Hotele 4-gwiazdkowe w Majorka

Znajdź na mapie
Hotele 4-gwiazdkowe w Majorka

Hotele 4-gwiazdkowe w MajorkaOd  99zł

Polecane Hotele 4-gwiazdkowe w Majorka

Sortuj według
 • Club del Sol Aparthotel
  Od534złZa noc

  Club del Sol AparthotelstarsGreenProgram Icon

  Puerto Pollensa, Majorka , Carretera puerto pollensa - alcudia km. 62.3 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 356 opinii podróżnychNa podstawie 356 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Puerto Pollensa. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 90 metrów od hotelu apartamentowego. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2017. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Club del Sol Aparthotel zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Club del Sol Aparthotel. Club del Sol Aparthotel stosuje zasady zrównoważonej polityki. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Odwiedzający mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Club del Sol Aparthotel dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Club del Sol Aparthotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Galeon Suites
  Od614złZa noc

  Galeon Suitesstars

  Puerto Pollensa, Majorka , Passeig de londres 84-86 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 204 opinii podróżnychNa podstawie 204 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament mieści się w Puerto Pollensa. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Apartament charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten apartament został całkowicie odnowiony w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ten apartament oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w Galeon Suites. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten apartament jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ola Apartments Bouganvillia
  Od345złZa noc

  Ola Apartments Bouganvilliastars

  Santa Ponsa, Majorka , Del centro 4 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 729 opinii podróżnychNa podstawie 729 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest usytuowany w Santa Ponsa. W odległości 150 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 950 metrów od najbliższej plaży. Ten apartament został zmodernizowany w roku 2018. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ola Apartments Bouganvillia zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym apartamencie gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Palia Maria Eugenia
  Od496złZa noc

  Hotel Palia Maria Eugeniastars

  Calas de Mallorca, Majorka , Cala romaguera s/n - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1596 opinii podróżnychNa podstawie 1596 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Calas de Mallorca, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Hotel Palia Maria Eugenia przeszedł renowację w roku 2019. Hotel Palia Maria Eugenia zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Hotel Palia Maria Eugenia oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Obecny jest parking. Hotel Palia Maria Eugenia oferuje usługę transferu na lotnisko. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Hotel Palia Maria Eugenia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Palia Sa Coma Playa
  Od509złZa noc

  Hotel Palia Sa Coma Playastars

  Sa Coma, Majorka , Calle aritja sn - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1065 opinii podróżnychNa podstawie 1065 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Sa Coma. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2018. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Hotel Palia Sa Coma Playa zapewnia całodobową recepcję. Hotel Palia Sa Coma Playa zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Różnorodna oferta rozrywkowa w Hotel Palia Sa Coma Playa gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Ten hotel oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Roc Continental Park
  Od637złZa noc

  Roc Continental Parkstars

  Playa de Muro, Majorka , Calle iola 4 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 76 opinii podróżnychNa podstawie 76 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Playa de Muro. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 60 metrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 1998. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Roc Continental Park oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Roc Continental Park mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Son Sant Jordi
  Od367złZa noc

  Son Sant Jordistars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Carrer de sant jordi 29 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 73 opinii podróżnychNa podstawie 73 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Pollensa-Formentor. W odległości 1. 0 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Son Sant Jordi został całkowicie odnowiony w roku 2016. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Son Sant Jordi może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Globales Palmanova
  Od489złZa noc

  Globales PalmanovastarsGreenProgram Icon

  Palmanova, Majorka , Miguel de los santos oliver, 13 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1969 opinii podróżnychNa podstawie 1969 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Palmanova. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Globales Palmanova został całkowicie odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. W Globales Palmanova znajduje się parking. Oprócz tego, ten hotel dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat Travelife. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Tomir Portals Suites
  Od521złZa noc

  Tomir Portals Suitesstars

  Portals Nous, Majorka , Miguel de cervantes 4 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 231 opinii podróżnychNa podstawie 231 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Portals Nous. Struktura położona jest w odległości 350 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2016. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Tomir Portals Suites oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ars Magna Bleisure Hotel
  Od537złZa noc

  Ars Magna Bleisure Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de blanquerna 12 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów4 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Palma. Ars Magna Bleisure Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2020. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ars Magna Bleisure Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Ars Magna Bleisure Hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Nieruchomość posiada parking i garaż. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   292  Hotele w Majorka
Strona  1  z  30
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj