Hotele w pobliżu Palma Cathedral

Znajdź na mapie
Hotele w Palma Cathedral

Palma CathedralOd  108zł

Polecane hotele w pobliżu Palma Cathedral

 • Palacio ca sa Galesa
  Od749złZa noc

  Palacio ca sa Galesastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de miramar 8 - Mapa
  W odległości 0.15 km od Palma Cathedral
  4,8/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 418 opinii podróżnychNa podstawie 418 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Palma. Kwatera, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został ukończony w roku 1576 i odnowiony w roku 2010. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Palacio ca sa Galesa posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bo Hotel
  Od599złZa noc

  Bo Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Jaume ferrer 2 - Mapa
  W odległości 0.33 km od Palma Cathedral
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 104 opinii podróżnychNa podstawie 104 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Palma. Hotel, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od portu. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2016. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Bo Hotel, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Santa Clara Urban & Spa
  Od1.230złZa noc

  Santa Clara Urban & Spastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de sant alonso 16 - Mapa
  W odległości 0.35 km od Palma Cathedral
  4,4/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 602 opinii podróżnychNa podstawie 602 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Palma. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W niewielkiej odległości klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 950 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2007. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Santa Clara Urban & Spa zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Santa Clara Urban & Spa. Odwiedzający mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Purohotel Palma
  Od537złZa noc

  Purohotel Palmastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de montenegro 12 - Mapa
  W odległości 0.35 km od Palma Cathedral
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 615 opinii podróżnychNa podstawie 615 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Palma. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 100 metrów. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2004. Purohotel Palma jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Ten hotel akceptuje małe zwierzęta. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Brondo Architect
  Od545złZa noc

  Brondo Architectstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de can brondo 4 - Mapa
  W odległości 0.4 km od Palma Cathedral
  3,9/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 563 opinii podróżnychNa podstawie 563 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Palma. Struktura, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Brondo Architect został zbudowany w roku 2012. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Brondo Architect został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ponadto, Brondo Architect zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Born
  Od652złZa noc

  Bornstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de sant jaume 3 - Mapa
  W odległości 0.51 km od Palma Cathedral
  4,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 529 opinii podróżnychNa podstawie 529 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel znajduje się w Palma. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 0 kilometrów od hotelu. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od hotelu. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Born zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Icon Rosetó by Petit Palace
  Od487złZa noc

  Icon Rosetó by Petit Palacestars

  Palma centrum miasta, Majorka , Calle can campaner 6 6 - Mapa
  W odległości 0.53 km od Palma Cathedral
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 199 opinii podróżnychNa podstawie 199 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Palma, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 4. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 2 kilometrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 700 metrów od portu. Nieruchomość została zbudowana w roku 2017. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień.

  Pokaż więcej
 • Palma Suites Hotel Residence
  Od508złZa noc

  Palma Suites Hotel Residencestars

  Palma centrum miasta, Majorka , Placa del mercadal 8 - Mapa
  W odległości 0.57 km od Palma Cathedral
  4,6/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 393 opinii podróżnychNa podstawie 393 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Palma. Posiadłość, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 8 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 30 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 600 metrów. Struktura położona jest w odległości 1. 2 kilometrów od portu. Pomimo że ten hotel został skonstruowany w roku 1864, został on odrestaurowany w roku 2013. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Palma Suites Hotel Residence. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Brick Hotel
  Od280złZa noc

  Brick Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Forn den vila 3 - Mapa
  W odległości 0.63 km od Palma Cathedral
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 80 opinii podróżnychNa podstawie 80 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Palma, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 60 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 400 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 5 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2016. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta mogą przebywać w hotelu. Dla dodatkowej wygody, goście mogą skorzystać z udogodnień garażu. Goście mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Podróżujący będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Brick Hotel. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Summum Prime Boutique Hotel
  Od933złZa noc

  Summum Prime Boutique Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Calle concepcia³n 26 26 - Mapa
  W odległości 0.66 km od Palma Cathedral
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 103 opinii podróżnychNa podstawie 103 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Palma. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 7 kilometrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Summum Prime Boutique Hotel pochodzi z roku 1570 i został całkowicie odnowiony w roku 2017. Summum Prime Boutique Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Summum Prime Boutique Hotel zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dla dodatkowej wygody, podróżujący mogą skorzystać z udogodnień garażu. Summum Prime Boutique Hotel oferuje usługę transferu na lotnisko. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ta nieruchomość jest idealna na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Niektóre z niniejszych usług Summum Prime Boutique Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   37  Hotele w Palma Cathedral
Strona  1  z  4
 

Hotele w pobliżu  Palma Cathedral

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj