Hostele i schroniska w Majorka

Znajdź na mapie
Hostele i schroniska w Majorka

Hostele i schroniska w MajorkaOd  117zł

Polecane Hostele i schroniska w Majorka

Sortuj według
 • Elegance Diana
  Od151złZa noc

  Elegance Dianastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de teodor canet 25 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 105 opinii podróżnychNa podstawie 105 opinii podróżnych

  Ten skromny hostel znajduje się w Puerto de Alcudia. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od hostelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 7 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Ten hostel został zmodernizowany w roku 2018. Hostel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Elegance Diana oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hostelu. Wszystkie segmenty w Elegance Diana są dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Elegance Diana. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hostel. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w hostelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Elegance Playa Arenal III
  Od121złZa noc

  Elegance Playa Arenal IIIstars

  El Arenal, Majorka , Europa 7-9 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów7 Opinie

  Ten przytulny hostel jest usytuowany w El Arenal. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 600 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Elegance Playa Arenal III. Elegance Playa Arenal III oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Elegance Playa Arenal II
  Od121złZa noc

  Elegance Playa Arenal IIstars

  El Arenal, Majorka , Carrer girona 7 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten skromny hotel mieści się w El Arenal. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Nieruchomość została zbudowana w roku 1975. Elegance Playa Arenal II nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. W tym czarującym hotelu oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Niektóre z niniejszych usług Elegance Playa Arenal II mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Soller Garden
  Od371złZa noc

  Soller Gardenstars

  Puerto Soller, Majorka , Placa de reis de mallorca 5 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 121 opinii podróżnychNa podstawie 121 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel mieści się w Puerto Soller. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hostel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Soller Garden zapewnia całodobową recepcję. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Nie jest to hostel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Oasis D'or
  Od124złZa noc

  Oasis D'orstars

  Cala d'Or, Majorka , Carrer dels ravells 4 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 206 opinii podróżnychNa podstawie 206 opinii podróżnych

  Ten atrakcyjny pensjonat położony jest bezpośrednio nad morzem, ok. 50 m od pięknej, piaszczystej plaży. Zaledwie 100 m od hotelu są dziesiątki sklepów, klubów nocnych, barów, pubów, a także restauracji. Lotnisko Palma de Mallorca jest ok. 60 km od hotelu. Pensjonat dysponuje ogrodem o powierzchni 1 000 m² oraz holem z sejfem i kantorem wymiany walut. Dodatkowe udogodnienia obejmują bar, salę telewizyjną i klimatyzowaną restaurację a la carte. Komfortowe pokoje posiadają wyłożoną płytkami łazienką i indywidualnie sterowane centralne ogrzewanie. W hotelu znajduje się basen i bar z przekąskami. Do dyspozycji są również leżaki i parasole. Śniadanie jest serwowane każdego ranka. W porze obiadu i kolacji goście mogą zamówić posiłki z menu a la carte lub z menu gotowych zestawów.

  Pokaż więcej
 • Hostal Borras
  Od278złZa noc

  Hostal Borrasstars

  Puerto Pollensa, Majorka , Plaça miquel capllonch 13 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 102 opinii podróżnychNa podstawie 102 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel jest zlokalizowany w Puerto Pollensa. W odległości 120 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 120 metrów od portu. Hostal Borras przeszedł renowację w roku 2017. Ponadto, w hostelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Hostal Borras nie obsługuje całodobowej recepcji. Hostal Borras nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hostal Borras oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Embat Hostel
  Od154złZa noc

  Embat Hostelstars

  Montuiri, Majorka , Carrer rector escarrer 4 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 12 opinii podróżnychNa podstawie 12 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel znajduje się w Montuiri. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Embat Hostel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hostel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Embat Hostel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hostal Vista Alegre By Eurotels
  Od174złZa noc

  Hostal Vista Alegre By Eurotelsstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Passeig maritim 10 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 36 opinii podróżnychNa podstawie 36 opinii podróżnych

  Ten skromny hostel jest usytuowany w Puerto de Alcudia. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hostel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 60 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 60 metrów od portu. Hostal Vista Alegre By Eurotels został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. Hostal Vista Alegre By Eurotels oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Ten hostel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług Hostal Vista Alegre By Eurotels mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Portocolom
  Od350złZa noc

  Portocolomstars

  Porto Colom, Majorka , Carrer d en cristofor colom 5 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 64 opinii podróżnychNa podstawie 64 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel znajduje się w Porto Colom. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od kwatery. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Portocolom został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Portocolom nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze.

  Pokaż więcej
 • Oriola
  Od257złZa noc

  Oriolastars

  Cala San Vicente, Majorka , Carrer torrent de can botana 35 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 78 opinii podróżnychNa podstawie 78 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel jest zlokalizowany w Cala San Vicente. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 3 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 230 metrów od struktury. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hostel został w pełni odnowiony w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Oriola. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dozwolone w Oriola. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   12  Hotele w Majorka
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj