mapa
   

  Ten prosty pensjonat jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w El Arenal. Pensjonat, usytuowany w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 250 metrów od pensjonatu. Lowcost Ch został całkowicie odnowiony w roku 2015. Lowcost Ch oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Lowcost Ch. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Embat Hostel
  Od213złZa noc

  Embat Hostelstars

  Montuiri, Majorka , Carrer rector escarrer 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 12 opinii podróżnychNa podstawie 12 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel znajduje się w Montuiri. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Embat Hostel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hostel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Embat Hostel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Oriola
  Od326złZa noc

  Oriolastars

  Cala San Vicente, Majorka , Carrer torrent de can botana 35 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 78 opinii podróżnychNa podstawie 78 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel jest zlokalizowany w Cala San Vicente. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 3 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 230 metrów od struktury. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hostel został w pełni odnowiony w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Oriola. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dozwolone w Oriola. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hostal Vista Alegre By Eurotels
  Od190złZa noc

  Hostal Vista Alegre By Eurotelsstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Passeig maritim 10 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 40 opinii podróżnychNa podstawie 40 opinii podróżnych

  Ten skromny hostel jest usytuowany w Puerto de Alcudia. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hostel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 60 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 60 metrów od portu. Hostal Vista Alegre By Eurotels został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. Hostal Vista Alegre By Eurotels oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Ten hostel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług Hostal Vista Alegre By Eurotels mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Condemar
  Od391złZa noc

  Condemarstars

  Cala Mondrago, Majorka , Carretera santanyi-cala mondrago s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 133 opinii podróżnychNa podstawie 133 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel mieści się w Cala Mondrago. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Condemar przeszedł renowację w roku 2001. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Ten hostel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Condemar. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hostel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   14  Hotele w Majorka
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj