Hotele w pobliżu Palma Cathedral

Znajdź na mapie
Hotele w Palma Cathedral

Palma CathedralOd  125zł

Polecane hotele w pobliżu Palma Cathedral

 • Palacio ca sa Galesa
  Od1.044złZa noc

  Palacio ca sa Galesastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de miramar 8 - Mapa
  W odległości 0.15 km od Palma Cathedral
  4,8/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 425 opinii podróżnychNa podstawie 425 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Palma. Kwatera, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został ukończony w roku 1576 i odnowiony w roku 2010. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Palacio ca sa Galesa posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bo Hotel
  Od965złZa noc

  Bo Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Jaume ferrer 2 - Mapa
  W odległości 0.33 km od Palma Cathedral
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 112 opinii podróżnychNa podstawie 112 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Palma. Hotel, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 100 metrów od portu. Ten hotel został założony w roku 2016. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Bo Hotel, w którym znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Santa Clara Urban & Spa
  Od1.272złZa noc

  Santa Clara Urban & Spastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de sant alonso 16 - Mapa
  W odległości 0.35 km od Palma Cathedral
  4,4/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 614 opinii podróżnychNa podstawie 614 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Palma. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W niewielkiej odległości klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 950 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Santa Clara Urban & Spa został zbudowany w roku 2007. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w hotelu.

  Pokaż więcej
 • Purohotel Palma
  Od1.538złZa noc

  Purohotel Palmastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de montenegro 12 - Mapa
  W odległości 0.35 km od Palma Cathedral
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 639 opinii podróżnychNa podstawie 639 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Palma. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 100 metrów. Purohotel Palma został skonstruowany w roku 2004. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Purohotel Palma. Purohotel Palma zapewnia całodobową recepcję. Purohotel Palma zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Born
  Od805złZa noc

  Bornstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de sant jaume 3 - Mapa
  W odległości 0.51 km od Palma Cathedral
  4,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 543 opinii podróżnychNa podstawie 543 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest usytuowany w Palma. W odległości 4. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od hotelu. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Icon Rosetó by Petit Palace
  Od849złZa noc

  Icon Rosetó by Petit Palacestars

  Palma centrum miasta, Majorka , Calle can campaner 6 6 - Mapa
  W odległości 0.53 km od Palma Cathedral
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 240 opinii podróżnychNa podstawie 240 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Palma, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 4. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 2 kilometrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 700 metrów od portu. Nieruchomość została zbudowana w roku 2017. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień.

  Pokaż więcej
 • Palma Suites Hotel Residence
  Od807złZa noc

  Palma Suites Hotel Residencestars

  Palma centrum miasta, Majorka , Placa del mercadal 8 - Mapa
  W odległości 0.57 km od Palma Cathedral
  4,6/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 406 opinii podróżnychNa podstawie 406 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Palma. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 8 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 30 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 600 metrów. Hotel położony jest w odległości 1. 2 kilometrów od portu. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1864, który został w pełni odrestaurowany w roku 2013. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Palma Suites Hotel Residence. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. nullTa nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Palma Suites Hotel Residence może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Summum Prime Boutique Hotel
  Od1.381złZa noc

  Summum Prime Boutique Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Calle concepcia³n 26 26 - Mapa
  W odległości 0.66 km od Palma Cathedral
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Palma. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 7 kilometrów od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Summum Prime Boutique Hotel został zbudowany w roku 1570 i został całkowicie odnowiony w roku 2017. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Summum Prime Boutique Hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dla dodatkowej wygody, goście mogą skorzystać z udogodnień garażu. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Goście mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Fil Suites Turismo de Interior
  Od782złZa noc

  Fil Suites Turismo de Interiorstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de la ferreria 14 - Mapa
  W odległości 0.69 km od Palma Cathedral
   

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Palma. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Fil Suites Turismo de Interior posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Fil Suites Turismo de Interior zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Zwierzęta nie są dozwolone w Fil Suites Turismo de Interior. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Fil Suites Turismo de Interior. Fil Suites Turismo de Interior może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Boutique Hotel Sant Jaume
  Od1.335złZa noc

  Boutique Hotel Sant Jaumestars

  Palma centrum miasta, Majorka , C/ sant jaume 22 - Mapa
  W odległości 0.7 km od Palma Cathedral
   

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Palma. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 6 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 200 metrów od portu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Boutique Hotel Sant Jaume oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Boutique Hotel Sant Jaume zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   37  Hotele w Palma Cathedral
Strona  1  z  4
 

Hotele w pobliżu  Palma Cathedral

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj