Hotele w pobliżu Natural Park of Albufera de Mallorca

Znajdź na mapie
Hotele w Natural Park of Albufera de Mallorca

Natural Park of Albufera de MallorcaOd  106zł

Polecane hotele w pobliżu Natural Park of Albufera de Mallorca

 • Grupotel Parc Natural & Spa
  Od746złZa noc

  Grupotel Parc Natural & Spastars

  Playa de Muro, Majorka , Av. platges de muro, alcudia-arta 5 - Mapa
  W odległości 1.65 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 333 opinii podróżnychNa podstawie 333 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa de Muro. W odległości 10. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Ten hotel został zbudowany w roku 1995. Grupotel Parc Natural & Spa oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Grupotel Parc Natural & Spa posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ta nieruchomość jest idealna na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Playa Esperanza Resort
  Od382złZa noc

  Playa Esperanza Resortstars

  Playa de Muro, Majorka , Avenida de la albufera 4 - Mapa
  W odległości 1.73 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,0/5
  Oceny klientów13 Opinie

  Otoczony pięknym ogrodem o powierzchni 60.000 m2 z sosnami i palmami, przyjazny dla rodzin hotel Playa Esperanza ma doskonałą lokalizację bezpośrednio przy wspaniałej piaszczystej plaży z krystalicznie czystą wodą, zaledwie 200 metrów od pięknego parku przyrody S'Albufera. W hotelu znajduje się znakomity kompleks różnych odkrytych basenów i basen dla dzieci oraz basen kryty. Podczas, gdy dzieci są pod opieką w przedszkolu i klubie dziecięcym, rodzice mogą odprężyć się w doskonałym spa i centrum odnowy biologicznej oferującym saunę, jacuzzi, masaże i zabiegi kosmetyczne. Udogodnienia obejmują dwa place zabaw i kilka obiektów sportowych, takich jak dwa korty do siatkówki plażowej, szkoła żeglarstwa i przechowalnia rowerów. Zarówno Can Picafort, jak i Puerto de Alcudia są oddalone o 5 km. Ten hotel jest idealnym miejscem dla par i rodzin z dziećmi, które chcą spędzić wakacje w słonecznej Playa de Muro.

  Pokaż więcej
 • Be Live Collection Palace de Muro
  Od573złZa noc

  Be Live Collection Palace de Murostars

  Playa de Muro, Majorka , Ctra alcudia arta s/n - Mapa
  W odległości 1.74 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,0/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1075 opinii podróżnychNa podstawie 1075 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Playa de Muro. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5 metrów od kwatery. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 43. 4 kilometrów. Be Live Collection Palace de Muro został skonstruowany w roku 2000. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Be Live Collection Palace de Muro oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Be Live Collection Palace de Muro. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Be Live Collection Palace de Muro oferuje usługę transferu na lotnisko. W przypadku pragnienia pieszczot, podróżujący mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Be Live Collection Palace de Muro dla wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Prinsotel La Dorada
  Od475złZa noc

  Prinsotel La Doradastars

  Playa de Muro, Majorka , Carretera alcudia-arta km 5.500 km. 5,5 - Mapa
  W odległości 1.78 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,4/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1235 opinii podróżnychNa podstawie 1235 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Playa de Muro. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od struktury. Nieruchomość została zbudowana w roku 1997. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Prinsotel La Dorada oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia odwiedzających, w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten apartament nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym apartamencie gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Apartament może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Viva Blue & Spa
  Od308złZa noc

  Viva Blue & Spastars

  Playa de Muro, Majorka , Carrer passeig de bateman s/n - Mapa
  W odległości 1.93 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1497 opinii podróżnychNa podstawie 1497 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Playa de Muro. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 6. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od hotelu apartamentowego. Struktura położona jest w odległości 5. 5 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel apartamentowy został w pełni odnowiony w roku 2018. Viva Blue & Spa oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten hotel apartamentowy oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel apartamentowy nie zezwala na obecność zwierząt. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu apartamentowym będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu apartamentowym, idealnym dla podróżujących służbowo. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Osoby najbardziej aktywne będą miały możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz aktywności w tej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Viva Blue & Spa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • IBEROSTAR Playa de Muro
  Od420złZa noc

  IBEROSTAR Playa de Murostars

  Playa de Muro, Majorka , Avenida de la albufera 8 - Mapa
  W odległości 2.05 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  3,4/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 525 opinii podróżnychNa podstawie 525 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Playa de Muro, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 7. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed hotelem. Struktura położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2017. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. IBEROSTAR Playa de Muro oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. IBEROSTAR Playa de Muro zapewnia parking dla wygody gości. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim podróżującym. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług IBEROSTAR Playa de Muro mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Alcudia Suite
  Od367złZa noc

  Grupotel Alcudia Suitestars

  Playa de Muro, Majorka , C else hetzel 4 - Mapa
  W odległości 2.19 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 179 opinii podróżnychNa podstawie 179 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Playa de Muro. Usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Grupotel Alcudia Suite został całkowicie odnowiony w roku 2001. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Różnorodna oferta rozrywkowa w Grupotel Alcudia Suite gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Garden Holiday Village
  Od577złZa noc

  Garden Holiday Villagestars

  Playa de Muro, Majorka , Circuit del llac 105 - Mapa
  W odległości 2.23 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  3,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 820 opinii podróżnychNa podstawie 820 opinii podróżnych

  Położony w odległości zaledwie 5 minut spacerem od jednej z najpiękniejszych piaszczystych plaż na wakacyjnej wyspie Majorce w Playa de Muro, ten romantyczny hotel przeznaczony wyłącznie dla dorosłych otoczony jest przez piękny zielony ogród. Puerto de Alcudia i Can Picafort są łatwo dostępne dzięki bezpłatnemu transportowi. Hotel posiada basen, centrum odnowy biologicznej i doskonałą restaurację. Międzynarodowe lotnisko w Palma jest oddalone o 59 km od hotelu.

  Pokaż więcej
 • JS Alcudi-Mar
  Od317złZa noc

  JS Alcudi-Marstars

  Playa de Muro, Majorka , Carretera alcudia arta s/n - Mapa
  W odległości 2.38 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,1/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 434 opinii podróżnychNa podstawie 434 opinii podróżnych

  Ten atrakcyjny hotel przy plaży znajduje się w ekscytującej miejscowości turystycznej Playa de Muro na wyspie Majorka. Hotel położony jest zaledwie 100 metrów od plaży oraz w odległości 4 km od tętniącego życiem centrum miasta. W pobliżu hotelu znajduje się wielu sklepów, restauracji i pubów, a najbliższe kluby nocne są w odległości 3,5 km od hotelu. Hotel oferuje idealne warunki na relaksujący urlop na plaży. Pokoje są pięknie urządzone, z jasnym wystrojem i wyposażone w nowoczesne meble. Hotel zapewnia gościom szeroki wybór najwyższej klasy obiektów rekreacyjnych. Goście mogą poddać się ożywczym zabiegom w spa, a bardziej aktywni mogą korzystać z siłowni. Hotel zapewnia również sezonowy program rozrywkowy dla gości.

  Pokaż więcej
 • Grupotel Maritimo
  Od450złZa noc

  Grupotel Maritimostars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Avda. rey juan carlos i s/n - Mapa
  W odległości 2.78 km od Natural Park of Albufera de Mallorca
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 818 opinii podróżnychNa podstawie 818 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Puerto de Alcudia. W odległości 8. 3 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Grupotel Maritimo został całkowicie odnowiony w roku 2015. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Grupotel Maritimo posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Grupotel Maritimo. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Grupotel Maritimo dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Grupotel Maritimo mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   12  Hotele w Natural Park of Albufera de Mallorca
Strona  1  z  2
 

Hotele w pobliżu  Natural Park of Albufera de Mallorca

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj