Hotele przyjazne środowisku w Majorka

Znajdź na mapie
Hotele przyjazne środowisku w Majorka

Hotele przyjazne środowisku w MajorkaOd  105zł

Polecane Hotele przyjazne środowisku w Majorka

Sortuj według
 • Gran Camp de Mar Hotel
  Od309złZa noc

  Gran Camp de Mar HotelstarsGreenProgram Icon

  Camp de Mar, Majorka , Avenida gabriel covas alemany 2 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 150 opinii podróżnychNa podstawie 150 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Camp de Mar, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 5 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2010. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Gran Camp de Mar Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ta zrównoważona pod względem środowiskowym nieruchomość, uzyskała certyfikat Travelife. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Odwiedzający mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Goście mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Club del Sol Aparthotel
  Od169złZa noc

  Club del Sol AparthotelstarsGreenProgram Icon

  Puerto Pollensa, Majorka , Carretera puerto pollensa - alcudia km. 62.3 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 263 opinii podróżnychNa podstawie 263 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Puerto Pollensa. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 90 metrów od kwatery. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2017. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ten hotel apartamentowy nie oferuje całodobowej recepcji. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel apartamentowy oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Oprócz tego, ta nieruchomość dokonała istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jej wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat Travelife. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bon Sol
  Od933złZa noc

  Bon SolstarsGreenProgram Icon

  Illetas, Majorka , Paseo de illetas 30 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 793 opinii podróżnychNa podstawie 793 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Illetas, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 5 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 5 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2013. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Bon Sol nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ten zrównoważony pod względem środowiskowym hotel, uzyskał certyfikat Travelife. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Barcelo Ponent Playa
  Od287złZa noc

  Barcelo Ponent PlayastarsGreenProgram Icon

  Cala d'Or, Majorka , Cala ferrera-felanitx s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4314 opinii podróżnychNa podstawie 4314 opinii podróżnych

  Ten położony w pięknej zatoce Cala Ferrera, atrakcyjny hotel ma wygodny dostęp do plaży. Dostępnych jest wiele udogodnień dla uprawiających sport, Spa oraz kilka basenów. Przyjemny spacer szybko zaprowadzi do centrum kurortu Cala d'Or z licznymi restauracjami, kafejkami, sklepami i barami oraz przystanią. Hotel dzieli od portu lotniczego Palma de Mallorca zaledwie 60 km, a od centrum Palmy 65 km.

  Pokaż więcej
 • Riu Festival
  Od483złZa noc

  Riu FestivalstarsGreenProgram Icon

  Playa de Palma, Majorka , Camino de las maravillas nº 7 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 150 opinii podróżnychNa podstawie 150 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Playa de Palma. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 11. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 15. 8 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2017. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w Riu Festival. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ta nieruchomość posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym. Niektóre z niniejszych usług Riu Festival mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Riu Playa Park
  Od511złZa noc

  Riu Playa ParkstarsGreenProgram Icon

  Playa de Palma, Majorka , Calle padre bartolome salva 15 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Playa de Palma, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 12. 5 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 350 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 15. 8 kilometrów od portu. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dla dodatkowej wygody, podróżujący mogą skorzystać z udogodnień garażu. Jest to nieruchomość ekologiczna. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Es Baulo Petit Hotel
  Od398złZa noc

  Es Baulo Petit HotelstarsGreenProgram Icon

  Ca'n Picafort, Majorka , Carretera santa margalida 28 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 130 opinii podróżnychNa podstawie 130 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, znajdujący się w Ca'n Picafort, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położony w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel apartamentowy umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 17. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 600 metrów od struktury. Kwatera położona jest w pieszej odległości 600 metrów od portu. Ten hotel apartamentowy został w pełni odrestaurowany w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Es Baulo Petit Hotel. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel apartamentowy posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Goście mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w hotelu apartamentowym. Es Baulo Petit Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Son Bauló
  Od314złZa noc

  Son BaulóstarsGreenProgram Icon

  Ca'n Picafort, Majorka , Ronda del torrente 8 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1973 opinii podróżnychNa podstawie 1973 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Ca'n Picafort, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Posiadłość, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 15. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed hotelem. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Hotel znajduje się w pobliżu portu. Son Bauló został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Son Bauló. Temu hotelowi został przyznany certyfikat Travelife. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Son Bauló szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Ten hotel zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea )
  Od524złZa noc

  Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea )starsGreenProgram Icon

  Palma centrum miasta, Majorka , Paseo ingeniero gabriel roca 29 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2267 opinii podróżnychNa podstawie 2267 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Palma. Usytuowana w odległości 3. 2 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 0 kilometrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 6 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea ). Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea ). Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ten hotel jest zobowiązany do utrzymywania zasad przyjaznych dla środowiska. Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea ) oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Podróżujący mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Caprice Alcudia Port
  Od495złZa noc

  Caprice Alcudia PortstarsGreenProgram Icon

  Puerto de Alcudia, Majorka , Calle coral 4 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów11 Opinie

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Puerto de Alcudia. Położony w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 4. 5 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 30 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 80 metrów od posiadłości. Kwatera położona jest w pieszej odległości 250 metrów od portu. Caprice Alcudia Port przeszedł renowację w roku 2018. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Caprice Alcudia Port oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ten hotel jest przyjazny dla środowiska. Goście przebywający w Caprice Alcudia Port mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Caprice Alcudia Port, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Caprice Alcudia Port. Caprice Alcudia Port może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   11  Hotele w Majorka
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj