Hotele w pobliżu Palma Aquarium

Znajdź na mapie
Hotele w Palma Aquarium

Palma AquariumOd  108zł

Polecane hotele w pobliżu Palma Aquarium

 • Roc Leo
  Od283złZa noc

  Roc Leostars

  Ca'n Pastilla, Majorka , Es c/manuela de los herreros, 12 s/n - Mapa
  W odległości 0.34 km od Palma Aquarium
  3,8/5
  Oceny klientów91 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 212 opinii podróżnychNa podstawie 212 opinii podróżnych

  Ten popularny hotel znajduje się zaledwie 400 metrów od centrum miejscowości Ca'n Pastilla i bardzo blisko miejscowej, piaszczystej plaży. Centrum miasta Palma jest oddalone o około 9 kilometrów od hotelu i można łatwo dojechać do niego samochodem lub transportem publicznym. Hotel jest położony zaledwie 3 kilometry od lotniska. Jest idealnym wyborem do rodzin lub grup przyjaciół, którzy chcą spędzić, pełne słońca, przyjemne wakacje.

  Pokaż więcej
 • HSM Golden Playa
  Od472złZa noc

  HSM Golden Playastars

  Playa de Palma, Majorka , Marbella 14 - Mapa
  W odległości 0.38 km od Palma Aquarium
  4,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 215 opinii podróżnychNa podstawie 215 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Playa de Palma. Posiadłość charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2018. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w HSM Golden Playa. HSM Golden Playa oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ta nieruchomość jest przyjazna dla środowiska. HSM Golden Playa szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. HSM Golden Playa oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Playa
  Od384złZa noc

  Playastars

  Ca'n Pastilla, Majorka , Carrer pollacra 1 - Mapa
  W odległości 0.48 km od Palma Aquarium
  4,0/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 861 opinii podróżnychNa podstawie 861 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel, który kieruje swoją ofertę wyłącznie dla gości powyżej 18 roku życia, jest bardzo dogodnie położony, tuż przy miejscowości Playa de Palma i zaledwie 5 minut od lotniska. Oferuje fantastyczne widoki na plażę i nadmorską promenadę. Dodatkowo, po krótkim spacerze, goście mogą dojść do pełnej życia okolicy kurortu El Arenal. W pobliżu znajdują się także przystanki autobusowe, które gwarantują łatwy dojazd do miasteczka Palma.

  Pokaż więcej
 • THB El Cid
  Od395złZa noc

  THB El Cidstars

  Ca'n Pastilla, Majorka , Calle vaixell 2 - Mapa
  W odległości 0.73 km od Palma Aquarium
  4,0/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 736 opinii podróżnychNa podstawie 736 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Ca'n Pastilla. Posiadłość, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 8. 6 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 3 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2018. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Caballero
  Od311złZa noc

  Caballerostars

  Playa de Palma, Majorka , Neopatria 3 - Mapa
  W odległości 0.74 km od Palma Aquarium
  3,8/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 674 opinii podróżnychNa podstawie 674 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Playa de Palma. W odległości 9. 6 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od kwatery. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2013. Dostęp do Internetu jest oferowany w Caballero, w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Caballero nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Caballero nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. W odniesieniu do relaksu, podróżujący będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bg Pamplona
  Od291złZa noc

  Bg Pamplonastars

  Playa de Palma, Majorka , Neopatria s/n - Mapa
  W odległości 0.8 km od Palma Aquarium
  4,7/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 349 opinii podróżnychNa podstawie 349 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Playa de Palma. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2015. Bg Pamplona oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel nie obsługuje całodobowej recepcji. Bg Pamplona nie oferuje łóżeczek na życzenie. Bg Pamplona nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim podróżującym. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Goście mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tym hotelu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Negresco
  Od270złZa noc

  Negrescostars

  Playa de Palma, Majorka , Neopatria 2 - Mapa
  W odległości 0.81 km od Palma Aquarium
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 276 opinii podróżnychNa podstawie 276 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Playa de Palma. Struktura znajduje się w odległości 2. 5 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 12. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 20 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 25 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 13. 5 kilometrów od portu. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Negresco. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • HM Balanguera Beach
  Od444złZa noc

  HM Balanguera Beachstars

  Playa de Palma, Majorka , Carrer de marbella 35 - Mapa
  W odległości 0.82 km od Palma Aquarium
  4,6/5
  Oceny klientów4 Opinie

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Playa de Palma. W odległości 15. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2015. HM Balanguera Beach zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. HM Balanguera Beach oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • HM Gran Fiesta
  Od365złZa noc

  HM Gran Fiestastars

  Playa de Palma, Majorka , Carrer de marbella 28 - Mapa
  W odległości 0.9 km od Palma Aquarium
  4,4/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 568 opinii podróżnychNa podstawie 568 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Playa de Palma, jest optymalny dla osób homoseksualnych. W odległości 11. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2017. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w HM Gran Fiesta. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Odwiedzający będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Oleander
  Od180złZa noc

  Oleanderstars

  Playa de Palma, Majorka , C/ d’acaia 12 - Mapa
  W odległości 0.94 km od Palma Aquarium
  3,7/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 197 opinii podróżnychNa podstawie 197 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się przy plaży na obrzeżach tętniącej życiem Playa de Palma. Hotel położony jest zaledwie 200 metrów od dziewiczej, piaszczystej plaży, gdzie goście mogą wybrać się na relaksacyjny spacer w świetle księżyca lub po prostu poleżeć i rozkoszować się pięknem wschodu lub zachodu słońca. W pobliżu hotelu znajduje się wielu wspaniałych lokali rozrywkowych, uroczych restauracji, sklepów i barów. Najbliższe pole golfowe jest w odległości 4 km od hotelu. Hotel ma prosty styl i emanuje ciepłem i gościnnością. Goście z pewnością docenią kojącą atmosferę pokoi, które pomalowane są w uspokajających, pastelowych kolorach. Goście mogą skorzystać z hotelowego zaplecza wypoczynkowego i rekreacyjnego, które zapewni rozrywkę dla całej rodziny.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   35  Hotele w Palma Aquarium
Strona  1  z  4
 

Hotele w pobliżu  Palma Aquarium

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Marbel
  Marbel
  4,1/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Spędziliśmy w tym hotelu tydzień na początku grudnia. Hotel nieco wiekowy ale czysty i przyjemny. Ręczniki zmieniane co dzień,Łazienka myta i osze oproniane. Sieć Wi-Fi działa dobrze tylko w recepcji ...

  Magdalena
  Klient Hotelopia, 09/12/2016

  Od237złPokaż więcej