Hotele w pobliżu Natural Park of Albufera de Mallorca

Znajdź na mapie
Hotele w Natural Park of Albufera de Mallorca

Natural Park of Albufera de MallorcaOd  108zł

Polecane hotele w pobliżu Natural Park of Albufera de Mallorca

 • Viva Blue & Spa
  Od362złZa noc

  Viva Blue & Spastars

  Playa de Muro, Majorka , Carrer passeig de bateman s/n - Mapa
  W odległości 1.93 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1479 opinii podróżnychNa podstawie 1479 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Playa de Muro. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 5. 5 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2018. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Viva Blue & Spa nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Viva Blue & Spa oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Goście będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez tę nieruchomość. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Iberostar Playa de Muro Village
  Od591złZa noc

  Iberostar Playa de Muro Villagestars

  Playa de Muro, Majorka , Av. de s'albufera 6 - Mapa
  W odległości 1.97 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
   

  Ten wyrafinowany hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Playa de Muro. Usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed kwaterą. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2009. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Iberostar Playa de Muro Village oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Ta nieruchomość przestrzega zasad ekologicznych. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Nieruchomość zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Eix Lagotel Club
  Od196złZa noc

  Eix Lagotel Clubstars

  Playa de Muro, Majorka , Circuit del llac s/n - Mapa
  W odległości 2.11 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,2/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2636 opinii podróżnychNa podstawie 2636 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa de Muro. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 11. 5 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Eix Lagotel Club został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Eix Lagotel Club. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Eix Lagotel Club. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Podróżujący mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Iberostar Albufera Playa
  Od400złZa noc

  Iberostar Albufera Playastars

  Playa de Muro, Majorka , Avda. albufera s/n - Mapa
  W odległości 2.31 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,4/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1371 opinii podróżnychNa podstawie 1371 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Playa de Muro. Struktura, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od posiadłości. Kwatera położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od portu. Iberostar Albufera Playa został całkowicie odnowiony w roku 2008. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Iberostar Albufera Playa. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W Iberostar Albufera Playa znajduje się parking. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten hotel jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Iberostar Albufera Playa dla wygody gości. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Ten hotel oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Niektóre z niniejszych usług Iberostar Albufera Playa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • IBEROSTAR Albufera Park
  Od427złZa noc

  IBEROSTAR Albufera Parkstars

  Playa de Muro, Majorka , Calle dunes bahía de alcudia - Mapa
  W odległości 2.31 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,6/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 990 opinii podróżnychNa podstawie 990 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Playa de Muro. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed strukturą. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2007. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w IBEROSTAR Albufera Park. Oprócz tego, IBEROSTAR Albufera Park akceptuje duże zwierzęta. IBEROSTAR Albufera Park oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w nieruchomości zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. IBEROSTAR Albufera Park może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • JS Alcudi-Mar
  Od271złZa noc

  JS Alcudi-Marstars

  Playa de Muro, Majorka , Carretera alcudia arta s/n - Mapa
  W odległości 2.38 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,1/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 434 opinii podróżnychNa podstawie 434 opinii podróżnych

  Ten atrakcyjny hotel przy plaży znajduje się w ekscytującej miejscowości turystycznej Playa de Muro na wyspie Majorka. Hotel położony jest zaledwie 100 metrów od plaży oraz w odległości 4 km od tętniącego życiem centrum miasta. W pobliżu hotelu znajduje się wielu sklepów, restauracji i pubów, a najbliższe kluby nocne są w odległości 3,5 km od hotelu. Hotel oferuje idealne warunki na relaksujący urlop na plaży. Pokoje są pięknie urządzone, z jasnym wystrojem i wyposażone w nowoczesne meble. Hotel zapewnia gościom szeroki wybór najwyższej klasy obiektów rekreacyjnych. Goście mogą poddać się ożywczym zabiegom w spa, a bardziej aktywni mogą korzystać z siłowni. Hotel zapewnia również sezonowy program rozrywkowy dla gości.

  Pokaż więcej
 • Viva Eden Lago
  Od730złZa noc

  Viva Eden Lagostars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de les savines, urb. lago esperanza s/n - Mapa
  W odległości 2.91 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,1/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 303 opinii podróżnychNa podstawie 303 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Puerto de Alcudia. Położona w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. Hotel apartamentowy położony jest w odległości 3. 0 kilometrów od portu. Ten hotel apartamentowy został odrestaurowany w roku 2018. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Ten hotel apartamentowy oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Różnorodna oferta rozrywkowa w Viva Eden Lago gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. W tym hotelu apartamentowym dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Hotele w pobliżu  Natural Park of Albufera de Mallorca

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj