Hostele i schroniska w Majorka

Znajdź na mapie
Hostele i schroniska w Majorka

Hostele i schroniska w MajorkaOd  114zł

Polecane Hostele i schroniska w Majorka

Sortuj według
 • Elegance Playa Arenal III
  Od135złZa noc

  Elegance Playa Arenal IIIstars

  El Arenal, Majorka , Europa 9 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów8 Opinie

  Ten skromny hostel jest zlokalizowany w El Arenal. W odległości 10. 0 kilometrów od hostelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 600 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Ten hostel przeszedł renowację w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Elegance Playa Arenal II
  Od114złZa noc

  Elegance Playa Arenal IIstars

  El Arenal, Majorka , Carrer girona 7 - Mapa
  2,6/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ten przytulny hotel znajduje się w El Arenal. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 1975. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Elegance Playa Arenal II nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Elegance Playa Arenal II oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Embat Hostel
  Od156złZa noc

  Embat Hostelstars

  Montuiri, Majorka , Carrer rector escarrer 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 12 opinii podróżnychNa podstawie 12 opinii podróżnych

  Ten skromny hostel jest zlokalizowany w Montuiri. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Embat Hostel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Elegance Diana
  Od221złZa noc

  Elegance Dianastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de teodor canet 25 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 106 opinii podróżnychNa podstawie 106 opinii podróżnych

  Ten skromny hostel znajduje się w Puerto de Alcudia. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od hostelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 7 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Ten hostel został zmodernizowany w roku 2018. Hostel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Elegance Diana oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hostelu. Wszystkie segmenty w Elegance Diana są dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Elegance Diana. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hostel. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w hostelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Soller Garden
  Od350złZa noc

  Soller Gardenstars

  Puerto Soller, Majorka , Placa de reis de mallorca 5 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 124 opinii podróżnychNa podstawie 124 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel jest usytuowany w Puerto Soller. W odległości 15. 0 kilometrów od hostelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hostel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2018. Ten hostel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Nie jest to hostel przyjazny dla zwierząt. Ten hostel został zaprojektowany ze świadomym wysiłkiem, w celu dostosowania się do najsurowszych norm ekologicznych oraz posiada certyfikat .

  Pokaż więcej
 • La Ceiba
  Od274złZa noc

  La Ceibastars

  Cala d'Or, Majorka , Avinguda de calonge 2 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 63 opinii podróżnychNa podstawie 63 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel mieści się w Cala d'Or. Usytuowany w odległości 200 metrów od centrum miasta, hostel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 7. 6 kilometrów od hostelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Hostel położony jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 50 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// La Ceiba przeszedł renowację w roku 2018. Osoby przebywające w tym hostelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. La Ceiba nie oferuje całodobowej recepcji. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, La Ceiba posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Obecny jest parking. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hostal Vista Alegre By Eurotels
  Od141złZa noc

  Hostal Vista Alegre By Eurotelsstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Passeig maritim 10 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 40 opinii podróżnychNa podstawie 40 opinii podróżnych

  Ten skromny hostel jest usytuowany w Puerto de Alcudia. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hostel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 60 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 60 metrów od portu. Hostal Vista Alegre By Eurotels został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. Hostal Vista Alegre By Eurotels oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Ten hostel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług Hostal Vista Alegre By Eurotels mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hostal Borras
  Od303złZa noc

  Hostal Borrasstars

  Puerto Pollensa, Majorka , Plaça miquel capllonch 13 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 102 opinii podróżnychNa podstawie 102 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel jest zlokalizowany w Puerto Pollensa. W odległości 120 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 120 metrów od portu. Hostal Borras przeszedł renowację w roku 2017. Ponadto, w hostelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Hostal Borras nie obsługuje całodobowej recepcji. Hostal Borras nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hostal Borras oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Oasis D'or
  Od118złZa noc

  Oasis D'orstars

  Cala d'Or, Majorka , Carrer dels ravells 4 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 216 opinii podróżnychNa podstawie 216 opinii podróżnych

  Ten atrakcyjny pensjonat położony jest bezpośrednio nad morzem, ok. 50 m od pięknej, piaszczystej plaży. Zaledwie 100 m od hotelu są dziesiątki sklepów, klubów nocnych, barów, pubów, a także restauracji. Lotnisko Palma de Mallorca jest ok. 60 km od hotelu. Pensjonat dysponuje ogrodem o powierzchni 1 000 m² oraz holem z sejfem i kantorem wymiany walut. Dodatkowe udogodnienia obejmują bar, salę telewizyjną i klimatyzowaną restaurację a la carte. Komfortowe pokoje posiadają wyłożoną płytkami łazienką i indywidualnie sterowane centralne ogrzewanie. W hotelu znajduje się basen i bar z przekąskami. Do dyspozycji są również leżaki i parasole. Śniadanie jest serwowane każdego ranka. W porze obiadu i kolacji goście mogą zamówić posiłki z menu a la carte lub z menu gotowych zestawów.

  Pokaż więcej
 • Hostal Beijuan
  Od179złZa noc

  Hostal Beijuanstars

  S'Illot, Majorka , Carrer llevant 22 - Mapa
   

  Ten skromny hotel jest położony w S'Illot. W odległości 7. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od hotelu. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Hostal Beijuan. Hostal Beijuan zapewnia parking dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   13  Hotele w Majorka
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj