Hotele przyjazne środowisku w Majorka

Znajdź na mapie
Hotele przyjazne środowisku w Majorka

Hotele przyjazne środowisku w MajorkaOd  117zł

Polecane Hotele przyjazne środowisku w Majorka

Sortuj według
 • Gran Camp de Mar Hotel
  Od463złZa noc

  Gran Camp de Mar HotelstarsGreenProgram Icon

  Camp de Mar, Majorka , Avenida gabriel covas alemany 2 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 158 opinii podróżnychNa podstawie 158 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Camp de Mar, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 5 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2010. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Gran Camp de Mar Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ta zrównoważona pod względem środowiskowym nieruchomość, uzyskała certyfikat Travelife. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Odwiedzający mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Goście mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Club del Sol Aparthotel
  Od290złZa noc

  Club del Sol AparthotelstarsGreenProgram Icon

  Puerto Pollensa, Majorka , Carretera puerto pollensa - alcudia km. 62.3 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 270 opinii podróżnychNa podstawie 270 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Puerto Pollensa. Kwatera położona jest w odległości 90 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2017. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Club del Sol Aparthotel nie oferuje całodobowej recepcji. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Ten hotel apartamentowy nie akceptuje zwierząt. Nieruchomość stosuje zasady zrównoważonej polityki. Club del Sol Aparthotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Goście mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea )
  Od648złZa noc

  Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea )starsGreenProgram Icon

  Palma centrum miasta, Majorka , Paseo ingeniero gabriel roca 29 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2301 opinii podróżnychNa podstawie 2301 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Palma. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 2 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 0 kilometrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 6 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2018. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea ) zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea ) stosuje zasady zrównoważonej polityki. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea ) oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bon Sol
  Od1.204złZa noc

  Bon SolstarsGreenProgram Icon

  Illetas, Majorka , Paseo de illetas 30 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 799 opinii podróżnychNa podstawie 799 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Illetas, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 5 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 5 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2013. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Bon Sol nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ten zrównoważony pod względem środowiskowym hotel, uzyskał certyfikat Travelife. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Caprice Alcudia Port
  Od764złZa noc

  Caprice Alcudia PortstarsGreenProgram Icon

  Puerto de Alcudia, Majorka , Calle coral 4 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 8 opinii podróżnychNa podstawie 8 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Puerto de Alcudia. Położony w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 4. 5 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 30 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 80 metrów od najbliższej plaży. Struktura położona jest w odległości 250 metrów od portu. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Caprice Alcudia Port nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Oprócz tego, ten hotel dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat Travelife. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Insotel Cala Mandia Resort & Spa
  Od771złZa noc

  Insotel Cala Mandia Resort & SpastarsGreenProgram Icon

  Cala Romantica, Majorka , Federico garcia lorca s/n - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2509 opinii podróżnychNa podstawie 2509 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Cala Mandia, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Kwatera, usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 18. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od posiadłości. Struktura położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2013. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Ta nieruchomość przestrzega zasad ekologicznych. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Maritim Hotel Galatzó
  Od641złZa noc

  Maritim Hotel GalatzóstarsGreenProgram Icon

  Paguera, Majorka , Carretera palma-andratx km 20 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1418 opinii podróżnychNa podstawie 1418 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Paguera. Struktura, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od hotelu. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Maritim Hotel Galatzó jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Maritim Hotel Galatzó jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Maritim Hotel Galatzó przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Goście mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Maritim Hotel Galatzó może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Protur Biomar Gran Hotel & Spa
  Od715złZa noc

  Protur Biomar Gran Hotel & SpastarsGreenProgram Icon

  Sa Coma, Majorka , De baladres 5 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1116 opinii podróżnychNa podstawie 1116 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Sa Coma, jest optymalny dla rodzin. Struktura, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 12. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 350 metrów od najbliższej plaży. Hotel został zbudowany w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Protur Biomar Gran Hotel & Spa. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Hotel stosuje zasady zrównoważonej polityki. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Protur Biomar Gran Hotel & Spa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj