Hotele biznesowe w Majorka

Znajdź na mapie
Hotele biznesowe w Majorka

Hotele biznesowe w MajorkaOd  99zł

Polecane Hotele biznesowe w Majorka

Sortuj według
 • Galeon Suites
  Od614złZa noc

  Galeon Suitesstars

  Puerto Pollensa, Majorka , Passeig de londres 84-86 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 204 opinii podróżnychNa podstawie 204 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament mieści się w Puerto Pollensa. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Apartament charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten apartament został całkowicie odnowiony w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ten apartament oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w Galeon Suites. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten apartament jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Palia Maria Eugenia
  Od496złZa noc

  Hotel Palia Maria Eugeniastars

  Calas de Mallorca, Majorka , Cala romaguera s/n - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1596 opinii podróżnychNa podstawie 1596 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Calas de Mallorca, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Hotel Palia Maria Eugenia przeszedł renowację w roku 2019. Hotel Palia Maria Eugenia zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Hotel Palia Maria Eugenia oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Obecny jest parking. Hotel Palia Maria Eugenia oferuje usługę transferu na lotnisko. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Hotel Palia Maria Eugenia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Son Sant Jordi
  Od367złZa noc

  Son Sant Jordistars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Carrer de sant jordi 29 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 73 opinii podróżnychNa podstawie 73 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Pollensa-Formentor. W odległości 1. 0 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Son Sant Jordi został całkowicie odnowiony w roku 2016. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Son Sant Jordi może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Globales Palmanova
  Od489złZa noc

  Globales PalmanovastarsGreenProgram Icon

  Palmanova, Majorka , Miguel de los santos oliver, 13 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1969 opinii podróżnychNa podstawie 1969 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Palmanova. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Globales Palmanova został całkowicie odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. W Globales Palmanova znajduje się parking. Oprócz tego, ten hotel dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat Travelife. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Tomir Portals Suites
  Od521złZa noc

  Tomir Portals Suitesstars

  Portals Nous, Majorka , Miguel de cervantes 4 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 231 opinii podróżnychNa podstawie 231 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Portals Nous. Struktura położona jest w odległości 350 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2016. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Tomir Portals Suites oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ars Magna Bleisure Hotel
  Od537złZa noc

  Ars Magna Bleisure Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de blanquerna 12 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów4 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Palma. Ars Magna Bleisure Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2020. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ars Magna Bleisure Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Ars Magna Bleisure Hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Nieruchomość posiada parking i garaż. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Araxa
  Od316złZa noc

  Araxastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de pilar juncosa 22 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 463 opinii podróżnychNa podstawie 463 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Palma. W odległości 4. 5 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 0 kilometrów od kwatery. Araxa przeszedł renowację w roku 2011. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Araxa oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tej nieruchomości, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Araxa zapewnia parking dla wygody gości. Odwiedzający mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Araxa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lindner Golf Resort Portals Nous
  Od916złZa noc

  Lindner Golf Resort Portals Nousstars

  Portals Nous, Majorka , Arquitecto francisco casas 18 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 432 opinii podróżnychNa podstawie 432 opinii podróżnych

  Ten uroczy kurort , położony w Portals Nous, jest optymalny dla rodzin. Kurort , usytuowany w odległości 1. 7 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od kurortu . Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 3 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten kurort został w pełni odnowiony w roku 2019. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Lindner Golf Resort Portals Nous zapewnia całodobową recepcję. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Lindner Golf Resort Portals Nous posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Odwiedzający przebywający w tym kurorcie mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Santa Ponsa Pins
  Od379złZa noc

  Santa Ponsa Pinsstars

  Santa Ponsa, Majorka , Rey don jaime i, 115 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 300 opinii podróżnychNa podstawie 300 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santa Ponsa. Położona w odległości 4. 6 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 4 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 2. 4 kilometrów od portu. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2017. Santa Ponsa Pins zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Santa Ponsa Pins. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Goście mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Podróżujący mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury.

  Pokaż więcej
 • OLA Hotel Panamá Only Adults +16
  Od477złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1729 opinii podróżnychNa podstawie 1729 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Palmanova. W odległości 4. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. OLA Hotel Panamá Only Adults +16 przeszedł renowację w roku 2017. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w OLA Hotel Panamá Only Adults +16. Wszystkie pokoje gościnne w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tym hotelu, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   185  Hotele w Majorka
Strona  1  z  19
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj