Hotele 5-gwiazdkowe w Majorka

Znajdź na mapie
Hotele 5-gwiazdkowe w Majorka

Hotele 5-gwiazdkowe w MajorkaOd  96zł

Polecane Hotele 5-gwiazdkowe w Majorka

Sortuj według
 • Secrets Mallorca Villamil Resort & Spa Only Adults
  Od1.373złZa noc
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 674 opinii podróżnychNa podstawie 674 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, znajdujący się w Paguera, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 7 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5 metrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 34. 2 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2019. Secrets Mallorca Villamil Resort & Spa Only Adults zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Gran Hotel Soller
  Od853złZa noc

  Gran Hotel Sollerstars

  Soller, Majorka , Carrer de sa romaguera 18 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 149 opinii podróżnychNa podstawie 149 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Soller. W odległości 25. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 5 kilometrów. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1750, który został w pełni odrestaurowany w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Ponadto, Gran Hotel Soller zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. W przypadku pragnienia pieszczot, podróżujący mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Goście mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Valparaiso Palace & Spa
  Od1.412złZa noc

  Valparaiso Palace & Spastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Francisco vidal sureda 23 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 787 opinii podróżnychNa podstawie 787 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, położony w Palma, jest optymalny dla rodzin. W odległości 6. 5 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 1 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1996. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Odwiedzający będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Boutique Hotel Sant Jaume
  Od1.131złZa noc

  Boutique Hotel Sant Jaumestars

  Palma centrum miasta, Majorka , C/ sant jaume 22 - Mapa
   

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Palma. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 6 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 200 metrów od portu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Boutique Hotel Sant Jaume oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Boutique Hotel Sant Jaume zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Playa de Palma Palace
  Od1.377złZa noc

  Hipotels Playa de Palma Palacestars

  Playa de Palma, Majorka , Avda fra joan labrés 20 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 320 opinii podróżnychNa podstawie 320 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Playa de Palma. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2017. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Hipotels Playa de Palma Palace zapewnia parking dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Hipotels Playa de Palma Palace mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Palacio ca sa Galesa
  Od1.020złZa noc

  Palacio ca sa Galesastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de miramar 8 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 432 opinii podróżnychNa podstawie 432 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Palma. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1576, który został w pełni odrestaurowany w roku 2010. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Palacio ca sa Galesa posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta są dozwolone w Palacio ca sa Galesa. Palacio ca sa Galesa oferuje usługę transferu na lotnisko. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Palacio ca sa Galesa oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Iberostar Selection Playa de Palma
  Od1.358złZa noc
  4,6/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Playa de Palma. W odległości 14. 3 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 15 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 5 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2016. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Iberostar Selection Playa de Palma nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Iberostar Selection Playa de Palma szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Nieruchomość zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Niektóre z niniejszych usług Iberostar Selection Playa de Palma mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Summum Prime Boutique Hotel
  Od1.187złZa noc

  Summum Prime Boutique Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de la concepciò 26 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 141 opinii podróżnychNa podstawie 141 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest zlokalizowany w Palma. Hotel, położony bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 2. 7 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 1000 metrów od portu. Summum Prime Boutique Hotel pochodzi z roku 1570 i został całkowicie odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Summum Prime Boutique Hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Goście przebywający w Summum Prime Boutique Hotel mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. W przypadku pragnienia pieszczot, odwiedzający mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Summum Prime Boutique Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Steigenberger Golf & Spa Resort Camp de Mar
  Od1.281złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 533 opinii podróżnychNa podstawie 533 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, położony w Camp de Mar, jest optymalny dla rodzin. Usytuowany w odległości 200 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2011. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Steigenberger Golf & Spa Resort Camp de Mar. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Steigenberger Golf & Spa Resort Camp de Mar oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Nieruchomość stosuje zasady zrównoważonej polityki. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Ta nieruchomość szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Podróżujący mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Be Live Collection Palace de Muro
  Od999złZa noc

  Be Live Collection Palace de Murostars

  Playa de Muro, Majorka , Ctra alcudia arta s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1193 opinii podróżnychNa podstawie 1193 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Playa de Muro. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5 metrów od kwatery. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 43. 4 kilometrów. Be Live Collection Palace de Muro został skonstruowany w roku 2000. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Be Live Collection Palace de Muro oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Be Live Collection Palace de Muro. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Be Live Collection Palace de Muro oferuje usługę transferu na lotnisko. W przypadku pragnienia pieszczot, podróżujący mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Be Live Collection Palace de Muro dla wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   40  Hotele w Majorka
Strona  1  z  4
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj