Hotele w pobliżu Palma Cathedral

Znajdź na mapie
Hotele w Palma Cathedral

Palma CathedralOd  106zł

Polecane hotele w pobliżu Palma Cathedral

 • Palacio ca sa Galesa
  Od785złZa noc

  Palacio ca sa Galesastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de miramar 8 - Mapa
  W odległości 0.15 km od Palma Cathedral
  4,8/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 423 opinii podróżnychNa podstawie 423 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Palma. Kwatera, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został ukończony w roku 1576 i odnowiony w roku 2010. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Palacio ca sa Galesa posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bo Hotel
  Od815złZa noc

  Bo Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Jaume ferrer 2 - Mapa
  W odległości 0.33 km od Palma Cathedral
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 107 opinii podróżnychNa podstawie 107 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Palma. Hotel, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 100 metrów od portu. Ten hotel został założony w roku 2016. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Bo Hotel, w którym znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Purohotel Palma
  Od1.784złZa noc

  Purohotel Palmastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de montenegro 12 - Mapa
  W odległości 0.35 km od Palma Cathedral
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 620 opinii podróżnychNa podstawie 620 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Palma. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 100 metrów. Purohotel Palma został skonstruowany w roku 2004. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Purohotel Palma. Purohotel Palma zapewnia całodobową recepcję. Purohotel Palma zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Brondo Architect
  Od932złZa noc

  Brondo Architectstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de can brondo 4 - Mapa
  W odległości 0.4 km od Palma Cathedral
  3,9/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 576 opinii podróżnychNa podstawie 576 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Palma. Hotel, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2012. Brondo Architect oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Brondo Architect został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Nieruchomość zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Born
  Od690złZa noc

  Bornstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de sant jaume 3 - Mapa
  W odległości 0.51 km od Palma Cathedral
  4,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 532 opinii podróżnychNa podstawie 532 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest usytuowany w Palma. W odległości 4. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od hotelu. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Icon Rosetó by Petit Palace
  Od641złZa noc

  Icon Rosetó by Petit Palacestars

  Palma centrum miasta, Majorka , Calle can campaner 6 6 - Mapa
  W odległości 0.53 km od Palma Cathedral
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 204 opinii podróżnychNa podstawie 204 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Palma, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 4. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 2 kilometrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 700 metrów od portu. Nieruchomość została zbudowana w roku 2017. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień.

  Pokaż więcej
 • Palma Suites Hotel Residence
  Od932złZa noc

  Palma Suites Hotel Residencestars

  Palma centrum miasta, Majorka , Placa del mercadal 8 - Mapa
  W odległości 0.57 km od Palma Cathedral
  4,6/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 394 opinii podróżnychNa podstawie 394 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Palma. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 8 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 30 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 600 metrów. Hotel położony jest w odległości 1. 2 kilometrów od portu. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1864, który został w pełni odrestaurowany w roku 2013. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Palma Suites Hotel Residence. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. nullTa nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Palma Suites Hotel Residence może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Brick Hotel
  Od429złZa noc

  Brick Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Forn den vila 3 - Mapa
  W odległości 0.63 km od Palma Cathedral
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 86 opinii podróżnychNa podstawie 86 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Palma, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 60 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 5 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Brick Hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka segmentów dostępnych dla wózków inwalidzkich. Tylko małe zwierzęta są dozwolone w tej nieruchomości. Goście mogą skorzystać z garażu. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Summum Prime Boutique Hotel
  Od1.445złZa noc

  Summum Prime Boutique Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Calle concepcia³n 26 26 - Mapa
  W odległości 0.66 km od Palma Cathedral
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 108 opinii podróżnychNa podstawie 108 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Palma. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 2. 7 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Ta nieruchomość została ukończona w roku 1570 i odnowiona w roku 2017. Summum Prime Boutique Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący mogą skorzystać z garażu. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Boutique Hotel Sant Jaume
  Od1.051złZa noc

  Boutique Hotel Sant Jaumestars

  Palma centrum miasta, Majorka , C/ sant jaume 22 - Mapa
  W odległości 0.7 km od Palma Cathedral
   

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Palma. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 6 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 200 metrów od portu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Boutique Hotel Sant Jaume oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Boutique Hotel Sant Jaume zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   39  Hotele w Palma Cathedral
Strona  1  z  4
 

Hotele w pobliżu  Palma Cathedral

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj