Hotele luksusowe w Majorka

Znajdź na mapie
Hotele luksusowe w Majorka

Hotele luksusowe w MajorkaOd  125zł

Polecane Hotele luksusowe w Majorka

Sortuj według
 • Be Live Collection Palace de Muro
  Od1.078złZa noc

  Be Live Collection Palace de Murostars

  Playa de Muro, Majorka , Ctra alcudia arta s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1153 opinii podróżnychNa podstawie 1153 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Playa de Muro. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5 metrów od kwatery. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 43. 4 kilometrów. Be Live Collection Palace de Muro został skonstruowany w roku 2000. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Be Live Collection Palace de Muro oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Be Live Collection Palace de Muro. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Be Live Collection Palace de Muro oferuje usługę transferu na lotnisko. W przypadku pragnienia pieszczot, podróżujący mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Be Live Collection Palace de Muro dla wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Palacio ca sa Galesa
  Od1.044złZa noc

  Palacio ca sa Galesastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de miramar 8 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 425 opinii podróżnychNa podstawie 425 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Palma. Kwatera, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został ukończony w roku 1576 i odnowiony w roku 2010. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Palacio ca sa Galesa posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Valparaiso Palace & Spa
  Od1.142złZa noc

  Valparaiso Palace & Spastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Francisco vidal sureda 23 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 773 opinii podróżnychNa podstawie 773 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, znajdujący się w Palma, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 6. 5 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 1 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 1996. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. W Valparaiso Palace & Spa znajduje się parking. Podróżujący mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Santos Nixe Palace
  Od985złZa noc

  Santos Nixe Palacestars

  Cala Mayor, Majorka , Avda. joan miro 269 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1088 opinii podróżnychNa podstawie 1088 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Cala Mayor. Usytuowany w odległości 8. 1 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 7 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed hotelem. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 6 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2008. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Santos Nixe Palace. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z garażu. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Santos Nixe Palace. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ta nieruchomość jest idealna na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Playa de Palma Palace
  Od1.293złZa noc

  Hipotels Playa de Palma Palacestars

  Playa de Palma, Majorka , Avda fra joan labrés 20 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 290 opinii podróżnychNa podstawie 290 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Playa de Palma. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2017. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Hipotels Playa de Palma Palace zapewnia parking dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Hipotels Playa de Palma Palace mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Gran Hotel Soller
  Od828złZa noc

  Gran Hotel Sollerstars

  Soller, Majorka , Carrer de sa romaguera 18 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 135 opinii podróżnychNa podstawie 135 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Soller. W odległości 25. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 5 kilometrów. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1750, który został w pełni odrestaurowany w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Ponadto, Gran Hotel Soller zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. W przypadku pragnienia pieszczot, podróżujący mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Goście mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Convent de la Missio
  Od1.286złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 343 opinii podróżnychNa podstawie 343 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest zlokalizowany w Palma. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 4 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 400 metrów od portu. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Convent de la Missio oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Convent de la Missio oferuje usługę transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Secrets Mallorca Villamil - Only Adults (+18)
  Od951złZa noc

  Secrets Mallorca Villamil - Only Adults (+18)stars

  Paguera, Majorka , Bulevar de peguera 66 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 659 opinii podróżnychNa podstawie 659 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Paguera. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 7 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 34. 2 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2019. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Secrets Mallorca Villamil - Only Adults (+18). Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Goście przebywający w Secrets Mallorca Villamil - Only Adults (+18) mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten hotel jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Secrets Mallorca Villamil - Only Adults (+18). Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Summum Prime Boutique Hotel
  Od1.381złZa noc

  Summum Prime Boutique Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Calle concepcia³n 26 26 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Palma. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 7 kilometrów od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Summum Prime Boutique Hotel został zbudowany w roku 1570 i został całkowicie odnowiony w roku 2017. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Summum Prime Boutique Hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dla dodatkowej wygody, goście mogą skorzystać z udogodnień garażu. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Goście mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Gran Melia Victoria
  Od3.303złZa noc

  Gran Melia Victoriastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Av. joan miro, 21 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2027 opinii podróżnychNa podstawie 2027 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Palma. Hotel, usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 0 kilometrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Gran Melia Victoria zapewnia całodobową recepcję. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Gran Melia Victoria zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Gran Melia Victoria oferuje usługę transferu na lotnisko. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Podróżujący mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Goście mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   41  Hotele w Majorka
Strona  1  z  5
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj