Hotele przyjazne dla zwierząt w Majorka

Znajdź na mapie
Hotele przyjazne dla zwierząt w Majorka

Hotele przyjazne dla zwierząt w MajorkaOd  108zł

Polecane Hotele przyjazne dla zwierząt w Majorka

Sortuj według
 • Dor
  Od206złZa noc

  Dorstars

  Cala d'Or, Majorka , Avenida calonge s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 118 opinii podróżnychNa podstawie 118 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel znajduje się w Cala d'Or. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od kwatery. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2015. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Osoby, które nie mogą rozstawać się ze swoimi zwierzętami, docenią możliwość zabrania ich ze sobą do nieruchomości. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Dor szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Różnorodna oferta rozrywkowa w Dor gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Palma Suites Hotel Residence
  Od509złZa noc

  Palma Suites Hotel Residencestars

  Palma centrum miasta, Majorka , Placa del mercadal 8 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 393 opinii podróżnychNa podstawie 393 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Palma. Posiadłość, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 8 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 30 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 600 metrów. Struktura położona jest w odległości 1. 2 kilometrów od portu. Pomimo że ten hotel został skonstruowany w roku 1864, został on odrestaurowany w roku 2013. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Palma Suites Hotel Residence. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Marins Playa
  Od469złZa noc

  Marins Playastars

  Cala Millor, Majorka , Carrer na llambies 41 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie

  Ten czarujący hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Cala Millor. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Marins Playa został całkowicie odnowiony w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Marins Playa. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ponadto, Marins Playa oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullGoście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tej nieruchomości. Goście przebywający w Marins Playa mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tej nieruchomości. Odwiedzający mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Marins Playa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Gomila Park
  Od428złZa noc

  Gomila Parkstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Avenida joanmiro 5-7 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 165 opinii podróżnychNa podstawie 165 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament mieści się w Palma. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 2. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ten apartament został założony w roku 1984. Gomila Park zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Gomila Park zapewnia całodobową recepcję. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Apartament zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • S'Entrador Playa
  Od309złZa noc

  S'Entrador Playastars

  Cala Ratjada, Majorka , Avda. cala agulla 123 - Mapa
  2,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 705 opinii podróżnychNa podstawie 705 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Cala Ratjada. Położona w odległości 600 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 9 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 40 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2008. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. S'Entrador Playa oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Podróżujący mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w S'Entrador Playa. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Purohotel Palma
  Od538złZa noc

  Purohotel Palmastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de montenegro 12 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 615 opinii podróżnychNa podstawie 615 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Palma. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 100 metrów. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2004. Purohotel Palma jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Ten hotel akceptuje małe zwierzęta. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Palacio ca sa Galesa
  Od751złZa noc

  Palacio ca sa Galesastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de miramar 8 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 418 opinii podróżnychNa podstawie 418 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Palma. Kwatera, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został ukończony w roku 1576 i odnowiony w roku 2010. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Palacio ca sa Galesa posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • JS Alcudi-Mar
  Od271złZa noc

  JS Alcudi-Marstars

  Playa de Muro, Majorka , Carretera alcudia arta s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 434 opinii podróżnychNa podstawie 434 opinii podróżnych

  Ten atrakcyjny hotel przy plaży znajduje się w ekscytującej miejscowości turystycznej Playa de Muro na wyspie Majorka. Hotel położony jest zaledwie 100 metrów od plaży oraz w odległości 4 km od tętniącego życiem centrum miasta. W pobliżu hotelu znajduje się wielu sklepów, restauracji i pubów, a najbliższe kluby nocne są w odległości 3,5 km od hotelu. Hotel oferuje idealne warunki na relaksujący urlop na plaży. Pokoje są pięknie urządzone, z jasnym wystrojem i wyposażone w nowoczesne meble. Hotel zapewnia gościom szeroki wybór najwyższej klasy obiektów rekreacyjnych. Goście mogą poddać się ożywczym zabiegom w spa, a bardziej aktywni mogą korzystać z siłowni. Hotel zapewnia również sezonowy program rozrywkowy dla gości.

  Pokaż więcej
 • Cap de Mar
  Od330złZa noc

  Cap de Marstars

  Cala Bona, Majorka , Maritimo 5 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 159 opinii podróżnychNa podstawie 159 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest położony w Cala Bona. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od kwatery. Ten hotel apartamentowy został ostatnio odnowiony w roku 2015. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Cap de Mar. Hotel apartamentowy rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel apartamentowy szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tej nieruchomości, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Js Palma Stay
  Od317złZa noc

  Js Palma Staystars

  Ca'n Pastilla, Majorka , Carrer dels pins 26 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 978 opinii podróżnychNa podstawie 978 opinii podróżnych

  Ten atrakcyjny hotel jest położony na cichej, bocznej uliczce popularnego kurortu Can Pastilla, zaledwie kilka kroków od sprawiającej wrażenie bezkresnej, piaszczystej plaży Playa de Palma. W pobliżu znajduje się wiele restauracji, barów, kawiarni i sklepów. W odległości krótkiego spaceru od hotelu znajduje się Palma Aquarium. Do stolicy wyspy, Palmy, z eleganckimi sklepami i przepięknym starym miastem, można dojechać środkami transportu publicznego.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   32  Hotele w Majorka
Strona  1  z  4
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj