Hotele przyjazne środowisku w Majorka

Znajdź na mapie
Hotele przyjazne środowisku w Majorka

Hotele przyjazne środowisku w MajorkaOd  191zł

Polecane Hotele przyjazne środowisku w Majorka

Sortuj według
 • Gran Camp de Mar Hotel
  Od616złZa noc

  Gran Camp de Mar HotelstarsGreenProgram Icon

  Camp de Mar, Majorka , Avenida gabriel covas alemany 2 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 181 opinii podróżnychNa podstawie 181 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Camp de Mar, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 5 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2010. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Gran Camp de Mar Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ta zrównoważona pod względem środowiskowym nieruchomość, uzyskała certyfikat Travelife. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Odwiedzający mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Goście mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Club del Sol Aparthotel
  Od555złZa noc

  Club del Sol AparthotelstarsGreenProgram Icon

  Puerto Pollensa, Majorka , Carretera puerto pollensa - alcudia km. 62.3 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 294 opinii podróżnychNa podstawie 294 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Puerto Pollensa. Kwatera położona jest w odległości 90 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2017. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Club del Sol Aparthotel nie oferuje całodobowej recepcji. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Ten hotel apartamentowy nie akceptuje zwierząt. Nieruchomość stosuje zasady zrównoważonej polityki. Club del Sol Aparthotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Goście mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea )
  Od797złZa noc

  Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea )starsGreenProgram Icon

  Palma centrum miasta, Majorka , Paseo ingeniero gabriel roca 29 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2374 opinii podróżnychNa podstawie 2374 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Palma. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 2 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 0 kilometrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 6 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2018. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea ) zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea ) stosuje zasady zrównoważonej polityki. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea ) oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bon Sol
  Od1.321złZa noc

  Bon SolstarsGreenProgram Icon

  Illetas, Majorka , Paseo de illetas 30 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 806 opinii podróżnychNa podstawie 806 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Illetas, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 5 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 5 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2013. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Bon Sol nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ten zrównoważony pod względem środowiskowym hotel, uzyskał certyfikat Travelife. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Protur Sa Coma Playa Hotel & Spa
  Od937złZa noc

  Protur Sa Coma Playa Hotel & SpastarsGreenProgram Icon

  Sa Coma, Majorka , Calle liles 6 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1828 opinii podróżnychNa podstawie 1828 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Sa Coma. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 8 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 350 metrów od posiadłości. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2002. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Protur Sa Coma Playa Hotel & Spa zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Temu hotelowi został przyznany certyfikat Travelife. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Caprice Alcudia Port
  Od994złZa noc

  Caprice Alcudia PortstarsGreenProgram Icon

  Puerto de Alcudia, Majorka , Calle coral 4 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 29 opinii podróżnychNa podstawie 29 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Puerto de Alcudia. Położony w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 4. 5 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 30 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 80 metrów od najbliższej plaży. Struktura położona jest w odległości 250 metrów od portu. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Caprice Alcudia Port nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Oprócz tego, ten hotel dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat Travelife. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Barcelo Ponent Playa
  Od733złZa noc

  Barcelo Ponent PlayastarsGreenProgram Icon

  Cala d'Or, Majorka , Cala ferrera-felanitx s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4483 opinii podróżnychNa podstawie 4483 opinii podróżnych

  Ten położony w pięknej zatoce Cala Ferrera, atrakcyjny hotel ma wygodny dostęp do plaży. Dostępnych jest wiele udogodnień dla uprawiających sport, Spa oraz kilka basenów. Przyjemny spacer szybko zaprowadzi do centrum kurortu Cala d'Or z licznymi restauracjami, kafejkami, sklepami i barami oraz przystanią. Hotel dzieli od portu lotniczego Palma de Mallorca zaledwie 60 km, a od centrum Palmy 65 km.

  Pokaż więcej
 • Protur Biomar Gran Hotel & Spa
  Od1.085złZa noc

  Protur Biomar Gran Hotel & SpastarsGreenProgram Icon

  Sa Coma, Majorka , De baladres 5 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1129 opinii podróżnychNa podstawie 1129 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Sa Coma, jest optymalny dla rodzin. Struktura, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 12. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 350 metrów od najbliższej plaży. Hotel został zbudowany w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Protur Biomar Gran Hotel & Spa. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Hotel stosuje zasady zrównoważonej polityki. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Protur Biomar Gran Hotel & Spa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Es Baulo Petit Hotel
  Od732złZa noc

  Es Baulo Petit HotelstarsGreenProgram Icon

  Ca'n Picafort, Majorka , Carretera santa margalida 28 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 134 opinii podróżnychNa podstawie 134 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, znajdujący się w Ca'n Picafort, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położony w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel apartamentowy umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 17. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 600 metrów od struktury. Kwatera położona jest w pieszej odległości 600 metrów od portu. Ten hotel apartamentowy został w pełni odrestaurowany w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Es Baulo Petit Hotel. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel apartamentowy posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Goście mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w hotelu apartamentowym. Es Baulo Petit Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Riu Playa Park
  Od815złZa noc

  Riu Playa ParkstarsGreenProgram Icon

  Playa de Palma, Majorka , Calle padre bartolome salva 15 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 26 opinii podróżnychNa podstawie 26 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Playa de Palma. W odległości 12. 5 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 350 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 15. 8 kilometrów od portu. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Riu Playa Park nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Jest to hotel ekologiczny. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   16  Hotele w Majorka
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj